U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024, Pulje 28

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
186774
ti09-04 2024
18:00 Hvinningdal Skole
1
-
4
09. apr
18:00
FC Silkeborg
1
Låsby B
4
189540
ti09-04 2024
19:15 Gødvad Kunstgræsbane
7
-
1
09. apr
19:15
Gødvad GIF
7
Gl. Rye IF
1
185120
to11-04 2024
18:30 Ry Fodbold Kunstgræsbane
1
-
6
11. apr
18:30
Ry Fodbold
1
Them GF
6
189542
ti16-04 2024
17:00 Låsby Stadion
3
-
1
16. apr
17:00
Låsby B
3
Gl. Rye IF
1
189543
to18-04 2024
18:00 Frisholm Stadion
5
-
1
18. apr
18:00
Them GF
5
FC Silkeborg
1
189545
ma22-04 2024
18:30 Hvinningdal Skole
3
-
0
22. apr
18:30
FC Silkeborg
3
Gødvad GIF
0
189544
ti23-04 2024
18:30 INOX Park
5
-
6
23. apr
18:30
Ry Fodbold
5
Gl. Rye IF
6
189859
to25-04 2024
18:00 Frisholm Stadion
4
-
5
25. apr
18:00
Them GF
4
Låsby B
5
189862
ti30-04 2024
17:30 Gl. Ry Skole
3
-
5
30. apr
17:30
Gl. Rye IF
3
FC Silkeborg
5
189860
ti30-04 2024
18:30 INOX Park
1
-
3
30. apr
18:30
Ry Fodbold
1
Låsby B
3
189861
on01-05 2024
19:30 Gødvad Hallen
5
-
2
01. maj
19:30
Gødvad GIF
5
Them GF
2
189864
04-05 2024
15:00 Låsby Stadion
7
-
1
04. maj
15:00
Låsby B
7
Gødvad GIF
1
189863
ma06-05 2024
18:45 Hvinningdal Skole
2
-
3
06. maj
18:45
FC Silkeborg
2
Ry Fodbold
3
189541
ti07-05 2024
19:30 Gødvad Hallen
1
-
2
07. maj
19:30
Gødvad GIF
1
Ry Fodbold
2
189865
on08-05 2024
17:30 Frisholm Stadion
11
-
1
08. maj
17:30
Them GF
11
Gl. Rye IF
1
189867
ti14-05 2024
19:00 Låsby Stadion
4
-
1
14. maj
19:00
Låsby B
4
FC Silkeborg
1
189866
on15-05 2024
17:30 Gl. Ry Skole
3
-
3
15. maj
17:30
Gl. Rye IF
3
Gødvad GIF
3
189868
to16-05 2024
18:00 Frisholm Stadion
UHT
16. maj
18:00
Them GF
Ry Fodbold
UHT
190154
ti21-05 2024
17:30 Gl. Ry Skole
5
-
12
21. maj
17:30
Gl. Rye IF
5
Låsby B
12
189870
ti21-05 2024
18:45 Hvinningdal Skole
3
-
6
21. maj
18:45
FC Silkeborg
3
Them GF
6
189869
to23-05 2024
18:30 INOX Park
5
-
2
23. maj
18:30
Ry Fodbold
5
Gødvad GIF
2
190156
ti28-05 2024
17:00 Låsby Stadion
3
-
2
28. maj
17:00
Låsby B
3
Them GF
2
190157
ti28-05 2024
17:30 Gl. Ry Skole
1
-
2
28. maj
17:30
Gl. Rye IF
1
Ry Fodbold
2
190155
01-06 2024
14:00 Gødvad Hallen
3
-
0
01. jun
14:00
Gødvad GIF
3
FC Silkeborg
0
190158
ma03-06 2024
18:45 Hvinningdal Skole
1
-
4
03. jun
18:45
FC Silkeborg
1
Gl. Rye IF
4
190159
ti04-06 2024
17:00 Låsby Stadion
UHT
04. jun
17:00
Låsby B
Ry Fodbold
UHT
190160
to06-06 2024
18:00 Frisholm Stadion
4
-
0
06. jun
18:00
Them GF
4
Gødvad GIF
0
190181
ti11-06 2024
17:30 Gl. Ry Skole
4
-
2
11. jun
17:30
Gl. Rye IF
4
Them GF
2
190161
ti11-06 2024
18:00 INOX Park
1
-
4
11. jun
18:00
Ry Fodbold
1
FC Silkeborg
4
190162
on12-06 2024
19:30 Gødvad Hallen
2
-
4
12. jun
19:30
Gødvad GIF
2
Låsby B
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:

P. 27: Nr. 1
P. 28: Nr. 1-2
P. 29: Nr. 1-2

Se info om Regionfinalen HER.

Se datoplan m.m. for 8:8 forår 2024 her - Datoplan m.m. 8:8

Log ind