Herlev IF Oasen

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
164296
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
21. apr
10:00
Herlev IF
Hillerød Fodbold (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
997597
21-04 2024
11:15 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
21. apr
11:15
Herlev IF (11)
Ørestad IF (4)
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
800039
27-04 2024
10:30 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
10:30
BSF (1)
BSF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800040
27-04 2024
10:30 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
AB
27. apr
10:30
Farum BK
AB
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
829628
27-04 2024
10:30 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
10:30
Herlev IF (1)
FC Holte (1)
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829629
27-04 2024
10:30 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
10:30
Ølstykke FC
Herlev IF (2)
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829632
27-04 2024
10:50 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
10:50
Virum-Sorgenfri BK
FC Holte (2)
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829633
27-04 2024
10:50 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
LSF
27. apr
10:50
LSF
Hørsholm-Usserød IK
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
800041
27-04 2024
10:50 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
10:50
Ølstykke FC
Veksø IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800042
27-04 2024
10:50 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
10:50
Herlev IF
BSF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800043
27-04 2024
11:10 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
AB
27. apr
11:10
AB
Ølstykke FC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800044
27-04 2024
11:10 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:10
BSF (2)
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
829636
27-04 2024
11:10 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
11:10
Herlev IF (2)
Virum-Sorgenfri BK
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829634
27-04 2024
11:10 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
11:10
FC Holte (1)
Ølstykke FC
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829635
27-04 2024
11:30 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
LSF
27. apr
11:30
FC Holte (2)
LSF
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829637
27-04 2024
11:30 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Herlev IF (1)
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
800045
27-04 2024
11:30 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:30
Veksø IF
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800049
27-04 2024
11:30 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:30
BSF (1)
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800050
27-04 2024
11:50 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:50
Ølstykke FC
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800051
27-04 2024
11:50 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
AB
27. apr
11:50
BSF (2)
AB
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
829638
27-04 2024
11:50 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
11:50
Herlev IF (1)
Ølstykke FC
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829639
27-04 2024
11:50 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
11:50
FC Holte (1)
Herlev IF (2)
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829640
27-04 2024
12:10 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
LSF
27. apr
12:10
Virum-Sorgenfri BK
LSF
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829641
27-04 2024
12:10 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
12:10
FC Holte (2)
Hørsholm-Usserød IK
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
800052
27-04 2024
12:10 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
12:10
Farum BK
Veksø IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800053
27-04 2024
12:10 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
12:10
Ølstykke FC
BSF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800058
27-04 2024
12:30 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
AB
27. apr
12:30
AB
Veksø IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
800060
27-04 2024
12:30 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
27. apr
12:30
Herlev IF
BSF (2)
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
829642
27-04 2024
12:30 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
12:30
Herlev IF (1)
Virum-Sorgenfri BK
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829743
27-04 2024
12:30 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
12:30
FC Holte (1)
FC Holte (2)
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829744
27-04 2024
12:50 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
LSF
27. apr
12:50
Ølstykke FC
LSF
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
829745
27-04 2024
12:50 U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
27. apr
12:50
Herlev IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
591004
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
04. maj
10:00
Herlev IF
Grantoften IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
611953
04-05 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
04. maj
10:00
Herlev IF
Stenløse BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
174322
12-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
12. maj
10:00
Herlev IF
Brede IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
590724
on15-05 2024
17:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
15. maj
17:00
Herlev IF
Ejby IF 1968
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
870083
on15-05 2024
19:00 U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
Oversidder
15. maj
19:00
Herlev IF
Oversidder
U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
591014
18-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
18. maj
10:00
Herlev IF
Albertslund IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3

Log ind