IF Skjold Birkerød

Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
173086
20-08 2023
12:00 Birkerød Stadion
5
-
3
20. aug 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
5
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
173092
ti22-08 2023
18:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
22. aug 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
173098
03-09 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
7
03. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Brødeskov IF
7
173105
09-09 2023
13:30 Farum Park
1
-
3
09. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
173110
17-09 2023
12:00 Birkerød Stadion
3
-
2
17. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
3
IF Bytoften
2
173114
23-09 2023
16:00 Brede Idrætsplads
4
-
4
23. sep 2023
16:00
Brede IF
4
IF Skjold Birkerød (1)
4
173157
01-10 2023
12:00 Birkerød Stadion
2
-
0
01. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Espergærde IF (1)
0
173162
fr06-10 2023
18:30 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
5
06. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
IF Skjold Birkerød (1)
5
173168
14-10 2023
15:30
AB
Akademisk Boldklub
2
-
2
14. okt 2023
15:30
AB
2
IF Skjold Birkerød (1)
2
173177
22-10 2023
12:00 Birkerød Stadion
0
-
2
22. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
0
Bagsværd BK
2
173183
28-10 2023
13:00 Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Ålholm IF (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
173196
to11-04 2024
18:30 Birkerød Stadion
4
-
1
11. apr
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
4
Lundtofte Boldklub
1
173199
21-04 2024
12:30 Brødeskov Stadion Kunst
3
-
2
21. apr
12:30
Brødeskov IF
3
IF Skjold Birkerød (1)
2
184301
to25-04 2024
19:00 Birkerød Stadion
2
-
1
25. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Farum BK (1)
1
184895
fr03-05 2024
19:15 Gladsaxe skole
3
-
3
03. maj
19:15
IF Bytoften
3
IF Skjold Birkerød (1)
3
184899
ti07-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
2
-
2
07. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Brede IF
2
173189
on15-05 2024
19:00 Virum Stadion
0
-
0
15. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
IF Skjold Birkerød (1)
0
184905
18-05 2024
12:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
0
18. maj
12:00
Espergærde IF (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
0
184911
25-05 2024
13:00 Birkerød Stadion
UHT
25. maj
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
184975
to30-05 2024
19:00
AB
Birkerød Stadion
6
-
0
30. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
6
AB
0
265473
08-06 2024
12:30 Bagsværd Stadion
1
-
2
08. jun
12:30
Bagsværd BK
1
IF Skjold Birkerød (1)
2
265480
15-06 2024
13:00 Birkerød Stadion
4
-
2
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
4
Ålholm IF (1)
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind