Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
19:00
FC Roskilde
AB
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Roskilde Boldklub
Jernløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Roskilde Boldklub
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Roskilde Boldklub (rk.2)
Allerød FK (rk.2)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Roskilde Boldklub
Roskilde Pigefodbold
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Roskilde Boldklub
Svogerslev BK
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Roskilde Boldklub
Herlufsholm GF
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Roskilde Boldklub
Fredensborg BI
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Roskilde Boldklub (2)
Herlev IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Roskilde Boldklub
Taastrup FC
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Roskilde Boldklub
FS Hashøj
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
RB 1906
Jernløse/Holbæk
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
FC Roskilde
Aarhus Fremad
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Roskilde Boldklub
Hundige BK
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Roskilde Boldklub
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Roskilde Boldklub
Rørby-Værslev IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
16:30
FC Roskilde reserver
B.93
Træningskamp 1. div/2. div/3. div Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Roskilde Boldklub
Rørvig IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Roskilde Boldklub
KFUM BK, Roskilde
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Roskilde Boldklub
TFC Odsherred
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Roskilde Boldklub
FC Lejre
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Roskilde Boldklub
FC Rudersdal
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Roskilde Boldklub
Gislinge BK
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Roskilde Boldklub
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Roskilde Boldklub
Kirke Hyllinge IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Roskilde Boldklub
B. 73, Slagelse
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Roskilde Boldklub
Ringsted IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Roskilde Boldklub
Lynge-Broby IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Roskilde Boldklub
Vallensbæk IF
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FC Roskilde
Middelfart
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|