Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. maj
08:00
Christianshavns IK-2 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
Brødeskov IF
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
08:35
Karlslunde IF-1 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
SUSÅ IF
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:10
SV Fleckeby (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
VfL Sittensen
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:45
F.C. Truchtersheim (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
Hundested IK
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:20
TSV Lohe-Rickelshof (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
TPI
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:55
VfL Kellinghusen (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
Christianshavns IK-2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
FC Union Tornesch-2 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
Karlslunde IF-1
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:05
Karlslunde IF-2 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
SV Fleckeby
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:40
RB Obere Treene (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
F.C. Truchtersheim
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:15
Christianshavns IK-3 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
TSV Lohe-Rickelshof
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:50
Brødeskov IF (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
VfL Kellinghusen
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:25
Grindsted GIF (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
TuS Schwachhausen
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Humlebæk Boldklub (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
FC Dornbreite
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:35
Haderslev FK-1 (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
TPI
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:10
Sv nieuwkoop (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
Lynge-Broby IF-2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:45
Haderslev FK-2 (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
Humlebæk Boldklub
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
17:20
TuS Berne (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
Lynge-Broby IF-1
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
17:55
JFV Hameln (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
Brødeskov IF
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
18:30
#3G (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
#3H
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. maj
19:05
#3A (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
#3B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
5th#4 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#3A (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
#3E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
2nd#4 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
5th#2 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
#3D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
#1B (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
1st#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#1A (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
#1E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
2nd#4 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
lrs.2.7 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
wrs.2.5 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.3 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
lrs.2.1 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
wrs.2.1 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
4th#4 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
Vv jonathan (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
VfR Neumünster
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
lrs.3.7 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
2nd#4 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
4th#4 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
2nd#4 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
4th#4 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|