Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. apr
17:00
FB 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
FB 17
3
Stefan 4
1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
FB 2
5
Skjold
1
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
FB 10
4
Copenhagen Celtic 2
3
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FA 2000 3
GVI
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FB 2
FB
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FA 2000
Husum Bk
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FA 2000 10
FB 16
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FA 2000 11
B.93 6
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FB 2
Vanløse 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
FB
Oversidder
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
FA 2000
Lyngby
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
FA 2000 3
Frem 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
FB 2
KFUM 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
FA 2000 3
Jægersborg BK
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
FB
Union
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
FA 2000
LSF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
FB 5
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
FA 2000 4
KB
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
FA 2000 3
Nørrebro United 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
FA 2000
GVI
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
FA 2000 2
Oversidder
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FA 2000 6
HB 3
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
CBS Sport 4
HB 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FB
Hekla 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FA 2000 2
Rødovre
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FB 2
Østerbro IF 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FA 2000 2
Hvidovre IF
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FA 2000
Farum BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FA 2000
Hørsholm-Usserød IK
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
CBS Sport
Heimdal
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FB 15
Skjold 14
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FA 2000 2
Fremad Valby 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FA 2000 2
HIK 2
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FA 2000
Sundby 2
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FB 3
HIK 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FB 7
Østerbro IF 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FA 2000
Tuse IF
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FA 2000
FB
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FB/Hellas 2
GVI
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FB 2
Sundby 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FA 2000 5
Skjold 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FA 2000 8
Hekla 2
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FB
HB 2
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FA 2000 14
Vestergården
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
CBS Sport 5
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FB 21
Skjold 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
FA 2000
Glostrup
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
VLI
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
FB
KB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
FA 2000 15
Nørrebro United 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
FB 6
Copenhagen Foxes
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:10
CBS Sport
Amalie
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:30
FB
Copenhagen Celtic
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:30
FB 3
Spartak Ciervo
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:30
FA 2000 6
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:30
FB 19
Fremad Valby 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
FB
Union
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
FB 18
Nørrebro United 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
FB 16
Skjold 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
FA 2000 15
Skovshoved IF 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:15
CBS Sport (M)
Nørrebro United 2
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:30
FA 2000
B.93
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:30
FB 4
Pan Fodbold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:35
FA 2000 10
Ørestad IF
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:00
FB 2
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:00
FB 3
AB Tårnby 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
FB 17
Frem 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
FB 16
B 1903 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FA 2000
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FB
Oversidder
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FA 2000 5
Brønshøj BK
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FB 2
FA 2000 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FB 3
Vanløse 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FB 3
Ørestad IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FA 2000 1
Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FB 1
Fix 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FA 2000 2
Kastrup
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FB
HIK
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FA 2000 3
Hvidovre IF 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FA 2000 11
Arctos
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FA 2000 2
Kastrup 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FA 2000 13
Fremad Valby 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FB 4
CBS Sport 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
VLI 3
B.93 5
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
FA 2000 9
FB 10
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
VLI
KFUM
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
FA 2000 7
FB 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
FA 2000
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
FB 6
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
FA 2000 8
Skjold 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
FB
Hekla
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
FA 2000
Únigadores Sports Club
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
FA 2000 3
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
FA 2000 5
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
CBS Sport
Stefan 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
FB 3
Nørrebro United 6
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
FA 2000 12
Frem 4
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
FB 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
FB
KSV
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
FA 2000 2
B 1903
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FA 2000
AB Tårnby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FB
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FA 2000 2
Dragør 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FA 2000 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
CBS Sport 3
Union 4
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FB 14
Skjold 12
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FB 4
Nørrebro United 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FA 2000 13
Folehaven 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FB 9
KFB 4
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FB 8
CBS Sport 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FB
A27
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FA 2000 (1)
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FA 2000 15
Vestia 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FB/Hellas 2
Union/Husum
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FB 21
HIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FB 12
