D
T
M
S

U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024, Pulje 312

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
227587
16-03 2024
13:00 Hadsten Kunstgræs
5
-
4
16. mar
13:00
Hadsten SK
5
Brabrand IF
4
227586
17-03 2024
14:00 Søholt Kunstbane 2
4
-
2
17. mar
14:00
Silkeborg IF
4
Viby IF
2
227585
17-03 2024
15:00
HEI
Invita Park Kunstgræs, Skæring
HHT
17. mar
15:00
HEI
FC Silkeborg
HHT
227584
17-03 2024
15:30 ed Park (Skødstrup)
3
-
6
17. mar
15:30
Skødstrup SF
3
Herning Fremad
6
227590
on20-03 2024
19:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
1
-
2
20. mar
19:00
Herning Fremad
1
Hadsten SK
2
227589
fr22-03 2024
18:30 Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
1
22. mar
18:30
Brabrand IF
3
Silkeborg IF
1
227588
23-03 2024
16:00 Buskelund Kunstgræsbane
5
-
8
23. mar
16:00
FC Silkeborg
5
Skødstrup SF
8
227591
24-03 2024
12:00
HEI
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
0
24. mar
12:00
Viby IF
3
HEI
0
227592
ma01-04 2024
14:00 ed Park (Skødstrup)
8
-
2
01. apr
14:00
Skødstrup SF
8
Viby IF
2
138205
ma01-04 2024
19:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
1
01. apr
19:00
Brabrand IF
3
Herning Fremad
1
227601
ti02-04 2024
19:30 Hadsten Kunstgræs
2
-
3
02. apr
19:30
Hadsten SK
2
FC Silkeborg
3
138204
on03-04 2024
19:15
HEI
JYSK Park (kunstgræs)
1
-
1
03. apr
19:15
Silkeborg IF
1
HEI
1
186226
06-04 2024
11:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2
-
2
06. apr
11:00
Viby IF
2
Hadsten SK
2
138209
07-04 2024
15:00
HEI
Invita Park Kunstgræs, Skæring
HHT
07. apr
15:00
HEI
Skødstrup SF
HHT
186222
ma08-04 2024
19:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
0
-
5
08. apr
19:00
Herning Fremad
0
Silkeborg IF
5
186221
on10-04 2024
19:00 Buskelundskolen
3
-
2
10. apr
19:00
FC Silkeborg
3
Brabrand IF
2
186229
to11-04 2024
19:00
HEI
Hadsten Kunstgræs
UHT
11. apr
19:00
Hadsten SK
HEI
UHT
186230
14-04 2024
15:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
5
14. apr
15:00
Brabrand IF
1
Viby IF
5
186228
ma15-04 2024
19:15 Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
2
-
3
15. apr
19:15
Herning Fremad
2
FC Silkeborg
3
229237
20-04 2024
11:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
5
20. apr
11:00
Viby IF
3
Herning Fremad
5
229239
21-04 2024
15:00
HEI
Invita Arena, Skæring
HHT
21. apr
15:00
HEI
Brabrand IF
HHT
186231
ti23-04 2024
19:00 ed Park (Skødstrup)
2
-
1
23. apr
19:00
Skødstrup SF
2
Hadsten SK
1
229491
to25-04 2024
19:00 Hadsten Kunstgræs
4
-
3
25. apr
19:00
Hadsten SK
4
Silkeborg IF
3
229492
fr26-04 2024
19:00
HEI
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
UHT
26. apr
19:00
Herning Fremad
HEI
UHT
229476
28-04 2024
18:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
6
-
3
28. apr
18:00
Brabrand IF
6
Skødstrup SF
3
229477
ma29-04 2024
19:00 Buskelundskolen
1
-
5
29. apr
19:00
FC Silkeborg
1
Viby IF
5
229571
to02-05 2024
19:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
3
-
3
02. maj
19:00
Viby IF
3
Silkeborg IF
3
229493
fr03-05 2024
19:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
1
-
6
03. maj
19:00
Herning Fremad
1
Skødstrup SF
6
229494
ma06-05 2024
19:00
HEI
Buskelundskolen
UHT
06. maj
19:00
FC Silkeborg
HEI
UHT
231815
ma06-05 2024
19:15 Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
2
-
2
06. maj
19:15
Herning Fremad
2
Brabrand IF
2
186232
ma06-05 2024
19:15 Søholt Kunstbane 1
1
-
3
06. maj
19:15
Silkeborg IF
1
FC Silkeborg
3
231777
12-05 2024
13:00
HEI
Invita Arena, Skæring
HHT
12. maj
13:00
HEI
Viby IF
HHT
230404
12-05 2024
14:00 ed Park (Skødstrup)
3
-
0
12. maj
14:00
Skødstrup SF
3
FC Silkeborg
0
230405
ma13-05 2024
19:00 Søholt Kunstbane 1
3
-
5
13. maj
19:00
Silkeborg IF
3
Brabrand IF
5
230406
ti14-05 2024
19:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
2
-
6
14. maj
19:00
Hadsten SK
2
Herning Fremad
6
186227
to16-05 2024
19:00 ed Park (Skødstrup)
3
-
0
16. maj
19:00
Skødstrup SF
3
Silkeborg IF
0
232531
ti21-05 2024
19:30
HEI
Brabrand IF's Idrætsanlæg
UHT
21. maj
19:30
Brabrand IF
HEI
UHT
231778
to23-05 2024
19:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
2
23. maj
19:00
Viby IF
1
Skødstrup SF
2
231781
26-05 2024
15:00
HEI
Invita Arena, Skæring
HHT
26. maj
15:00
HEI
Silkeborg IF
HHT
231780
ma27-05 2024
19:00 Buskelundskolen
9
-
0
27. maj
19:00
FC Silkeborg
9
Hadsten SK
0
231818
on29-05 2024
19:15 Søholt Kunstbane 1
2
-
1
29. maj
19:15
Silkeborg IF
2
Herning Fremad
1
232527
to30-05 2024
18:30 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
2
30. maj
18:30
Viby IF
1
Brabrand IF
2
231816
02-06 2024
15:00
HEI
Studstrup Idrætsanlæg
UHT
02. jun
15:00
Skødstrup SF
HEI
UHT
231817
ma03-06 2024
19:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
5
03. jun
19:00
Brabrand IF
2
FC Silkeborg
5
231819
ti04-06 2024
19:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
3
-
3
04. jun
19:00
Hadsten SK
3
Viby IF
3
232526
09-06 2024
13:00
HEI
Invita Arena, Skæring
HHT
09. jun
13:00
HEI
Hadsten SK
HHT
232359
09-06 2024
14:00 Søholt Kunstbane 1
5
-
2
09. jun
14:00
Silkeborg IF
5
Skødstrup SF
2
232525
ma10-06 2024
19:00 Buskelund Kunstgræsbane
3
-
0
10. jun
19:00
FC Silkeborg
3
Herning Fremad
0
232528
to13-06 2024
19:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
2
-
2
13. jun
19:00
Hadsten SK
2
Skødstrup SF
2
232530
fr14-06 2024
19:00 Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
2
-
2
14. jun
19:00
Herning Fremad
2
Viby IF
2
229573
ma17-06 2024
19:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
1
17. jun
19:00
Brabrand IF
3
Hadsten SK
1
232529
ma17-06 2024
19:00 Buskelundskolen
2
-
5
17. jun
19:00
FC Silkeborg
2
Silkeborg IF
5
232533
fr21-06 2024
18:00 MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
4
-
1
21. jun
18:00
Viby IF
4
FC Silkeborg
1
232534
fr21-06 2024
18:00 Søholt Kunstbane 1
7
-
2
21. jun
18:00
Silkeborg IF
7
Hadsten SK
2
232532
22-06 2024
12:30 Studstrup Idrætsanlæg
22. jun
12:30
Skødstrup SF
Brabrand IF
234277
23-06 2024
15:00
HEI
Invita Arena, Skæring
HHT
23. jun
15:00
HEI
Herning Fremad
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind