MENU

Solrød Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
672751 5
01-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 Solrød FC Himmelev-Veddelev
4
-
1
662859
8
01-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3 Pulje 7 Solrød FC (1) Sorø Freja
2
-
4
693750 8
02-10 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 Solrød FC Fuglebjerg/Sørby
613506 8
02-10 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Solrød FC Roskilde Boldklub
325750 6
02-10 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B Solrød FC Lyngby Boldklub 1921 (2)
671153 8
02-10 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1 Solrød FC Farum BK
669911 8
02-10 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Farum BK
643084 8
02-10 2022
Kl. 14:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Solrød FC VG Fodbold (1)
695356 4 on
05-10 2022
Kl. 19:00
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2 Køge BK/Solrød FC Vallensbæk IF
717402 9 on
05-10 2022
Kl. 19:30
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Solrød FC Store Merløse IF
348049 1 fr
07-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 6 Hedelyskolen Mølleholmskolen
348050 1 fr
07-10 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 6 Viby Skole Uglegårdsskolen
348051 1 fr
07-10 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 6 Hedelyskolen Viby Skole
348052 1 fr
07-10 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 6 Mølleholmskolen Uglegårdsskolen
348053 1 fr
07-10 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 6 Uglegårdsskolen Hedelyskolen
348054 1 fr
07-10 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 2 Sjælland Midt Pulje 6 Mølleholmskolen Viby Skole
325799 7
08-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje B Solrød FC Karlslunde IF
672763 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 Solrød FC SMIF
672316 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Solrød FC B. 73, Slagelse
662865 9
08-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3 Pulje 7 Solrød FC (1) Ejby IF Fodbold
725817 1
08-10 2022
Kl. 12:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Store Heddinge BK (2) Køge BK (1)
725818 1
08-10 2022
Kl. 12:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Solrød FC (1) AIK 65 Strøby Fodbold (2)
725831 1
08-10 2022
Kl. 12:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 RBK Store Heddinge BK (1)
725832 1
08-10 2022
Kl. 12:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Solrød FC (4) Køge BK (2)
725833 1
08-10 2022
Kl. 12:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Solrød FC (2) Hårlev BK (1)
725834 1
08-10 2022
Kl. 12:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Køge BK (3) RBK
725819 1
08-10 2022
Kl. 12:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Solrød FC (3) Hårlev BK (2)
725820 1
08-10 2022
Kl. 12:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Køge BK (4) Store Heddinge BK (2)
725821 1
08-10 2022
Kl. 13:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Solrød FC (3)
725822 1
08-10 2022
Kl. 13:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Køge BK (1) Solrød FC (1)
725837 1
08-10 2022
Kl. 13:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Køge BK (2) Solrød FC (2)
725838 1
08-10 2022
Kl. 13:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Store Heddinge BK (1) Solrød FC (4)
725839 1
08-10 2022
Kl. 13:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Hårlev BK (1) Køge BK (3)
725840 1
08-10 2022
Kl. 13:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 RBK Solrød FC (4)
725823 1
08-10 2022
Kl. 13:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Hårlev BK (2) Køge BK (4)
725824 1
08-10 2022
Kl. 13:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Store Heddinge BK (2) Solrød FC (1)
725825 1
08-10 2022
Kl. 13:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Solrød FC (3) Køge BK (4)
725826 1
08-10 2022
Kl. 13:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Køge BK (1) AIK 65 Strøby Fodbold (2)
725841 1
08-10 2022
Kl. 13:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Solrød FC (2) Køge BK (3)
725842 1
08-10 2022
Kl. 13:50
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Store Heddinge BK (1) Køge BK (2)
725843 1
08-10 2022
Kl. 14:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Solrød FC (4) Hårlev BK (1)
725844 1
08-10 2022
Kl. 14:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Solrød FC (2) RBK
725827 1
08-10 2022
Kl. 14:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Solrød FC (1) Hårlev BK (2)
725828 1
08-10 2022
Kl. 14:10
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Solrød FC (3) Store Heddinge BK (2)
725829 1
08-10 2022
Kl. 14:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 AIK 65 Strøby Fodbold (2) Hårlev BK (2)
725830 1
08-10 2022
Kl. 14:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 6 Køge BK (4) Køge BK (1)
725845 1
08-10 2022
Kl. 14:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Køge BK (2) Hårlev BK (1)
725846 1
08-10 2022
Kl. 14:30
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 7 Køge BK (3) Store Heddinge BK (1)
661040 9
08-10 2022
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 5 Solrød FC (2) Karlslunde IF
638376 9
09-10 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Solrød FC Karlslunde IF
379644 9
09-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5 Solrød FC Karise IK
722823 8
09-10 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 6 Solrød FC Store Heddinge BK
669848 7
09-10 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Solrød FC Næstved I.F.
