D
T
M
S

VinterBOLD U-15 drenge 3-4, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
587200
18-11 2023
14:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
1
-
1
18. nov 2023
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Frem Hellebæk
1
585355
19-11 2023
11:15 Lynge Idrætsanlæg
2
-
2
19. nov 2023
11:15
Lynge-Uggeløse IF
2
Helsinge Fodbold (1)
2
587118
19-11 2023
13:30 Frederikssund Stadion
UDS
19. nov 2023
13:30
Frederikssund FB
Humlebæk BK
UDS
585356
19-11 2023
14:00 Allerød Idrætspark
4
-
1
19. nov 2023
14:00
Allerød Fodbold Klub
4
Espergærde IF
1
587119
25-11 2023
10:30 Helsinge Stadion Kunstgræs
3
-
2
25. nov 2023
10:30
Helsinge Fodbold (2)
3
Hørsholm-Usserød IK
2
587205
26-11 2023
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
1
26. nov 2023
14:00
Espergærde IF
5
Lynge-Uggeløse IF
1
587208
03-12 2023
10:00 Nordkysthallen
11
-
1
03. dec 2023
10:00
Frem Hellebæk
11
Frederikssund FB
1
587202
09-12 2023
11:00 Helsinge Stadion Kunstgræs
0
-
2
09. dec 2023
11:00
Helsinge Fodbold (1)
0
Helsinge Fodbold (2)
2
587216
16-12 2023
12:15 Helsinge Stadion Kunstgræs
0
-
7
16. dec 2023
12:15
Helsinge Fodbold (2)
0
Espergærde IF
7
587211
17-12 2023
13:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
0
17. dec 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Helsinge Fodbold (1)
0
587214
17-12 2023
14:00 Allerød Idrætspark
5
-
0
17. dec 2023
14:00
Allerød Fodbold Klub
5
Frem Hellebæk
0
587222
13-01 2024
12:15 Helsinge Stadion Kunstgræs
3
-
6
13. jan
12:15
Helsinge Fodbold (1)
3
Frederiksværk Fodbold Klub
6
587242
14-01 2024
10:00 Nordkysthallen
5
-
2
14. jan
10:00
Frem Hellebæk
5
Lynge-Uggeløse IF
2
587240
14-01 2024
11:00 Humlebæk Stadion
9
-
1
14. jan
11:00
Humlebæk BK
9
Helsinge Fodbold (2)
1
587239
14-01 2024
13:15 Frederikssund Stadion
0
-
8
14. jan
13:15
Frederikssund FB
0
Allerød Fodbold Klub
8
587268
21-01 2024
09:30 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
4
21. jan
09:30
Espergærde IF
2
Humlebæk BK
4
587249
27-01 2024
14:00 Helsinge Stadion Kunstgræs
1
-
6
27. jan
14:00
Helsinge Fodbold (2)
1
Frem Hellebæk
6
587246
28-01 2024
11:15 Lynge Idrætsanlæg
HHT
28. jan
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB
HHT
587250
28-01 2024
12:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
1
-
2
28. jan
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Allerød Fodbold Klub
2
587244
28-01 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
2
-
2
28. jan
13:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Humlebæk BK
2
587206
03-02 2024
11:30 Humlebæk Stadion
1
-
2
03. feb
11:30
Humlebæk BK
1
Allerød Fodbold Klub
2
587287
04-02 2024
14:00 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT
04. feb
14:00
Espergærde IF
Frederikssund FB
UHT
587247
11-02 2024
14:00 Helsinge Stadion Kunstgræs
UDS
11. feb
14:00
Helsinge Fodbold (1)
Espergærde IF
UDS
587223
ti20-02 2024
20:15 Hørsholm Idrætspark
2
-
2
20. feb
20:15
Hørsholm-Usserød IK
2
Espergærde IF
2
587201
24-02 2024
14:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
2
24. feb
14:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Frederiksværk Fodbold Klub
2
587212
25-02 2024
11:15 Lynge Idrætsanlæg
HHT
25. feb
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Humlebæk BK
HHT
587253
25-02 2024
12:30 Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
2
25. feb
12:30
Espergærde IF
4
Frederiksværk Fodbold Klub
2
587252
02-03 2024
11:30 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
02. mar
11:30
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
UHT
587261
03-03 2024
10:00 Nordkysthallen
UHT
03. mar
10:00
Frem Hellebæk
Hørsholm-Usserød IK
UHT
587260
03-03 2024
11:30 Humlebæk Stadion
5
-
3
03. mar
11:30
Humlebæk BK
5
Helsinge Fodbold (1)
3
587257
03-03 2024
13:15 Frederikssund Stadion
03. mar
13:15
Frederikssund FB
Helsinge Fodbold (2)
587266
09-03 2024
12:15 Helsinge Stadion Kunstgræs
0
-
1
09. mar
12:15
Helsinge Fodbold (1)
0
Frem Hellebæk
1
587272
10-03 2024
12:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
UHT
10. mar
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
UHT
587262
10-03 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
HHT
10. mar
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB
HHT
587271
10-03 2024
14:00 Helsinge Stadion Kunstgræs
2
-
1
10. mar
14:00
Helsinge Fodbold (2)
2
Allerød Fodbold Klub
1
587277
17-03 2024
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
UHT
17. mar
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Humlebæk BK
UHT
587280
17-03 2024
10:00 Nordkysthallen
3
-
6
17. mar
10:00
Frem Hellebæk
3
Espergærde IF
6
587273
17-03 2024
11:15 Lynge Idrætsanlæg
HHT
17. mar
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold (2)
HHT
587276
17-03 2024
13:15 Frederikssund Stadion
17. mar
13:15
Frederikssund FB
Helsinge Fodbold (1)
587275
17-03 2024
14:00 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
17. mar
14:00
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
UHT
587288
23-03 2024
14:00 Helsinge Stadion Kunstgræs
0
-
0
23. mar
14:00
Helsinge Fodbold (2)
0
Frederiksværk Fodbold Klub
0
587284
23-03 2024
16:00 Helsinge Stadion Kunstgræs
1
-
3
23. mar
16:00
Helsinge Fodbold (1)
1
Allerød Fodbold Klub
3
587290
24-03 2024
11:00 Humlebæk Stadion
3
-
2
24. mar
11:00
Humlebæk BK
3
Frem Hellebæk
2
587217
24-03 2024
11:30 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
24. mar
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederikssund FB
587283
24-03 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
UHT
24. mar
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind