Sundby Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
912826
on29-05 2024
18:30 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
29. maj
18:30
B 1908
Farum BK
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
954307
on29-05 2024
18:30 U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
29. maj
18:30
AC Amager Academy
Slagelse B&I
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
490937
on29-05 2024
19:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
29. maj
19:00
B 1908 2
SIF / Aakanden
U15 Drenge M (09) Forår Mester
731160
on29-05 2024
19:30 U14 Drenge M (10) Forår Mester
29. maj
19:30
Fremad Amager 2
Dragør 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
646219
on29-05 2024
20:00 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
29. maj
20:00
Fremad Amager
B 1908
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
844937
to30-05 2024
18:30 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
KFB
30. maj
18:30
Bk. Olympia 1921
KFB
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
388084
fr31-05 2024
16:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
31. maj
16:30
AC Amager Academy
KB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
302203
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
01. jun
10:00
B 1908 (1)
FA 2000 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
308067
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
01. jun
10:00
B 1908 (2)
FA 2000 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
349202
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
01. jun
10:00
Fremad Amager 1
KB 5
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
435080
01-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
01. jun
10:00
B 1908 1
Hekla 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435081
01-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
451060
01-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
01. jun
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451062
01-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
Oversidder
01. jun
10:00
Kastrup 1
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
749300
01-06 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår P3
01. jun
10:00
Fremad Amager 3
Brønshøj / Fix 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
763046
01-06 2024
10:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
UHT
01. jun
10:00
B 1908 2
HIK 2
UHT
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
451064
01-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
01. jun
10:25
AB Tårnby 3
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451066
01-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
Oversidder
01. jun
10:25
Oversidder
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
435082
01-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
01. jun
10:25
B 1908 1
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435083
01-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
01. jun
10:25
Kastrup 1
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435084
01-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
01. jun
10:50
Dragør BK 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435085
01-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
01. jun
10:50
Hekla 1
Hekla 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
451069
01-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
01. jun
10:50
B 1908 3
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451091
01-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
01. jun
10:50
Tårnby FF 1
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451095
01-06 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
01. jun
11:15
Kastrup 1
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451104
01-06 2024
11:15 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
Oversidder
01. jun
11:15
Fremad Amager 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
435086
01-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
01. jun
11:15
Oversidder
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435091
01-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
01. jun
11:15
Hekla 2
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435131
01-06 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
01. jun
11:40
Dragør BK 2
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
451105
01-06 2024
11:40 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
01. jun
11:40
B 1908 3
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
667400
01-06 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
01. jun
12:00
B.1908 2
Sundby BK 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
683538
01-06 2024
14:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
01. jun
14:00
B 1908 1
KB 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
446194
01-06 2024
14:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
01. jun
14:00
AC Amager Academy
Nykøbing FC
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
301732
01-06 2024
14:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
01. jun
14:00
B 1908 2
Hekla 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
212082
01-06 2024
16:00 Træningskamp U17 Drenge M Pulje 1
01. jun
16:00
B 1908 (18)
B 1908 (19)
Træningskamp U17 Drenge M Pulje 1
446850
01-06 2024
16:00 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
01. jun
16:00
AC Amager Academy
Nykøbing FC
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
435166
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
10:00
CIK 1
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
435167
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
10:00
Fremad Amager 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
750173
02-06 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
02. jun
10:00
Fremad Amager 4
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
796494
02-06 2024
10:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:00
Bispebjerg Bk.
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796495
02-06 2024
10:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
02. jun
10:00
Oversidder
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
308490
02-06 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
Oversidder
02. jun
10:00
AC Amager Academy
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
796505
02-06 2024
10:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:25
Bispebjerg Bk.
Fremad Amager 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796508
02-06 2024
10:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:25
Pioneren 2
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
435168
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
10:25
CIK 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436082
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
10:25
B 1908 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436083
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
10:50
Vanløse 2
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436084
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
10:50
AB Tårnby 2
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
796509
02-06 2024
10:50 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
02. jun
10:50
Fremad Amager 3
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796510
02-06 2024
10:50 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:50
Fix 3
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796511
02-06 2024
11:15 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
02. jun
11:15
Oversidder
Bispebjerg Bk.
