D
T
M
S

U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
821335
27-04 2024
10:00 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
10:00
Stenløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
821336
27-04 2024
10:00 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
10:00
Ølstykke FC
Frederiksværk Fodbold Klub
821337
27-04 2024
10:20 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
10:20
Hillerød Fodbold
IS Skævinge
821338
27-04 2024
10:20 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
10:20
FC Hornsherred
Stenløse BK
821339
27-04 2024
10:40 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
10:40
Frederiksværk Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
821340
27-04 2024
10:40 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
10:40
Slagslunde-Ganløse IF
Ølstykke FC
821341
27-04 2024
11:00 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
11:00
IS Skævinge
FC Hornsherred
821342
27-04 2024
11:00 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
11:00
Stenløse BK
Ølstykke FC
821343
27-04 2024
11:20 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
11:20
Hillerød Fodbold
FC Hornsherred
821344
27-04 2024
11:20 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
11:20
Slagslunde-Ganløse IF
Frederiksværk Fodbold Klub
821345
27-04 2024
11:40 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
11:40
Ølstykke FC
IS Skævinge
821346
27-04 2024
11:40 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
11:40
Hillerød Fodbold
Stenløse BK
821347
27-04 2024
12:00 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
IS Skævinge
821349
27-04 2024
12:00 Baunehøj Stadion IS Skævinge
27. apr
12:00
FC Hornsherred
Slagslunde-Ganløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.

Log ind