Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
14:00
Avedøre IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:15
Greve Fodbold
1
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
17:30
Havdrup Fodbold
3
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Køge BK
8
Avedøre IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Oversidder
Havdrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Brøndbyernes IF
1
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Havdrup Fodbold
1
Brøndbyernes IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Avedøre IF
2
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Køge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Avedøre IF
2
Havdrup Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Havdrup Fodbold
5
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Brøndbyernes IF
2
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Havdrup Fodbold
3
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Køge BK
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:30
Oversidder
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Avedøre IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Greve Fodbold
Havdrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Havdrup Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Køge BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Greve Fodbold
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
Havdrup Fodbold
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Køge BK
Havdrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.
Semifinaler 23. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 16.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2