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
796512
02-06 2024
11:15 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
11:15
Frem 3
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
436085
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
11:15
Fremad Amager 1
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436086
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
11:15
Tårnby FF 2
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436089
02-06 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
11:40
Vanløse 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
796514
02-06 2024
11:40 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
02. jun
11:40
Fremad Amager 3
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
905219
02-06 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
02. jun
12:00
Fremad Amager 2
Sundby Bk. 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
961777
02-06 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
02. jun
12:00
B 1908 4
Kastrup 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
301804
02-06 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
02. jun
12:00
B 1908 3
Ørestad IF
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
587114
02-06 2024
12:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
02. jun
12:00
Fremad Amager 1
FB 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
645335
02-06 2024
12:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
12:30
AC Amager Academy U10
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645336
02-06 2024
12:30 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
12:30
Nørrebro United 1
Sundby Bk. (1)
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645337
02-06 2024
12:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
12:55
AC Amager Academy U10
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645338
02-06 2024
12:55 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
12:55
Sundby Bk. (1)
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645339
02-06 2024
13:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
13:20
Tårnby FF 1
Nørrebro United 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645340
02-06 2024
13:20 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
13:20
KB 3
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645341
02-06 2024
13:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
13:45
Nørrebro United 1
AC Amager Academy U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645342
02-06 2024
13:45 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
13:45
FB 1
Sundby Bk. (1)
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
663501
02-06 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
02. jun
14:00
Fremad Amager 2
Dragør 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
402384
02-06 2024
14:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
02. jun
14:00
B 1908 2
FA 2000 3
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
136963
02-06 2024
14:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
02. jun
14:00
B 1908
Sundby Bk.
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
645343
02-06 2024
14:10 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
14:10
Tårnby FF 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
464451
ma03-06 2024
19:30 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
03. jun
19:30
Fremad Amager 3
B.93 11
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
646222
ma03-06 2024
20:00 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
03. jun
20:00
Fremad Amager
Amager FF (1)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
290645
ma03-06 2024
20:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
03. jun
20:00
Fremad Amager
Fremad Valby
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
129747
ma03-06 2024
22:00 M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
Oversidder
03. jun
22:00
B 1908
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
319538
ti04-06 2024
18:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
04. jun
18:00
Bk. Olympia 1921
Panteras C.F.
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
462111
ti04-06 2024
18:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
04. jun
18:00
Fremad Amager
Copenhagen Celtic
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
763037
ti04-06 2024
19:30 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
04. jun
19:30
B 1908 2
FC Damsø
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
301720
on05-06 2024
18:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
05. jun
18:00
B 1908 2
Jægersborg BK
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
490946
on05-06 2024
19:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
05. jun
19:00
B 1908 2
Fremad Amager 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
683083
on05-06 2024
19:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
05. jun
19:00
B 1908 2
HIK 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
844927
on05-06 2024
19:30 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
05. jun
19:30
Young Urbans FC
Bk. Skjold
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
319537
on05-06 2024
19:30 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
UDS
05. jun
19:30
Young Urbans FC
Bk. Sommersol
UDS
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
290648
on05-06 2024
19:45 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
05. jun
19:45
B 1908
Fr.holm Sydhavnen
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
234892
to06-06 2024
19:30 Serie 1, Kvinder Forår P1
06. jun
19:30
Fremad Amager
Medicinernes Bk
Serie 1, Kvinder Forår P1
130231
to06-06 2024
20:00 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
06. jun
20:00
Fremad Amager
B.93
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
705343
fr07-06 2024
18:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
07. jun
18:00
B 1908 3
Dragør 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
705593
fr07-06 2024
18:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
07. jun
18:00
Fremad Amager 3
KB 5
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
664046
fr07-06 2024
19:15 U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
Oversidder
07. jun
19:15
B 1908 2
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
667408
fr07-06 2024
19:15 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
07. jun
19:15
Fremad Amager 2
Brønshøj 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
982563
08-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
08. jun
10:00
Skjold
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982564
08-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
526491
08-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:00
B 1908 6
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
526492
08-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:00
FB 4
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
982569
08-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
08. jun
10:00
JIF Hakoah
Dragør BK
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982570
08-06 2024
10:00 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
08. jun
10:00
Hvidovre IF
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
176356
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
FB (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
176357
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
B 1903 (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
176414
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
KB (6)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
179463
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Frem (4)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
179852
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
HIK (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180149
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Vestia (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180872
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Frem (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180873
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Brønshøj BK (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180875
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Skjold (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180878
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
FA 2000 (4)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180940
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
JIF Hakoah
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180941
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Hellas (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180942
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Union
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180943
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
FA 2000 (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
180945
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Ørestad IF (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181025
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
GVI (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181026
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
B.93 (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181028
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Fix (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181029
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
KFUM
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181030
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Hvidovre IF (5)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181084
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
KB (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181085
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Hvidovre IF (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181086
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908 (3)
Vanløse (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
181087
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Oversidder
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
181216
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
KB (4)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
181217
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Frem (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
181218
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Vestia (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
181220
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Ørestad IF (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
181221
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Østerbro IF
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
182390
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
B.93 (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
182676
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Pioneren
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
183820
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Fremad Amager (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
183821
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
KB (7)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186155
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
FB (4)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186156
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
FB (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186157
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
GVI (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186158
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Skjold (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186159
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Folehaven
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186160
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
KB (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186161
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
AB Tårnby (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186162
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Hellas (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186163
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Hekla (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186164
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
HIK (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186165
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
FA 2000 (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
186166
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Hvidovre IF (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
188072
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
08. jun
10:00
B 1908 (1)
Vanløse (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
188073
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Hekla (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188074
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
FB (5)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188075
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Hvidovre IF (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188076
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
KB (5)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188077
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Frem (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188078
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Hellas (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188079
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Ørestad IF (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188080
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
B 1903 (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188081
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Fremad Amager (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188082
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
AB Tårnby (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188083
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
GVI (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188084
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Fix (1)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188085
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
KB (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188086
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Skjold (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188087
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
CIK
08. jun
10:00
B 1908 (2)
CIK
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188088
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
FB (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188089
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
KB (8)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188090
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
FA 2000 (3)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188091
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Hvidovre IF (4)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188092
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
BK Rødovre
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188093
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Vestia (2)
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188094
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Oversidder
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188095
08-06 2024
10:00 U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908 (2)
Oversidder
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
188377
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
Skjold (2)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
189917
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
Skjold (1)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
189918
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
Ørestad IF
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
189919
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
BK Rødovre
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
189920
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
AB Tårnby
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
189921
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
Pioneren
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
191440
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
08. jun
10:00
B 1908
Valby 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
198613
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
Frem (2)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198614
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
HIK (1)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198615
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
HIK (2)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198616
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
Frem (1)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198617
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
GVI
08. jun
10:00
B 1908
GVI
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198618
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
Hekla
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198619
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
FB
08. jun
10:00
B 1908
FB
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198620
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
B.93 (1)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198621
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
B.93 (2)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198622
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
B.93 (3)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198623
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
08. jun
10:00
B 1908
B.93 (4)
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198624
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198625
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198626
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198627
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198628
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
198632
08-06 2024
10:00 U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
436103
08-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:00
Hekla 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436104
08-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:00
Hekla 2
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
982571
08-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
08. jun
10:15
Dragør BK
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982572
08-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
08. jun
10:15
JIF Hakoah
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982565
08-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
08. jun
10:15
B 1903
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982566
08-06 2024
10:15 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:15
Skjold
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
526548
08-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:25
B 1908 6
B.93 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
526549
08-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:25
Frem 2
Vestia 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
436105
08-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:25
Hekla 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436109
08-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:25
CIK 1
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
982567
08-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
08. jun
10:30
B 1903
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982568
08-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
08. jun
10:30
Skjold
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982576
08-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
08. jun
10:30
Dragør BK
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
982578
08-06 2024
10:30 U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
KB
08. jun
10:30
JIF Hakoah
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
526550
08-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:50
B.93 6
FB 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
526612
08-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:50
Vestia 4
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
436251
08-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:50
Vanløse 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436431
08-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
10:50
Tårnby FF 2
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436479
08-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
11:15
Hekla 2
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
436480
08-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
11:15
B 1908 2
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
526621
08-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
11:15
FB 4
B 1908 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
526882
08-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
11:15
Fremad Valby 3
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
526892
08-06 2024
11:40 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
11:40
B.93 6
Vestia 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
436481
08-06 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
08. jun
11:40
Vanløse 2
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
136468
08-06 2024
12:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
08. jun
12:00
B 1908
Hvidovre IF
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
893529
08-06 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
08. jun
12:00
B 1908
Union
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
872039
08-06 2024
15:00 2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
08. jun
15:00
Fremad Amager
Skive
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
451204
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
09. jun
10:00
Tårnby FF 1
Fremad Amager 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451265
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
09. jun
10:00
Fremad Amager 2
Ørestad IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
715623
09-06 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
Oversidder
09. jun
10:00
B.93 5
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
715783
09-06 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
09. jun
10:00
BK Rødovre
Fremad Valby 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
756959
09-06 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
09. jun
10:00
Fremad Amager 2
Tårnby FF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
717100
09-06 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
09. jun
10:25
B.93 5
Fremad Amager 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
717880
09-06 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
09. jun
10:25
Fremad Valby 4
B 1908 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
451268
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
09. jun
10:25
Tårnby FF 1
Dragør BK 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451272
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
09. jun
10:25
Ørestad IF 3
B 1908 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451274
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
09. jun
10:50
Dragør BK 3
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
451275
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
09. jun
10:50
B 1908 4
Fremad Amager 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
717881
09-06 2024
10:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun