Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. maj
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Hareskov IF (2)
FC Holte (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
AB (1)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
B. 1973, Herlev (4)
Hareskov IF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:20
Lyngby Boldklub 1921 (4)
BSF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:20
Hareskov IF (4)
AB (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:20
B. 1973, Herlev (2)
BSF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:20
FC Holte (1)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
BSF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:40
B. 1973, Herlev (2)
Hareskov IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:40
Virum-Sorgenfri BK (4)
BSF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:40
Lyngby Boldklub 1921 (4)
B. 1973, Herlev (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hareskov IF (4)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
AB (1)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FC Holte (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
B. 1973, Herlev (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Orient GI
Lyngby Boldklub 1921
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
BSF (3)
Hareskov IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
B. 1973, Herlev (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
BSF (4)
B. 1973, Herlev (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Virum-Sorgenfri BK (4)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:25
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:25
FC Rudersdal
Orient GI
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:25
Oversidder
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Værløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
AB
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
BSF (4)
Hareskov IF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
B. 1973, Herlev (4)
AB (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
BSF (3)
FC Holte (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Hareskov IF (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
Oversidder
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
Orient GI
Virum-Sorgenfri BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
IF Skjold Birkerød
Orient GI
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Lyngby Boldklub 1921
FC Rudersdal
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:15
Oversidder
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Oversidder
Oversidder
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
FC Rudersdal
Virum-Sorgenfri BK
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Dianalund IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK (3)
Hareskov IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
AB (2)
B. 1973, Herlev (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hareskov IF (1)
B. 1973, Herlev (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
BSF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
BSF (1)
Hareskov IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Lyngby Boldklub 1921 (3)
BSF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
FC Holte (2)
Virum-Sorgenfri BK (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:20
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:40
B. 1973, Herlev (3)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:40
Hareskov IF (3)
AB (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:40
Dianalund IF
Brøndbyernes IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:40
B. 1973, Herlev (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:40
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921 (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
BSF (1)
B. 1973, Herlev (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Hareskov IF (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Virum-Sorgenfri BK
Brøndbyernes IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
BSF (2)
FC Holte (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Virum-Sorgenfri BK (3)
AB (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
Slagslunde-Ganløse IF
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:20
Lyngby Boldklub 1921 (3)
FC Holte (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:20
Hareskov IF (3)
B. 1973, Herlev (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:20
Dianalund IF
Virum-Sorgenfri BK
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:20
B. 1973, Herlev (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:40
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Virum-Sorgenfri BK (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:40
AB (2)
BSF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:40
Brøndbyernes IF
Dianalund IF
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
BSF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:40
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Hareskov IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
B. 1973, Herlev (3)
BSF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FC Holte (2)
Hareskov IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ejby IF 1968
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Brødeskov IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
IF Bytoften
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Brøndbyernes IF
Virum-Sorgenfri BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Oversidder
Helsinge Fodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Ejby IF 1968
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
IF Bytoften
Brøndbyernes IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Albertslund IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Albertslund IF
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Ejby IF 1968
IF Bytoften
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Brøndbyernes IF
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Fodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Ejby IF 1968
Virum-Sorgenfri BK
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Pigefodbold
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:20
Oversidder
Oversidder
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:20
IF Bytoften
Helsinge Fodbold
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Sundby Bk.
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U16 Pige DM Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
Træningskamp U16 Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev/HI
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK (2)
Herstedøster IC
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK
SBV 09
8:8 K+29 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
BSF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
BFC Lundegården
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
VLI (1)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten IF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
Furesø Bold Akademi
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
Virum-Sorgenfri BK
HIK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Frem
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Esrum IF
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Annisse IF
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Orient GI
8:8 K+29 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U16 Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Hareskov IF
Træningskamp U16 Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Virum-Sorgenfri BK
BFC Lundegården
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
AB
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
FC Holte
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
Hørsholm-Usserød IK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
BK Friheden
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Bytoften
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Faxe-Haslev Pigefodbold
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Fredensborg BI
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
KFUM BK, Roskilde
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Ishøj IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe-Hero BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Glostrup
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U16 Pige DM Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Ålholm IF
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
BK Vest, Rødovre
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
IF Bytoften
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Ålholm IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
B 1908
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Nykøbing IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Suså IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Virum-Sorgenfri BK
FFB
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Humlebæk BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
Snekkersten IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Albertslund BS 72
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Virum-Sorgenfri
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
VEPI
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Espergærde IF (1)
Serie 3 Pulje 2
|