Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
10:00
Svebølle BI 2016
Himmelev-Veddelev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Høng GF
3
FC Hornsherred
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Raklev GI
1
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:45
Himmelev-Veddelev BK
7
Høng GF
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:30
Tuse IF
Svebølle BI 2016
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Himmelev-Veddelev BK
3
FC Hornsherred
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Høng GF
2
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Raklev GI
0
Høng GF
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
Tuse IF
Himmelev-Veddelev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Svebølle BI 2016
0
FC Hornsherred
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
3
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Høng GF
Svebølle BI 2016
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FC Hornsherred
4
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Tuse IF
1
Raklev GI
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
FC Hornsherred
3
Høng GF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
FC Hornsherred
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Svebølle BI 2016
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Svebølle BI 2016
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Raklev GI
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Høng GF
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Raklev GI
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FC Hornsherred
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Tuse IF
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Høng GF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FC Hornsherred
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Svebølle BI 2016
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Raklev GI
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Tuse IF
FC Hornsherred
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2