Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
18:45
Borsholm-Skibstrup IF
2
Esrum IF
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Gurre IK
1
Hornbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Kvistgård IF
1
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Frem Hellebæk
3
Tikøb IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Vapnagård FK 72
4
FC Galaksi
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Tikøb IF
4
Gurre IK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
FC Galaksi
4
Borsholm-Skibstrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Hornbæk IF
0
Vapnagård FK 72
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Humlebæk BK
2
Frem Hellebæk
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hornbæk IF
1
Tikøb IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Gurre IK
3
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Frem Hellebæk
2
Esrum IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Vapnagård FK 72
8
Borsholm-Skibstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Tikøb IF
Vapnagård FK 72
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Borsholm-Skibstrup IF
2
Kvistgård IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
FC Galaksi
5
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Humlebæk BK
5
Hornbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Tikøb IF
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Kvistgård IF
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Hornbæk IF
Esrum IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Gurre IK
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vapnagård FK 72
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Frem Hellebæk
Borsholm-Skibstrup IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Esrum IF
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Humlebæk BK
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
FC Galaksi
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Esrum IF
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Kvistgård IF
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Borsholm-Skibstrup IF
Gurre IK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Tikøb IF
FC Galaksi
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hornbæk IF
Borsholm-Skibstrup IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Humlebæk BK
Esrum IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Gurre IK
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vapnagård FK 72
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Borsholm-Skibstrup IF
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
FC Galaksi
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Frem Hellebæk
Gurre IK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Kvistgård IF
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Vapnagård FK 72
Esrum IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Esrum IF
Gurre IK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Tikøb IF
Kvistgård IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Hornbæk IF
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Humlebæk BK
Borsholm-Skibstrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Gurre IK
Vapnagård FK 72
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Esrum IF
FC Galaksi
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 2
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4