Fremad Valby 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FA 2000 2
Amalie
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FB 11
Union 6
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FB 12
Vanløse IF 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FA 2000 4
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
FB 20
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
VLI
AC Iben
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
FB 2
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
FA 2000 12
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
FA 2000 14
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
FA 2000 (S1P2) (3)
FA 2000 (S2P3)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
CBS Sport
CSC
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:30
FB 13
Union 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:30
FB 10
Nørrebro United 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
FB 14
Skovshoved IF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
FA 2000 7
Inter Copenhagen CF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
FB 22
Skovshoved IF 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
FA 2000 2
Klub 14
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
FB 2
Nørrebro FF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
FB 8
Union 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:15
FA 2000 4
FB 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
FB 7
Vestia
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
FB
HIK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
FA 2000 9
Union 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
03. maj
17:00
FB 3
B 1903 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
FA 2000 3
HIK 4
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
FB 11
Stefan 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
FB 15
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
FB 2
Hekla
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
FB 15
HB 6
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
VLI 2
Heimdal 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000
Nørrebro United
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000
HIK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000 5
B.93 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000 3
KB 5
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000 4
Vanløse 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FB 2
Hvidovre IF 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FB
Amager Pigefodbold 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FA 2000 2
Aakanden GF
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FA 2000
GVI
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FA 2000 3
Vanløse IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FB 2
Østerbro IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FA 2000 2
GVI
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
VLI
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
FA 2000
Nørrebro United
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
FA 2000
Greve Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
FB
B 1903
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
FA 2000
FC Rudersdal
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
FB 5
Skjold 6
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
FA 2000 11
FC Culpa 2
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
FA 2000 8
Heimdal 3
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
FB 10
Watan FC 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
FA 2000 3
Nørrebro United 2
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Union 1
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1903 2
FA 2000 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vestia 2
Fremad Valby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skovshoved IF 2
FB 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FB
KB 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
CBS Sport 4
B1908 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FA 2000 10
Østerbro IF 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB 6
Nørrebro United 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FB 2
Jægersborg BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
HIK 2
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 6
FA 2000 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FB
B.93 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FA 2000 2
Vestia
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Oversidder
Hellas 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FA 2000 6
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Oversidder
Fremad Valby 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FA 2000 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
KB 6
HIK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Jægersborg BK 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Vestia 2
KB 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FB 1
Nørrebro United 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Union 1
Frem 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FA 2000 3
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Frem 1
B 1903 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Ørestad IF 2
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
KB 5
Skovshoved IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Nørrebro United 1
Fremad Valby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
HIK 2
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Vanløse 2
Nørrebro United 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Fremad Valby 1
HIK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
GVI 2
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Hellas 3
Skjold 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Husum Bk 2
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skjold 6
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B.93 6
FA 2000 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
HIK 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1903 2
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
FB 2
KB 6
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Nørrebro United 2
Jægersborg BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skovshoved IF 2
Vestia 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Fremad Valby 2
FB 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1903 2
Union 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Dragør BK 1
FA 2000 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Frem 1
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
KB 5
Nørrebro United 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
HIK 2
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Fremad Valby 1
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Hellas 3
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
FA 2000 2
Tårnby FF
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
CBS Sport
Føroyar
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
FB 2
Skjold
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
FA 2000
Brønshøj / Fix
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
FB
Vanløse
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1903 3
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Nørrebro United 4
Nørrebro United 6
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
FA 2000
Amager Pigefodbold
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:15
FA 2000 2
Hvidovre IF 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:25
B 1903 3
Fix 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:25
Nørrebro United 6
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:50
Fix 3
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:50
HIK 3
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
Nørrebro United 4
B 1903 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:15
FB 5
Nørrebro United 6
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:40
Fix 3
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FA 2000
Sundby Bk.
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FB
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FB
Frem
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FA 2000
FC Damsø (2)
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
CBS Sport 2
Tårnby FF 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FB 7
Oversidder
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FA 2000
Virum-Sorgenfri BK
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FA 2000 2
Oversidder
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FB 2
Fremad Amager 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FB 5
Skjold 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Dunses Disciple
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FA 2000 6
B 1903 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FA 2000 5
KB 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
CBS Sport 5
FA 2000 14
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FA 2000 13
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
FA 2000
Snekkersten IF
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
VLI
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
FB
Skovshoved IF
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
FB 6
Skjold 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
FA 2000 8
HB 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
FB 1
Sundby Bk. 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
CBS Sport
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:30
FB
Husum Bk
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:30
FB 3
Fremad Valby 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FB 19
Frem 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FB
Nørrebro United
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
FA 2000 (2)
Sønderbro Fight
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FB 16
Sundby KFUM
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FA 2000 13
Frem 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FA 2000 15
Frem 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FB 4
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FB 18
FC Afveje
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FA 2000 3
Hellas 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:15
FA 2000 5
FB 7
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:30
FA 2000 11
Hakoah
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:00
FB 4
Ørestad IF 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:00
FB 2
Vanløse 3
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
FB 17
Skjold 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
FB 3
Frem 3
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
FB 12
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FB 3
Østerbro IF 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FB
KB
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FB 3
Oversidder
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FB
Vanløse 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FA 2000 1
Nørrebro United 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FB
B 1908
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FA 2000 3
GVI 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FA 2000 2
Amager Pigefodbold 2
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FB 2
Hellas 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FA 2000
B.93
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FB
Amager Pigefodbold
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FA 2000
Frem
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FA 2000 3
FB 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
VLI 3
Skjold 12
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FA 2000
K.B. 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FA 2000 2
B 1908 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FB 4
Fremad Valby 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FB 9
HIK 4
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
VLI
Viktoria
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FA 2000 15
Copenhagen Celtic 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FB 6
Skjold 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FA 2000 4
Vestia 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
FA 2000 10
Vanløse
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
FA 2000 7
Østerbro IF 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
FB 11
VLI 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
FA 2000 12
KB 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
FB 1
GVI 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
FA 2000
HIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
CBS Sport 3
Vanløse IF 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FB 16
Skjold 13
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FB 14
Amalie 2
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FA 2000 2
B 1903
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FA 2000 6
FB 7
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FB 8
Fremad Valby 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
CBS Sport
Union 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FA 2000 1
Hvidovre IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FB
FC Udfordringen
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FA 2000 (1)
Nørrebro FF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FB
FC Nanoq
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FA 2000 14
B.93 10
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FB
Holbæk B&I
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
FB 21
Frem 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
FA 2000 2
B 1960
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
FB 12
Skjold 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Dunses Disciple
Blue Star Academy
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
FB 2
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
FB/Hellas 2
Oversidder
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
FA 2000 4
CBS Sport 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
FB 2
B 1908 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
FA 2000 14
Jægersborg 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
FB 20
Union 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
FA 2000 9
Stefan 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
FA 2000 3
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
16:30
FB 2
KB 4
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
FB 5
Rødovre
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
FB 13
FC Ryparken 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
FB
Rødovre
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
FB 3
Kastrup 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FB 3
B.93 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
FA 2000 2
Fremad Amager
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
FB 9
KFB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
FB 2
Skjold 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
FA 2000 4
Viktoria 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
FA 2000 6
Skjold 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
FB 7
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
FA 2000 7
Skjold 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
FB 2
Fremad Valby 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
FB
FA 2000
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
FB 8
FC Ryparken
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
FB 11
Folehaven
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
FA 2000
Brønshøj BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
FA 2000
Sundby Bk.
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
FA 2000 5
FB 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
FA 2000 3
KB 5
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
FA 2000 2
B.93 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FB 14
FC One Team
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FB 15
HB 13
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FA 2000
LSF
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FA 2000
Vanløse
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FA 2000 12
Tsunami FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FA 2000
Fix
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FB 5
Jægersborg 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FB
AB Tårnby 2
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FA 2000 3
Vanløse 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
FA 2000 2
Union
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
FA 2000 9
KFUM 3
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
CBS Sport 4
Skjold 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FA 2000 2
Fremad Valby
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FA 2000 3
Fremad Amager 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FA 2000 2
HIK
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
FB 2
ØKF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
CBS Sport 2
AB Tårnby 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB 3
Skovshoved IF 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB 7
B 1903 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB
Bagsværd BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FA 2000 5
Kastrup 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
CBS Sport
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FB 22
KB 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Dunses Disciple
Frem 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|