Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr
17:00
B. Frem
TGB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
B. Frem
B 1938
M+50 Veteran Master 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
B. Frem
Ørslev GIF (V)
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
B. Frem
Herlufsholm GF
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:30
B. Frem
Guldborg IF
HS3 11:11 Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
B. Frem
Næstved I.F.
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B. Frem
Rødby
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
B. Frem
Herlufsholm GF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
B. Frem
ØUB
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
B. Frem
Nykøbing FC
M+40 Veteran 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:00
B. Frem
FC Nakskov (1)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
B. Frem
FK Sydsjælland 05
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
B. Frem
Errindlev
HS 8:8 Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
B. Frem
SIF
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B. Frem
TGB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
B. Frem
Vordingborg IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
B. Frem
Solrød FC
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
B. Frem
Errindlev
M+32 (Oldboys) 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
B. Frem
FC Nakskov
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B. Frem
Møns FK/Østmøn
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
B. Frem
Rødby
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
B. Frem
MB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
B. Frem
Sandby
M+32 (Oldboys) 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
B. Frem
Nyråd/langebæk alliancen
M+50 Veteran Master 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B. Frem
FC Nakskov (2)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B. Frem
Guldborg
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B. Frem
Herlufsholm GF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
B. Frem
Såby Fodbold
Sjællandsserien Pulje 2
|