D
T
M
S

U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
239639
13-04 2024
10:00 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
10:00
Glostrup
BK Friheden
239640
13-04 2024
10:00 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
10:00
Værløse BK (3)
Avedøre IF
246115
13-04 2024
10:20 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
10:20
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
246116
13-04 2024
10:20 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
10:20
Rosenhøj BK
Glostrup
246117
13-04 2024
10:40 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
10:40
Avedøre IF
Herstedøster IC
246118
13-04 2024
10:40 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
10:40
BK Friheden
Værløse BK (3)
246119
13-04 2024
11:00 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
11:00
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
246120
13-04 2024
11:00 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
11:00
Glostrup
Værløse BK (3)
246121
13-04 2024
11:20 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
11:20
Herstedøster IC
Rosenhøj BK
246122
13-04 2024
11:20 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
11:20
BK Friheden
Avedøre IF
246123
13-04 2024
11:40 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
11:40
Værløse BK (3)
Brøndbyernes IF
246134
13-04 2024
11:40 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
11:40
Herstedøster IC
Glostrup
301122
13-04 2024
12:00 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
12:00
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
301123
13-04 2024
12:00 Avedøre Stadion Avedøre IF
13. apr
12:00
Rosenhøj BK
BK Friheden
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind