Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. apr
10:00
Rødekro IF
GIF Gram
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Tønder SF (1)
Starup UIF (H)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Haderslev FK (2)
RØBS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
GIF Gram
Starup UIF (H)
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Tønder SF (1)
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
RØBS
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Løgum IF
Haderslev FK (2)
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Aabenraa BK
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Haderslev FK (2)
Tønder SF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Aabenraa BK
GIF Gram
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Starup UIF (H)
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Rødekro IF
RØBS
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tønder SF (1)
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Løgum IF
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
GIF Gram
Haderslev FK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
RØBS
Starup UIF (H)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Tønder SF (1)
RØBS
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Starup UIF (H)
Haderslev FK (2)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Aabenraa BK
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Løgum IF
GIF Gram
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Haderslev FK (2)
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
GIF Gram
Tønder SF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Rødekro IF
Starup UIF (H)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
RØBS
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
GIF Gram
RØBS
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Haderslev FK (2)
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Starup UIF (H)
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Tønder SF (1)
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
GIF Gram
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Løgum IF
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Starup UIF (H)
Tønder SF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
RØBS
Haderslev FK (2)
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:30
Aabenraa BK
RØBS
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Haderslev FK (2)
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Starup UIF (H)
GIF Gram
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Rødekro IF
Tønder SF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Løgum IF
Starup UIF (H)
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Tønder SF (1)
Haderslev FK (2)
|
|||||||||||||||||||
26. jun
18:00
GIF Gram
Aabenraa BK
|
|||||||||||||||||||
26. jun
18:00
RØBS
Rødekro IF
|
Ekstra spiller på banen ved -3
Et hold må sætte én ekstra spiller på banen, så længe holdet er bagud med tre mål eller mere. For hver tre mål ekstra et hold kommer bagud, må der indsættes yderligere en spiller, som tilsvarende skal tages ud ved reducering.
Aktuelle emner i Børnefodbolden
Spilleregler 8:8