D
T
M
S

Serie 1 , Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
652265
to11-08 2022
18:30 Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
0
-
3
11. aug 2022
18:30
Vallensbæk IF
0
Køge BK
3
652268
to11-08 2022
18:30 Høng GF Herlufsholm GF Hønghallen
1
-
4
11. aug 2022
18:30
Høng GF
1
Herlufsholm GF
4
652266
fr12-08 2022
18:30 Svebølle BI 2016 Svogerslev BK Svebølle Stadion
0
-
1
12. aug 2022
18:30
Svebølle BI 2016
0
Svogerslev BK
1
652267
13-08 2022
11:00 B. 73, Slagelse TFC Odsherred Stadion Vest
2
-
0
13. aug 2022
11:00
B. 73, Slagelse
2
TFC Odsherred
0
652262
13-08 2022
13:00 Ørslev GIF (V) Fårevejle BK Ørslev Stadion
0
-
1
13. aug 2022
13:00
Ørslev GIF (V)
0
Fårevejle BK
1
652263
13-08 2022
15:30 KFUM BK, Roskilde Tune IF Lillevang Idrætscenter
3
-
3
13. aug 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Tune IF
3
652269
on17-08 2022
18:15 Fårevejle BK KFUM BK, Roskilde Faarevejle Stadion
4
-
3
17. aug 2022
18:15
Fårevejle BK
4
KFUM BK, Roskilde
3
652270
fr19-08 2022
19:00 TFC Odsherred Høng GF Vig Idrætscenter
1
-
2
19. aug 2022
19:00
TFC Odsherred
1
Høng GF
2
652272
fr19-08 2022
19:00 Køge BK Svebølle BI 2016 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
19. aug 2022
19:00
Køge BK
4
Svebølle BI 2016
1
652275
fr19-08 2022
19:00 Herlufsholm GF Ørslev GIF (V) SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
0
19. aug 2022
19:00
Herlufsholm GF
5
Ørslev GIF (V)
0
652271
20-08 2022
12:00 Svogerslev BK B. 73, Slagelse Svogerslev Idrætspark
2
-
1
20. aug 2022
12:00
Svogerslev BK
2
B. 73, Slagelse
1
652274
20-08 2022
13:30 Tune IF Haslev FC Tune Stadion
4
-
3
20. aug 2022
13:30
Tune IF
4
Haslev FC
3
652273
21-08 2022
14:00 Raklev GI Vallensbæk IF Røsnæshallen Kunstgræs
4
-
0
21. aug 2022
14:00
Raklev GI
4
Vallensbæk IF
0
652280
27-08 2022
11:00 B. 73, Slagelse Køge BK Stadion Vest
2
-
2
27. aug 2022
11:00
B. 73, Slagelse
2
Køge BK
2
652278
27-08 2022
12:30 Vallensbæk IF Tune IF Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
27. aug 2022
12:30
Vallensbæk IF
0
Tune IF
4
652277
27-08 2022
14:00 Haslev FC Fårevejle BK HFC's Klubhus
1
-
3
27. aug 2022
14:00
Haslev FC
1
Fårevejle BK
3
652281
27-08 2022
15:30 Høng GF Svogerslev BK Hønghallen
4
-
1
27. aug 2022
15:30
Høng GF
4
Svogerslev BK
1
652276
27-08 2022
15:30 KFUM BK, Roskilde Ørslev GIF (V) Lillevang Idrætscenter
3
-
1
27. aug 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Ørslev GIF (V)
1
652279
27-08 2022
16:00 Svebølle BI 2016 Raklev GI Svebølle Stadion
2
-
1
27. aug 2022
16:00
Svebølle BI 2016
2
Raklev GI
1
652282
28-08 2022
14:00 TFC Odsherred Herlufsholm GF Vig Idrætscenter
1
-
3
28. aug 2022
14:00
TFC Odsherred
1
Herlufsholm GF
3
652289
fr02-09 2022
18:30 Herlufsholm GF KFUM BK, Roskilde SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
0
02. sep 2022
18:30
Herlufsholm GF
1
KFUM BK, Roskilde
0
652286
fr02-09 2022
19:00 Køge BK Høng GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
02. sep 2022
19:00
Køge BK
1
Høng GF
2
652284
03-09 2022
13:00 Ørslev GIF (V) Haslev FC Ørslev Stadion
0
-
6
03. sep 2022
13:00
Ørslev GIF (V)
0
Haslev FC
6
652288
03-09 2022
13:30 Tune IF Svebølle BI 2016 Tune Stadion
4
-
2
03. sep 2022
13:30
Tune IF
4
Svebølle BI 2016
2
652283
03-09 2022
14:00 Fårevejle BK Vallensbæk IF Faarevejle Stadion
5
-
0
03. sep 2022
14:00
Fårevejle BK
5
Vallensbæk IF
0
652285
03-09 2022
14:00 Svogerslev BK TFC Odsherred Svogerslev Idrætspark
2
-
3
03. sep 2022
14:00
Svogerslev BK
2
TFC Odsherred
3
652287
03-09 2022
14:00 Raklev GI B. 73, Slagelse Røsnæshallen Kunstgræs
2
-
1
03. sep 2022
14:00
Raklev GI
2
B. 73, Slagelse
1
652292
ti06-09 2022
17:30 Svebølle BI 2016 Fårevejle BK Svebølle Stadion
1
-
1
06. sep 2022
17:30
Svebølle BI 2016
1
Fårevejle BK
1
652295
fr09-09 2022
19:30 TFC Odsherred Køge BK Vig Idrætscenter
1
-
3
09. sep 2022
19:30
TFC Odsherred
1
Køge BK
3
652293
10-09 2022
11:00 B. 73, Slagelse Tune IF Stadion Vest
2
-
3
10. sep 2022
11:00
B. 73, Slagelse
2
Tune IF
3
652291
10-09 2022
12:30 Vallensbæk IF Ørslev GIF (V) Vallensbæk Idrætscenter
5
-
1
10. sep 2022
12:30
Vallensbæk IF
5
Ørslev GIF (V)
1
652296
10-09 2022
14:00 Svogerslev BK Herlufsholm GF Svogerslev Idrætspark
1
-
4
10. sep 2022
14:00
Svogerslev BK
1
Herlufsholm GF
4
652290
10-09 2022
14:00 Haslev FC KFUM BK, Roskilde HFC's Klubhus
4
-
0
10. sep 2022
14:00
Haslev FC
4
KFUM BK, Roskilde
0
652294
10-09 2022
15:30 Høng GF Raklev GI Hønghallen
5
-
0
10. sep 2022
15:30
Høng GF
5
Raklev GI
0
652303
fr16-09 2022
18:30 Herlufsholm GF Haslev FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
16. sep 2022
18:30
Herlufsholm GF
4
Haslev FC
1
652298
17-09 2022
13:00 Ørslev GIF (V) Svebølle BI 2016 Ørslev Stadion
1
-
4
17. sep 2022
13:00
Ørslev GIF (V)
1
Svebølle BI 2016
4
652302
17-09 2022
13:30 Tune IF Høng GF Tune Stadion
2
-
1
17. sep 2022
13:30
Tune IF
2
Høng GF
1
652301
17-09 2022
14:00 Raklev GI TFC Odsherred Røsnæshallen Kunstgræs
3
-
1
17. sep 2022
14:00
Raklev GI
3
TFC Odsherred
1
652297
17-09 2022
14:00 Fårevejle BK B. 73, Slagelse Faarevejle Stadion
2
-
4
17. sep 2022
14:00
Fårevejle BK
2
B. 73, Slagelse
4
652299
17-09 2022
15:30 KFUM BK, Roskilde Vallensbæk IF Lillevang Idrætscenter
3
-
1
17. sep 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Vallensbæk IF
1
652300
17-09 2022
15:30 Køge BK Svogerslev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
17. sep 2022
15:30
Køge BK
3
Svogerslev BK
1
652310
fr23-09 2022
19:00 Køge BK Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
23. sep 2022
19:00
Køge BK
2
Herlufsholm GF
3
652306
24-09 2022
11:00 B. 73, Slagelse Ørslev GIF (V) Stadion Vest
5
-
0
24. sep 2022
11:00
B. 73, Slagelse
5
Ørslev GIF (V)
0
652304
24-09 2022
12:30 Vallensbæk IF Haslev FC Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
24. sep 2022
12:30
Vallensbæk IF
2
Haslev FC
1
652309
24-09 2022
14:00 Svogerslev BK Raklev GI Svogerslev Idrætspark
1
-
4
24. sep 2022
14:00
Svogerslev BK
1
Raklev GI
4
652307
24-09 2022
15:30 Høng GF Fårevejle BK Hønghallen
4
-
5
24. sep 2022
15:30
Høng GF
4
Fårevejle BK
5
652305
24-09 2022
16:00 Svebølle BI 2016 KFUM BK, Roskilde Svebølle Stadion
1
-
1
24. sep 2022
16:00
Svebølle BI 2016
1
KFUM BK, Roskilde
1
652308
25-09 2022
14:00 TFC Odsherred Tune IF Vig Idrætscenter
1
-
1
25. sep 2022
14:00
TFC Odsherred
1
Tune IF
1
652317
fr30-09 2022
18:30 Herlufsholm GF Vallensbæk IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
0
30. sep 2022
18:30
Herlufsholm GF
3
Vallensbæk IF
0
652312
01-10 2022
13:00 Ørslev GIF (V) Høng GF Ørslev Stadion
0
-
4
01. okt 2022
13:00
Ørslev GIF (V)
0
Høng GF
4
652316
01-10 2022
13:30 Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion
4
-
1
01. okt 2022
13:30
Tune IF
4
Svogerslev BK
1
652314
01-10 2022
14:00 Haslev FC Svebølle BI 2016 HFC's Klubhus
4
-
3
01. okt 2022
14:00
Haslev FC
4
Svebølle BI 2016
3
652315
01-10 2022
14:00 Raklev GI Køge BK Røsnæshallen Kunstgræs
2
-
3
01. okt 2022
14:00
Raklev GI
2
Køge BK
3
652311
01-10 2022
14:00 Fårevejle BK TFC Odsherred Faarevejle Stadion
3
-
1
01. okt 2022
14:00
Fårevejle BK
3
TFC Odsherred
1
652313
01-10 2022
15:30 KFUM BK, Roskilde B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter
3
-
1
01. okt 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
B. 73, