D
T
M
S

U14 Drenge 3 (10) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
805331
ti09-04 2024
18:00 JP Air Tech Arena
0
-
5
09. apr
18:00
B. Frem
0
Faxe Ladeplads IF
5
805336
13-04 2024
10:00
MB
Lollands Bank stadion
3
-
2
13. apr
10:00
MB
3
Holmegaard GB
2
805334
14-04 2024
10:00 Vordingborg Kunst "Panteren"
4
-
4
14. apr
10:00
Nyråd/Vordingborg
4
LUIF/B1938
4
805337
ma15-04 2024
17:30 Strøbyhallen
4
-
0
15. apr
17:30
AIK 65 Strøby Fodbold
4
Herfølge BK
0
805338
20-04 2024
10:00 Holmegårdhallen
1
-
4
20. apr
10:00
Holmegaard GB
1
AIK 65 Strøby Fodbold
4
805343
20-04 2024
10:00 Capelli Sport Stadion
4
-
1
20. apr
10:00
Herfølge BK
4
Møns FK/Østmøn
1
805340
21-04 2024
11:00 LUIF´s anlæg
3
-
2
21. apr
11:00
LUIF/B1938
3
B. Frem
2
805341
21-04 2024
11:30 Herlufsholm Stadion
3
-
5
21. apr
11:30
Herlufsholm GF
3
Nyråd/Vordingborg
5
805339
on24-04 2024
18:00
MB
Faxe Ladeplads Stadion
2
-
2
24. apr
18:00
Faxe Ladeplads IF
2
MB
2
805344
27-04 2024
10:00 Holmegårdhallen
0
-
3
27. apr
10:00
Holmegaard GB
0
Faxe Ladeplads IF
3
805485
ti30-04 2024
18:15 Strøbyhallen
10
-
0
30. apr
18:15
AIK 65 Strøby Fodbold
10
Møns FK/Østmøn
0
805350
ti30-04 2024
18:30 THUN Arena
3
-
3
30. apr
18:30
Nyråd/Vordingborg
3
Herfølge BK
3
805711
ti30-04 2024
19:00
MB
Herlufsholm Stadion
0
-
0
30. apr
19:00
Herlufsholm GF
0
MB
0
805710
04-05 2024
11:00 Stege Stadion
4
-
7
04. maj
11:00
Møns FK/Østmøn
4
Nyråd/Vordingborg
7
805840
11-05 2024
10:00 Strøbyhallen
2
-
5
11. maj
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Nyråd/Vordingborg
5
805724
11-05 2024
11:00 Faxe Ladeplads Stadion
UHT
11. maj
11:00
Faxe Ladeplads IF
LUIF/B1938
UHT
805719
12-05 2024
12:00 JP Air Tech Arena
0
-
3
12. maj
12:00
B. Frem
0
Møns FK/Østmøn
3
805335
to16-05 2024
18:15 Stege Stadion
UHT
16. maj
18:15
Møns FK/Østmøn
Herlufsholm GF
UHT
805349
18-05 2024
10:00 JP Air Tech Arena
UHT
18. maj
10:00
B. Frem
Herlufsholm GF
UHT
805844
ti21-05 2024
18:00 Herlufsholm Stadion
0
-
3
21. maj
18:00
Herlufsholm GF
0
Faxe Ladeplads IF
3
805381
on22-05 2024
18:30
MB
Lollands Bank stadion
2
-
2
22. maj
18:30
MB
2
LUIF/B1938
2
805845
25-05 2024
10:00 Capelli Sport Stadion
1
-
2
25. maj
10:00
Herfølge BK
1
Holmegaard GB
2
805843
25-05 2024
11:00
MB
Stege Stadion
UHT
25. maj
11:00
Møns FK/Østmøn
MB
UHT
805841
26-05 2024
10:00 Vintersbøllehallen
UHT
26. maj
10:00
Nyråd/Vordingborg
B. Frem
UHT
805842
26-05 2024
11:00 LUIF´s anlæg
2
-
5
26. maj
11:00
LUIF/B1938
2
AIK 65 Strøby Fodbold
5
805718
ma27-05 2024
17:00 Holmegårdhallen
2
-
0
27. maj
17:00
Holmegaard GB
2
Herlufsholm GF
0
805729
on29-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
2
-
0
29. maj
19:00
MB
2
Herfølge BK
0
805846
01-06 2024
10:00 Holmegårdhallen
4
-
2
01. jun
10:00
Holmegaard GB
4
Møns FK/Østmøn
2
806028
01-06 2024
10:00
MB
Lollands Bank stadion
3
-
4
01. jun
10:00
MB
3
Nyråd/Vordingborg
4
806029
01-06 2024
11:00 Strøbyhallen
3
-
0
01. jun
11:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
B. Frem
0
806026
01-06 2024
11:00 Faxe Ladeplads Stadion
2
-
5
01. jun
11:00
Faxe Ladeplads IF
2
Herfølge BK
5
806027
02-06 2024
11:00 LUIF´s anlæg
UHT
02. jun
11:00
LUIF/B1938
Herlufsholm GF
UHT
805566
ti04-06 2024
18:00 Faxe Ladeplads Stadion
1
-
5
04. jun
18:00
Faxe Ladeplads IF
1
AIK 65 Strøby Fodbold
5
805712
ti04-06 2024
18:30 Capelli Sport Stadion
UHT
04. jun
18:30
Herfølge BK
B. Frem
UHT
805706
on05-06 2024
19:00 LUIF´s anlæg
UHT
05. jun
19:00
LUIF/B1938
Holmegaard GB
UHT
806101
08-06 2024
10:00 Capelli Sport Stadion
UHT
08. jun
10:00
Herfølge BK
LUIF/B1938
UHT
806098
08-06 2024
11:00 Stege Stadion
1
-
9
08. jun
11:00
Møns FK/Østmøn
1
Faxe Ladeplads IF
9
806096
08-06 2024
14:00
MB
JP Air Tech Arena
0
-
3
08. jun
14:00
B. Frem
0
MB
3
806099
09-06 2024
10:00 Strøbyhallen
UHT
09. jun
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufsholm GF
UHT
806097
on12-06 2024
18:00 THUN Arena
4
-
1
12. jun
18:00
Nyråd/Vordingborg
4
Holmegaard GB
1
806106
to13-06 2024
18:15 LUIF´s anlæg
10
-
2
13. jun
18:15
LUIF/B1938
10
Møns FK/Østmøn
2
806103
15-06 2024
11:00 Holmegårdhallen
UHT
15. jun
11:00
Holmegaard GB
B. Frem
UHT
806104
15-06 2024
11:00 Faxe Ladeplads Stadion
3
-
2
15. jun
11:00
Faxe Ladeplads IF
3
Nyråd/Vordingborg
2
806107
16-06 2024
11:00
MB
Lollands Bank stadion
3
-
1
16. jun
11:00
MB
3
AIK 65 Strøby Fodbold
1
806108
16-06 2024
11:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
6
16. jun
11:30
Herlufsholm GF
2
Herfølge BK
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind