Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024, Pulje 255

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
215095
to28-03 2024
10:00 Riisvangen Stadion
1
-
1
28. mar
10:00
Aarhus Fremad
1
Aarhus 1900
1
213558
ti02-04 2024
20:00 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0
-
3
02. apr
20:00
Vorup fB
0
Kolind/Perstrup IF
3
213557
on03-04 2024
18:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
2
-
4
03. apr
18:00
ASA, Aarhus
2
IF Dannebrog Astrup
4
215096
06-04 2024
11:30 MATHstore Arena (Astrup)
3
-
1
06. apr
11:30
IF Dannebrog Astrup
3
VSK Aarhus
1
215099
06-04 2024
13:45 Tirstrup Idrætsefterskole
6
-
2
06. apr
13:45
Kolind/Perstrup IF
6
ASA, Aarhus
2
213556
on10-04 2024
19:30 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
1
-
0
10. apr
19:30
VSK Aarhus
1
Skødstrup SF
0
215102
to11-04 2024
18:45 Ulvehøj Idrætscenter
1
-
1
11. apr
18:45
Vorup fB
1
ASA, Aarhus
1
215103
13-04 2024
10:00 Fort Langenæs
2
-
1
13. apr
10:00
Aarhus 1900
2
Skødstrup SF
1
215100
13-04 2024
13:00 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
3
-
1
13. apr
13:00
VSK Aarhus
3
Kolind/Perstrup IF
1
215101
14-04 2024
11:45 Riisvangen Stadion
0
-
2
14. apr
11:45
Aarhus Fremad
0
IF Dannebrog Astrup
2
215262
20-04 2024
11:30 MATHstore Arena (Astrup)
3
-
3
20. apr
11:30
IF Dannebrog Astrup
3
Aarhus 1900
3
215267
20-04 2024
13:45 AC Huse Park Kunstgræs
0
-
1
20. apr
13:45
Kolind/Perstrup IF
0
Aarhus Fremad
1
215104
20-04 2024
15:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
4
20. apr
15:00
ASA, Aarhus
1
VSK Aarhus
4
215266
21-04 2024
15:00 ed Park (Skødstrup)
4
-
2
21. apr
15:00
Skødstrup SF
4
Vorup fB
2
215098
to25-04 2024
19:00 ed Park (Skødstrup)
0
-
0
25. apr
19:00
Skødstrup SF
0
Aarhus Fremad
0
217589
27-04 2024
10:00 Fort Langenæs
1
-
3
27. apr
10:00
Aarhus 1900
1
Kolind/Perstrup IF
3
215268
28-04 2024
11:00 Vejlby/Risskov Centret
1
-
3
28. apr
11:00
VSK Aarhus
1
Vorup fB
3
215402
28-04 2024
12:00 Riisvangen Stadion
2
-
0
28. apr
12:00
Aarhus Fremad
2
ASA, Aarhus
0
215401
28-04 2024
16:00 Studstrup Idrætsanlæg
0
-
0
28. apr
16:00
Skødstrup SF
0
IF Dannebrog Astrup
0
217592
to02-05 2024
18:45 KPI's Klubhus
1
-
3
02. maj
18:45
Kolind/Perstrup IF
1
Skødstrup SF
3
217591
to02-05 2024
19:00 Ulvehøj Idrætscenter
2
-
1
02. maj
19:00
Vorup fB
2
IF Dannebrog Astrup
1
217590
05-05 2024
11:00 Vejlby/Risskov Centret
1
-
1
05. maj
11:00
VSK Aarhus
1
Aarhus Fremad
1
217593
05-05 2024
12:15 Koncenton Park (ASA græsbaner)
0
-
1
05. maj
12:15
ASA, Aarhus
0
Aarhus 1900
1
217598
on08-05 2024
19:00 ed Park (Skødstrup)
6
-
1
08. maj
19:00
Skødstrup SF
6
ASA, Aarhus
1
217594
to09-05 2024
10:00 Fort Langenæs
2
-
1
09. maj
10:00
Aarhus 1900
2
VSK Aarhus
1
217597
to09-05 2024
10:00 Riisvangen Stadion
UHT
09. maj
10:00
Aarhus Fremad
Vorup fB
UHT
217595
to09-05 2024
11:30 MATHstore Arena (Astrup)
1
-
3
09. maj
11:30
IF Dannebrog Astrup
1
Kolind/Perstrup IF
3
217600
11-05 2024
11:30 MATHstore Arena (Astrup)
8
-
0
11. maj
11:30
IF Dannebrog Astrup
8
ASA, Aarhus
0
217602
12-05 2024
10:00 Fort Langenæs
0
-
1
12. maj
10:00
Aarhus 1900
0
Aarhus Fremad
1
217599
12-05 2024
16:00 Studstrup Idrætsanlæg
0
-
7
12. maj
16:00
Skødstrup SF
0
VSK Aarhus
7
217601
ti14-05 2024
18:45 KPI's Klubhus
UHT
14. maj
18:45
Kolind/Perstrup IF
Vorup fB
UHT
217603
ma20-05 2024
15:00 Vejlby/Risskov Centret
0
-
1
20. maj
15:00
VSK Aarhus
0
IF Dannebrog Astrup
1
217606
ma20-05 2024
15:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
8
20. maj
15:00
ASA, Aarhus
1
Kolind/Perstrup IF
8
217605
ma20-05 2024
19:00 Riisvangen Stadion
0
-
0
20. maj
19:00
Aarhus Fremad
0
Skødstrup SF
0
217604
ti21-05 2024
19:00 Ulvehøj Idrætscenter
3
-
2
21. maj
19:00
Vorup fB
3
Aarhus 1900
2
217608
to23-05 2024
19:00 MATHstore Arena (Astrup)
0
-
1
23. maj
19:00
IF Dannebrog Astrup
0
Aarhus Fremad
1
217607
25-05 2024
11:30 KPI's Klubhus
3
-
0
25. maj
11:30
Kolind/Perstrup IF
3
VSK Aarhus
0
217610
26-05 2024
15:00 Studstrup Idrætsanlæg
3
-
2
26. maj
15:00
Skødstrup SF
3
Aarhus 1900
2
217609
26-05 2024
15:30 Koncenton Park (ASA græsbaner)
UHT
26. maj
15:30
ASA, Aarhus
Vorup fB
UHT
217611
on29-05 2024
19:30 Vejlby/Risskov Centret
7
-
0
29. maj
19:30
VSK Aarhus
7
ASA, Aarhus
0
217613
to30-05 2024
19:00 Ulvehøj Idrætscenter
3
-
2
30. maj
19:00
Vorup fB
3
Skødstrup SF
2
217612
01-06 2024
11:30 Fort Langenæs
01. jun
11:30
Aarhus 1900
IF Dannebrog Astrup
217614
02-06 2024
10:00 Riisvangen Stadion
02. jun
10:00
Aarhus Fremad
Kolind/Perstrup IF
217615
ti04-06 2024
19:00 Ulvehøj Idrætscenter
04. jun
19:00
Vorup fB
VSK Aarhus
217617
on05-06 2024
19:00 Koncenton Park (ASA græsbaner)
05. jun
19:00
ASA, Aarhus
Aarhus Fremad
217618
on05-06 2024
19:00 KPI's Klubhus
05. jun
19:00
Kolind/Perstrup IF
Aarhus 1900
217616
to06-06 2024
19:00 MATHstore Arena (Astrup)
06. jun
19:00
IF Dannebrog Astrup
Skødstrup SF
215097
ma10-06 2024
19:00 Fort Langenæs
10. jun
19:00
Aarhus 1900
Vorup fB
217623
ti11-06 2024
19:00 ed Park (Skødstrup)
11. jun
19:00
Skødstrup SF
Kolind/Perstrup IF
217619
on12-06 2024
19:00 Riisvangen Stadion
12. jun
19:00
Aarhus Fremad
VSK Aarhus
217625
15-06 2024
10:00 Fort Langenæs
15. jun
10:00
Aarhus 1900
ASA, Aarhus
217622
16-06 2024
13:30 MATHstore Arena (Astrup)
16. jun
13:30
IF Dannebrog Astrup
Vorup fB
217630
to20-06 2024
19:15 Ulvehøj Idrætscenter
20. jun
19:15
Vorup fB
Aarhus Fremad
217628
23-06 2024
14:30 Vejlby/Risskov Centret
23. jun
14:30
VSK Aarhus
Aarhus 1900
217629
23-06 2024
14:30 KPI's Klubhus
23. jun
14:30
Kolind/Perstrup IF
IF Dannebrog Astrup
217631
23-06 2024
14:30 Koncenton Park (ASA græsbaner)
23. jun
14:30
ASA, Aarhus
Skødstrup SF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind