Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:30
Ølstykke FC
Lundtofte Boldklub
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Ølstykke FC
Ølstykke FC
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Ølstykke FC
Hareskov IF/Værløse BK
UDS
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Ølstykke FC
B. 73, Slagelse
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Ølstykke FC
Vallensbæk IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Ølstykke FC
Fremad Valby
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Ølstykke FC
Frederikssund FB
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
FC Rudersdal
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Ølstykke FC (3)
ORI-Fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Ølstykke FC
FA 2000
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Ølstykke FC
FC Holte
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Ølstykke FC
Farum BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Ølstykke FC
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Ølstykke FC (2)
Farum BK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Ølstykke FC
Farum BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Humlebæk BK
Melby-Liseleje IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Ølstykke FC
Melby-Liseleje IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Hillerød Fodbold
Humlebæk BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Melby-Liseleje IF (1)
Melby-Liseleje IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Ølstykke FC
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hillerød Fodbold
Melby-Liseleje IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Humlebæk BK
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Ølstykke FC
Kalundborg GB
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Melby-Liseleje IF (2)
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Melby-Liseleje IF (1)
Ølstykke FC
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Ølstykke FC
Albertslund BS 72
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Melby-Liseleje IF (2)
Hillerød Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Ølstykke FC
Virum-Sorgenfri BK
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Ølstykke FC
BK Avarta
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Ølstykke FC
Bramsnæs FB
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Ølstykke FC
Ringsted Pigefodbold
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Ølstykke FC
Allerød Fodbold Klub
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Ølstykke FC
LSF
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Ølstykke FC
Jyllinge FC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Ølstykke FC
FC Rudersdal
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Ølstykke FC
Farum BK
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Ølstykke FC
Taarbæk IF
UHT
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Ølstykke FC
Ishøj IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Ølstykke FC
Jyllinge FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
IF Skjold Birkerød
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Ølstykke FC (3)
Lyngby Boldklub 1921
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ølstykke FC
Melby-Liseleje IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Ølstykke FC
FC Hornsherred
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ølstykke FC (2)
Skibby IK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ølstykke FC
Allerød FK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Ølstykke FC
Fremad Valby
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Ølstykke FC
IF Skjold Birkerød (2)
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ølstykke FC
Næstved I.F. (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ølstykke FC
BK Vest, Rødovre
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ølstykke FC
Greve Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ølstykke FC
FC Holte
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Ølstykke FC
Glostrup
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Ølstykke FC
BSF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ølstykke FC
Lyngby Boldklub 1921
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Ølstykke FC
Holbæk B&I
Træningskamp U15 Drenge 4 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
Ølstykke FC
B. 82, Virum
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Ølstykke FC
Oversidder
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Ølstykke FC
Vallensbæk IF
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Ølstykke FC
Ishøj IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Hundige BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Ølstykke FC
Frem Hellebæk
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Ølstykke FC
Fredensborg BI
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
Farum BK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|