D
T
M
S

U8 Drenge B INDE (2016) - (25/2-2024), Pulje 75 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
193118
25-02 2024
09:30 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
09:30
IF Lyseng (1)
Aabyhøj IF (1)
193119
25-02 2024
09:40 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
09:40
Lystrup IF (2)
Aarhus Fremad (2)
193204
25-02 2024
09:50
Oversidder
Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
09:50
Oversidder
Galten FS
193230
25-02 2024
10:00 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
10:00
Aarhus Fremad (2)
IF Lyseng (1)
193341
25-02 2024
10:10
Oversidder
Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
10:10
Aabyhøj IF (1)
Oversidder
193342
25-02 2024
10:20 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
10:20
Galten FS
Lystrup IF (2)
193344
25-02 2024
10:30
Oversidder
Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
10:30
Aarhus Fremad (2)
Oversidder
193345
25-02 2024
10:40 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
10:40
IF Lyseng (1)
Lystrup IF (2)
193499
25-02 2024
10:50 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
10:50
Aabyhøj IF (1)
Galten FS
193500
25-02 2024
11:00
Oversidder
Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
11:00
Oversidder
IF Lyseng (1)
193501
25-02 2024
11:10 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
11:10
Lystrup IF (2)
Aabyhøj IF (1)
194264
25-02 2024
11:20 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
11:20
Galten FS
Aarhus Fremad (2)
194271
25-02 2024
11:30
Oversidder
Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
11:30
Lystrup IF (2)
Oversidder
194272
25-02 2024
11:40 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
11:40
IF Lyseng (1)
Galten FS
194274
25-02 2024
11:50 Den Ny Brabrand Hal Bane 1 Aabyhøj IF
25. feb
11:50
Aabyhøj IF (1)
Aarhus Fremad (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

I kan finde den information I skal bruge om indefodbold her.
- Her finder I blandet andet arrangøropgaver, rækkebeskrivelserspilleregler, mv.

Husk: Der er mulighed for at tilmelde sig 1 stævne yderligere.
Man er ikke automatisk tilmeldt det sidste stævne, fordi man har deltaget ved tidligere stævner.
- I kan finde datoerne for alle stævner og se tilmeldingsfristerne her.

Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Kampene dømmes af neutrale dommere fra DBU Jylland.

Log ind