703210 9
09-10 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Solrød FC Tuse IF
721861 9
09-10 2022
Kl. 12:45
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC Hundige BK
441001 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Greve Fodbold (7) Solrød FC (4)
510336 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Ringsted IF (2) Vallensbæk IF (2)
510349 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (3) Taastrup FC (2)
510350 1
09-10 2022
Kl. 13:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (2) Vallensbæk IF (1)
510351 1
09-10 2022
Kl. 13:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Greve Fodbold (6) Ringsted IF (1)
510352 1
09-10 2022
Kl. 13:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Ishøj IF Solrød FC (3)
510337 1
09-10 2022
Kl. 13:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Taastrup FC (3) Taastrup FC (1)
510338 1
09-10 2022
Kl. 13:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (1) Greve Fodbold (7)
510339 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Vallensbæk IF (2) Taastrup FC (3)
510340 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (4) Ringsted IF (2)
510353 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Vallensbæk IF (1) Greve Fodbold (6)
510420 1
09-10 2022
Kl. 13:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Taastrup FC (2) Solrød FC (2)
510421 1
09-10 2022
Kl. 14:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Ringsted IF (1) Ishøj IF
510422 1
09-10 2022
Kl. 14:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (3) Solrød FC (2)
510341 1
09-10 2022
Kl. 14:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Taastrup FC (1) Solrød FC (1)
510342 1
09-10 2022
Kl. 14:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Greve Fodbold (7) Ringsted IF (2)
669297 9
09-10 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1 Solrød FC KFUM BK, Roskilde
510343 1
09-10 2022
Kl. 14:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Taastrup FC (3) Solrød FC (1)
510344 1
09-10 2022
Kl. 14:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (4) Vallensbæk IF (2)
510423 1
09-10 2022
Kl. 14:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Greve Fodbold (6) Ishøj IF
510424 1
09-10 2022
Kl. 14:20
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Taastrup FC (2) Vallensbæk IF (1)
510425 1
09-10 2022
Kl. 14:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Solrød FC (2) Ringsted IF (1)
510426 1
09-10 2022
Kl. 14:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Greve Fodbold (6) Solrød FC (3)
510345 1
09-10 2022
Kl. 14:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Ringsted IF (2) Taastrup FC (1)
510346 1
09-10 2022
Kl. 14:40
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Taastrup FC (3) Greve Fodbold (7)
510347 1
09-10 2022
Kl. 15:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Vallensbæk IF (2) Taastrup FC (1)
510348 1
09-10 2022
Kl. 15:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 4 Solrød FC (1) Solrød FC (4)
510427 1
09-10 2022
Kl. 15:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Vallensbæk IF (1) Ringsted IF (1)
510428 1
09-10 2022
Kl. 15:00
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5 Ishøj IF Taastrup FC (2)
717376 4 ti
11-10 2022
Kl. 18:30
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold
275114 7 on
12-10 2022
Kl. 10:30
Skoleliga 3 / Drenge Pulje 7 10 Solrød Østerbro 10
273979 2 on
12-10 2022
Kl. 12:00
Skoleliga 2 / Drenge Pulje 5 10 Solrød Østerbro 10
693757 10 on
12-10 2022
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 Solrød FC Køge Nord FC
672746 3
15-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 Solrød FC Gislinge BK
613513 10
15-10 2022
Kl. 11:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Solrød FC Stenløse BK
649327 10
15-10 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Solrød FC Køge BK
652040 10
15-10 2022
Kl. 14:00
Sjællandsserien Pulje 2 Solrød FC LUIF
669924 10
16-10 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Hørsholm-Usserød IK
662877 11
22-10 2022
Kl. 12:00
Serie 3 Pulje 7 Solrød FC (1) Herfølge BK
661190 11
22-10 2022
Kl. 14:00
Serie 3 Pulje 5 Solrød FC (2) Køge BK (2)
671223 10
23-10 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1 Solrød FC FC Rudersdal
649339 12
29-10 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Solrød FC FC Damsø
652114 12
29-10 2022
Kl. 14:00
Sjællandsserien Pulje 2 Solrød FC Køge Nord FC
325760 8
30-10 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B Solrød FC FC Nakskov
669310 11
30-10 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Himmelev-Veddelev BK

Log ind