Serie 5 - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
116393
06-04 2024
11:00 FIF-Stadion Kunstgræs
2
-
1
06. apr
11:00
Nødebo IF
2
Kvistgård IF
1
113641
06-04 2024
14:00 Nellerupgård Stadion
4
-
2
06. apr
14:00
Gilleleje FK
4
FIF, Hillerød
2
116382
06-04 2024
15:00
Oversidder
UHT
06. apr
15:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
UHT
116416
06-04 2024
15:30
Oversidder
Karsemosegård
06. apr
15:30
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
113640
07-04 2024
14:45 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
0
07. apr
14:45
Snekkersten IF (1)
2
Snekkersten IF (2)
0
116526
13-04 2024
15:30
Oversidder
FIF-Stadion Kunstgræs
13. apr
15:30
FIF, Hillerød
Oversidder
116547
14-04 2024
11:00 Rudegård Stadion
0
-
9
14. apr
11:00
Holte Star Club
0
Nødebo IF
9
116950
14-04 2024
12:00 Snekkersten Idrætscenter
UHT
14. apr
12:00
Snekkersten IF (2)
Nivå-Kokkedal FK
UHT
116423
14-04 2024
13:00
Oversidder
14. apr
13:00
Oversidder
Tikøb IF
120662
to18-04 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
3
-
1
18. apr
18:30
Tikøb IF
3
Snekkersten IF (2)
1
120660
to18-04 2024
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
4
18. apr
19:00
FIF, Hillerød
3
Kvistgård IF
4
120661
20-04 2024
12:00
Oversidder
Nødebo Stadion
20. apr
12:00
Nødebo IF
Oversidder
120632
20-04 2024
14:00 Nellerupgård Stadion
5
-
0
20. apr
14:00
Gilleleje FK
5
Holte Star Club
0
120659
20-04 2024
15:00
Oversidder
20. apr
15:00
Oversidder
Snekkersten IF (1)
120713
20-04 2024
15:30 Karsemosegård
HHT
20. apr
15:30
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød
HHT
120718
on24-04 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
1
-
6
24. apr
19:00
Snekkersten IF (2)
1
Nødebo IF
6
120715
to25-04 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
25. apr
19:00
Snekkersten IF (1)
3
Nivå-Kokkedal FK
1
120719
fr26-04 2024
18:00 Birkerød Stadion
UHT
26. apr
18:00
IF Skjold Birkerød
Tikøb IF
UHT
120716
27-04 2024
15:30
Oversidder
Kvistgård Idrætsanlæg
27. apr
15:30
Kvistgård IF
Oversidder
120717
28-04 2024
11:00 Rudegård Stadion
3
-
2
28. apr
11:00
Holte Star Club
3
FIF, Hillerød
2
120714
28-04 2024
13:00
Oversidder
28. apr
13:00
Oversidder
Gilleleje FK
116527
ti30-04 2024
18:00 Kvistgård Idrætsanlæg
2
-
1
30. apr
18:00
Kvistgård IF
2
Gilleleje FK
1
120725
to02-05 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
HHT
02. maj
18:30
Tikøb IF
Snekkersten IF (1)
HHT
120722
04-05 2024
11:30
Oversidder
FIF-Stadion Kunstgræs
04. maj
11:30
FIF, Hillerød
Oversidder
120723
04-05 2024
12:00 Nødebo Stadion
UHT
04. maj
12:00
Nødebo IF
IF Skjold Birkerød
UHT
120724
04-05 2024
13:00 Kvistgård Idrætsanlæg
5
-
1
04. maj
13:00
Kvistgård IF
5
Holte Star Club
1
120721
04-05 2024
15:00
Oversidder
04. maj
15:00
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
120730
on08-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
2
-
5
08. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
2
FIF, Hillerød
5
116394
to09-05 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
2
-
0
09. maj
18:30
Tikøb IF
2
Holte Star Club
0
120727
to09-05 2024
19:00 Snekkersten Idrætscenter
4
-
1
09. maj
19:00
Snekkersten IF (1)
4
Nødebo IF
1
120731
fr10-05 2024
18:00 Birkerød Stadion
HHT
10. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
HHT
120728
12-05 2024
11:00
Oversidder
Rudegård Stadion
12. maj
11:00
Holte Star Club
Oversidder
120726
12-05 2024
13:00
Oversidder
12. maj
13:00
Oversidder
Kvistgård IF
120720
ti14-05 2024
18:30 Nellerupgård Stadion
3
-
1
14. maj
18:30
Gilleleje FK
3
Snekkersten IF (2)
1
120729
to16-05 2024
19:00 Karsemosegård
0
-
1
16. maj
19:00
Nivå-Kokkedal FK
0
Tikøb IF
1
120735
18-05 2024
12:00 Nødebo Stadion
3
-
1
18. maj
12:00
Nødebo IF
3
Nivå-Kokkedal FK
1
120732
18-05 2024
14:00 Nellerupgård Stadion
3
-
0
18. maj
14:00
Gilleleje FK
3
Snekkersten IF (1)
0
120733
18-05 2024
15:00
Oversidder
18. maj
15:00
Oversidder
Tikøb IF
120734
18-05 2024
15:30 FIF-Stadion Kunstgræs
UHT
18. maj
15:30
FIF, Hillerød
IF Skjold Birkerød
UHT
120736
18-05 2024
15:30 Kvistgård Idrætsanlæg
6
-
1
18. maj
15:30
Kvistgård IF
6
Snekkersten IF (2)
1
120737
19-05 2024
11:00
Oversidder
Rudegård Stadion
19. maj
11:00
Holte Star Club
Oversidder
120740
to23-05 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
4
-
2
23. maj
18:30
Tikøb IF
4
Nødebo IF
2
120739
to23-05 2024
19:15 Snekkersten Idrætscenter
14
-
2
23. maj
19:15
Snekkersten IF (1)
14
FIF, Hillerød
2
120743
fr24-05 2024
18:00 Birkerød Stadion
HHT
24. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Kvistgård IF
HHT
120741
25-05 2024
15:30 Karsemosegård
3
-
4
25. maj
15:30
Nivå-Kokkedal FK
3
Gilleleje FK
4
120742
26-05 2024
12:00 Snekkersten Idrætscenter
1
-
2
26. maj
12:00
Snekkersten IF (2)
1
Holte Star Club
2
120738
26-05 2024
13:00
Oversidder
Oversidder
26. maj
13:00
Oversidder
Oversidder
120745
01-06 2024
14:00 Nellerupgård Stadion
UHT
01. jun
14:00
Gilleleje FK
Tikøb IF
UHT
121179
01-06 2024
15:00
Oversidder
01. jun
15:00
Oversidder
Nødebo IF
121180
01-06 2024
15:30 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
5
01. jun
15:30
FIF, Hillerød
4
Nivå-Kokkedal FK
5
121187
01-06 2024
15:30 Kvistgård Idrætsanlæg
3
-
3
01. jun
15:30
Kvistgård IF
3
Snekkersten IF (1)
3
121190
02-06 2024
11:00 Rudegård Stadion
UHT
02. jun
11:00
Holte Star Club
IF Skjold Birkerød
UHT
120744
02-06 2024
13:00
Oversidder
02. jun
13:00
Oversidder
Snekkersten IF (2)
121412
to06-06 2024
18:30 Tikøb Gl. Stadion
7
-
1
06. jun
18:30
Tikøb IF
7
FIF, Hillerød
1
121415
fr07-06 2024
18:00
Oversidder
Birkerød Stadion
HHT
07. jun
18:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
HHT
121411
08-06 2024
12:00 Nødebo Stadion
1
-
1
08. jun
12:00
Nødebo IF
1
Gilleleje FK
1
121414
08-06 2024
15:00
Oversidder
08. jun
15:00
Oversidder
Snekkersten IF (2)
121410
09-06 2024
14:00 Snekkersten Idrætscenter
4
-
2
09. jun
14:00
Snekkersten IF (1)
4
Holte Star Club
2
121413
ti11-06 2024
18:30 Karsemosegård
2
-
1
11. jun
18:30
Nivå-Kokkedal FK
2
Kvistgård IF
1
120246
on12-06 2024
19:00 Birkerød Stadion
HHT
12. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF (1)
HHT
121420
15-06 2024
11:00 Rudegård Stadion
5
-
0
15. jun
11:00
Holte Star Club
5
Nivå-Kokkedal FK
0
121417
15-06 2024
14:00
Oversidder
Nellerupgård Stadion
15. jun
14:00
Gilleleje FK
Oversidder
121418
15-06 2024
15:30 FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
4
15. jun
15:30
FIF, Hillerød
1
Nødebo IF
4
121419
15-06 2024
15:30 Kvistgård Idrætsanlæg
1
-
0
15. jun
15:30
Kvistgård IF
1
Tikøb IF
0
121421
16-06 2024
12:00 Snekkersten Idrætscenter
UHT
16. jun
12:00
Snekkersten IF (2)
IF Skjold Birkerød
UHT
121416
16-06 2024
13:00
Oversidder
16. jun
13:00
Oversidder
Snekkersten IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind