Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr
18:30
Holbæk B&I
AB
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:00
Holbæk B&I
FC Lejre
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Holbæk B&I (1)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Holbæk B&I
LSF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Holbæk B&I
Glostrup
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:30
Holbæk B&I
Taastrup FC
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Holbæk B&I
Benløse IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Holbæk B&I
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Holbæk B&I
Herstedøster IC
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Holbæk B&I
Tølløse BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Holbæk B&I
Lynge-Broby IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Holbæk B&I
Køge BK 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:00
Holbæk B&I
Tune IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Roskilde Boldklub
Kirke Hyllinge IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Tuse IF (1)
KFUM BK, Roskilde
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Tuse IF (2)
Holbæk B&I
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
KFUM BK, Roskilde
Tuse IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Kirke Hyllinge IF
Tuse IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Holbæk B&I
Taastrup FC
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Roskilde Boldklub
Tuse IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Holbæk B&I
B. 73, Slagelse
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Tuse IF (2)
Taastrup FC
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Kirke Hyllinge IF
KFUM BK, Roskilde
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Holbæk B&I (1)
Herlev IF
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Tuse IF (1)
Holbæk B&I
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Tuse IF (2)
Roskilde Boldklub
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Taastrup FC
Kirke Hyllinge IF
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Holbæk B&I
Næsby BK
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Holbæk B&I
Lyngby Boldklub 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Herfølge BK
Ringsted IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Holbæk B&I
Greve Fodbold (3)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:20
Næstved I.F.
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Ringsted IF
Greve Fodbold (3)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:40
Holbæk B&I
B. 73, Slagelse
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Næstved I.F.
Ringsted IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Herfølge BK
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Holbæk B&I
Hørve IF
Serie 5 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Greve Fodbold (3)
B. 73, Slagelse
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:20
Ringsted IF
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
Greve Fodbold (3)
Næstved I.F.
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:40
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Holbæk B&I
Hvidovre IF
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Holbæk B&I
Svogerslev BK
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Holbæk B&I
Næstved I.F.
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Holbæk B&I
Ejby IF Fodbold
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Holbæk B&I
Svogerslev BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Holbæk B&I
Allerød FK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Holbæk B&I
Avarta
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Holbæk B&I
A27
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Holbæk B&I
K.B. 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Holbæk B&I
Ølstykke FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Holbæk B&I (2)
Næstved I.F. (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Holbæk B&I
Tuse IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Holbæk B&I
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Holbæk B&I
Roskilde United
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:00
Holbæk B&I
Tølløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Holbæk B&I
Tuse IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Holbæk B&I
Lynge-Broby IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Holbæk B&I
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Holbæk B&I
Hagested IF (2)
Serie 5 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Holbæk B&I
Solrød FC
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Holbæk B&I
Karlslunde IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:00
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Holbæk B&I
Slagelse B&I
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Holbæk B&I
Vordingborg IF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|