D
T
M
S

8:8 M+32 2 - Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
162520
on17-04 2024
18:30 Langbjergskolen
1
-
1
17. apr
18:30
Brøndby Strand IK
1
Taastrup FC
1
162521
on17-04 2024
18:45 Sandet Stadion
1
-
7
17. apr
18:45
Kr. Værløse IF (1)
1
Ejby IF 1968 (2)
7
162522
on17-04 2024
18:45 Vallensbæk Idrætscenter
4
-
5
17. apr
18:45
Vestegnen FK
4
Hundige BK (2)
5
162518
to18-04 2024
19:00 Hedehusene idrætspark Kunstgræs
3
-
0
18. apr
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
Torslunde-Ishøj IF
0
162519
21-04 2024
11:00 Hedehusene Idrætspark
2
-
6
21. apr
11:00
Hedehusene Independents
2
SIF Oldboys/Girls (1)
6
162524
ma22-04 2024
19:00 Ishøj Idrætsplads
UHT
22. apr
19:00
Torslunde-Ishøj IF
Kr. Værløse IF (1)
UHT
162523
on24-04 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
10
-
0
24. apr
19:00
Ejby IF 1968 (2)
10
Vestegnen FK
0
162527
on24-04 2024
19:00 Hundige Boldfælled
1
-
4
24. apr
19:00
Hundige BK (2)
1
Brøndby Strand IK
4
162526
on24-04 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
0
24. apr
20:15
Taastrup FC
5
Hedehusene Independents
0
162525
28-04 2024
11:00 Torvevej
5
-
1
28. apr
11:00
SIF Oldboys/Girls (1)
5
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
162528
on01-05 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
6
-
0
01. maj
19:00
Ejby IF 1968 (2)
6
Torslunde-Ishøj IF
0
162531
on01-05 2024
19:00 Sandet Stadion
3
-
7
01. maj
19:00
Kr. Værløse IF (1)
3
SIF Oldboys/Girls (1)
7
162532
on01-05 2024
19:00 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
5
01. maj
19:00
Vestegnen FK
2
Brøndby Strand IK
5
162529
to02-05 2024
19:00 Hedehusene idrætspark Kunstgræs
5
-
1
02. maj
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
5
Taastrup FC
1
162530
05-05 2024
11:00 Hedehusene Idrætspark
3
-
6
05. maj
11:00
Hedehusene Independents
3
Hundige BK (2)
6
162533
ma06-05 2024
19:00 Ishøj Idrætsplads
UHT
06. maj
19:00
Torslunde-Ishøj IF
Vestegnen FK
UHT
162536
on08-05 2024
18:30 Langbjergskolen
UHT
08. maj
18:30
Brøndby Strand IK
Hedehusene Independents
UHT
162534
on08-05 2024
19:00 Torvevej
4
-
6
08. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls (1)
4
Ejby IF 1968 (2)
6
162537
on08-05 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
3
08. maj
20:15
Taastrup FC
4
Kr. Værløse IF (1)
3
162538
12-05 2024
13:15 Hundige Boldfælled
3
-
1
12. maj
13:15
Hundige BK (2)
3
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
162541
ma13-05 2024
19:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
1
13. maj
19:00
Torslunde-Ishøj IF
2
SIF Oldboys/Girls (1)
1
162539
on15-05 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
UHT
15. maj
19:00
Ejby IF 1968 (2)
Taastrup FC
UHT
162544
on15-05 2024
19:00 Sandet Stadion
3
-
3
15. maj
19:00
Kr. Værløse IF (1)
3
Hundige BK (2)
3
162545
on15-05 2024
19:00 Vallensbæk Idrætscenter
UHT
15. maj
19:00
Vestegnen FK
Hedehusene Independents
UHT
162540
to16-05 2024
19:00 Hedehusene idrætspark Kunstgræs
0
-
0
16. maj
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
Brøndby Strand IK
0
162548
on22-05 2024
18:30 Langbjergskolen
UHT
22. maj
18:30
Brøndby Strand IK
Kr. Værløse IF (1)
UHT
162549
on22-05 2024
19:00 Ishøj Idrætsplads
0
-
2
22. maj
19:00
Torslunde-Ishøj IF
0
Taastrup FC
2
162546
26-05 2024
11:00 Hedehusene Idrætspark
4
-
9
26. maj
11:00
Hedehusene Independents
4
Fløng-Hedehusene Fodbold
9
162547
26-05 2024
11:00 Torvevej
UMH
26. maj
11:00
SIF Oldboys/Girls (1)
Vestegnen FK
UMH
162550
26-05 2024
13:15 Hundige Boldfælled
2
-
7
26. maj
13:15
Hundige BK (2)
2
Ejby IF 1968 (2)
7
162551
on29-05 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
6
-
1
29. maj
19:00
Ejby IF 1968 (2)
6
Brøndby Strand IK
1
162552
on29-05 2024
19:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
0
29. maj
19:00
Torslunde-Ishøj IF
2
Hundige BK (2)
0
162553
on29-05 2024
19:00 Torvevej
4
-
3
29. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls (1)
4
Taastrup FC
3
162554
on29-05 2024
19:00 Sandet Stadion
UHT
29. maj
19:00
Kr. Værløse IF (1)
Hedehusene Independents
UHT
162555
on29-05 2024
19:00 Vallensbæk Idrætscenter
5
-
7
29. maj
19:00
Vestegnen FK
5
Fløng-Hedehusene Fodbold
7
162558
ma03-06 2024
18:30 Langbjergskolen
0
-
2
03. jun
18:30
Brøndby Strand IK
0
Torslunde-Ishøj IF
2
162557
on05-06 2024
19:00 Hedehusene Idrætspark
2
-
8
05. jun
19:00
Hedehusene Independents
2
Ejby IF 1968 (2)
8
162559
on05-06 2024
19:00 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
7
05. jun
19:00
Vestegnen FK
1
Taastrup FC
7
162556
08-06 2024
10:30 Hedehusene Idrætspark
UMH
08. jun
10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Kr. Værløse IF (1)
UMH
162560
09-06 2024
13:15 Hundige Boldfælled
2
-
7
09. jun
13:15
Hundige BK (2)
2
SIF Oldboys/Girls (1)
7
162562
ma10-06 2024
19:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
3
10. jun
19:00
Torslunde-Ishøj IF
2
Hedehusene Independents
3
162563
on12-06 2024
18:30 Torvevej
4
-
2
12. jun
18:30
SIF Oldboys/Girls (1)
4
Brøndby Strand IK
2
162564
on12-06 2024
19:00 Sandet Stadion
5
-
4
12. jun
19:00
Kr. Værløse IF (1)
5
Vestegnen FK
4
162561
on12-06 2024
19:00 Ejby Friluftscenter
3
-
2
12. jun
19:00
Ejby IF 1968 (2)
3
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
162565
on12-06 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
12
-
2
12. jun
20:15
Taastrup FC
12
Hundige BK (2)
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 3: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind