D
T
M
S

VinterBOLD U-14 drenge 1-2, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
403246
fr17-11 2023
17:30 Espelunden Kunstgræs
0
-
6
17. nov 2023
17:30
BK Avarta
0
Brøndby Strand IK
6
403245
18-11 2023
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
0
18. nov 2023
14:00
Vestia
6
Hellas
0
403242
18-11 2023
15:30 Brøndby Stadion
2
-
2
18. nov 2023
15:30
Brøndbyernes IF
2
Taastrup FC
2
403244
19-11 2023
12:00 Greve Idræts Center
3
-
0
19. nov 2023
12:00
Greve Fodbold
3
Vallensbæk IF
0
403249
26-11 2023
10:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
26. nov 2023
10:00
Ishøj IF
1
Brøndbyernes IF
4
403251
ma27-11 2023
17:30 Langbjergskolen
4
-
3
27. nov 2023
17:30
Brøndby Strand IK
4
Greve Fodbold
3
403250
03-12 2023
09:00 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
4
03. dec 2023
09:00
Vallensbæk IF
2
Herstedøster IC
4
403247
03-12 2023
10:00 Valby Idrætspark
2
-
2
03. dec 2023
10:00
Hellas
2
BK Avarta
2
403248
03-12 2023
12:30 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
3
03. dec 2023
12:30
Taastrup FC
0
Vestia
3
403243
09-12 2023
10:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
3
09. dec 2023
10:00
Ishøj IF
1
Herstedøster IC
3
403263
16-12 2023
12:00 Espelunden Kunstgræs
4
-
5
16. dec 2023
12:00
BK Avarta
4
Greve Fodbold
5
403253
16-12 2023
13:00 Brøndby Stadion
3
-
1
16. dec 2023
13:00
Brøndbyernes IF
3
Vallensbæk IF
1
403262
16-12 2023
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
2
16. dec 2023
14:00
Vestia
2
Ishøj IF
2
403252
16-12 2023
14:00 Valby Idrætspark
3
-
0
16. dec 2023
14:00
Hellas
3
Taastrup FC
0
403261
17-12 2023
10:45 Albertslund Stadion Kunstgræs
6
-
2
17. dec 2023
10:45
Herstedøster IC
6
Brøndby Strand IK
2
403268
to11-01 2024
17:30 Langbjergskolen
2
-
0
11. jan
17:30
Brøndby Strand IK
2
Brøndbyernes IF
0
403264
13-01 2024
12:40 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
13. jan
12:40
Taastrup FC
1
BK Avarta
1
403265
14-01 2024
10:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
2
14. jan
10:00
Ishøj IF
5
Hellas
2
403266
14-01 2024
12:00 Greve Idræts Center
2
-
4
14. jan
12:00
Greve Fodbold
2
Herstedøster IC
4
403267
14-01 2024
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
14. jan
12:00
Vestia
0
Vallensbæk IF
2
403492
27-01 2024
10:00 Espelunden Kunstgræs
1
-
6
27. jan
10:00
BK Avarta
1
Herstedøster IC
6
403271
27-01 2024
11:15 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
0
27. jan
11:15
Taastrup FC
2
Ishøj IF
0
403270
27-01 2024
13:00 Brøndby Stadion
0
-
2
27. jan
13:00
Brøndbyernes IF
0
Greve Fodbold
2
403272
27-01 2024
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
HHT
27. jan
14:00
Vestia
Brøndby Strand IK
HHT
403269
28-01 2024
10:00 Valby Idrætspark
HHT
28. jan
10:00
Hellas
Vallensbæk IF
HHT
403506
10-02 2024
12:00 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
4
10. feb
12:00
Vallensbæk IF
3
Taastrup FC
4
429059
10-02 2024
12:00 Espelunden Kunstgræs
UHT
10. feb
12:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
UHT
890324
24-02 2024
15:30 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
7
24. feb
15:30
Vestia
3
BK Avarta
7
403493
02-03 2024
11:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
9
-
2
02. mar
11:00
Herstedøster IC
9
Brøndbyernes IF
2
403494
03-03 2024
10:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
3
03. mar
10:00
Ishøj IF
0
BK Avarta
3
403495
03-03 2024
12:00 Greve Idræts Center
6
-
1
03. mar
12:00
Greve Fodbold
6
Vestia
1
428626
on06-03 2024
18:00 Langbjergskolen
UHT
06. mar
18:00
Brøndby Strand IK
Hellas
UHT
428629
09-03 2024
10:00 Valby Idrætspark
2
-
7
09. mar
10:00
Hellas
2
Greve Fodbold
7
889368
09-03 2024
11:45 Espelunden Kunstgræs
2
-
3
09. mar
11:45
BK Avarta
2
Vallensbæk IF
3
429029
09-03 2024
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
09. mar
14:00
Vestia
3
Herstedøster IC
1
428636
10-03 2024
14:45 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
4
10. mar
14:45
Taastrup FC
2
Brøndby Strand IK
4
889370
on13-03 2024
18:00 Langbjergskolen
5
-
0
13. mar
18:00
Brøndby Strand IK
5
Ishøj IF
0
889362
16-03 2024
11:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
UHT
16. mar
11:00
Herstedøster IC
Hellas
UHT
889360
16-03 2024
13:00 Brøndby Stadion
0
-
5
16. mar
13:00
Brøndbyernes IF
0
Vestia
5
889366
17-03 2024
12:00 Greve Idræts Center
2
-
3
17. mar
12:00
Greve Fodbold
2
Taastrup FC
3
429027
17-03 2024
14:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
2
17. mar
14:00
Ishøj IF
3
Vallensbæk IF
2
889371
23-03 2024
10:00 Valby Idrætspark
0
-
2
23. mar
10:00
Hellas
0
Brøndbyernes IF
2
902571
24-03 2024
10:30 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
24. mar
10:30
Vallensbæk IF
0
Brøndby Strand IK
4
890314
24-03 2024
11:15 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
2
24. mar
11:15
Taastrup FC
0
Herstedøster IC
2
890323
24-03 2024
14:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
2
24. mar
14:30
Ishøj IF
1
Greve Fodbold
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind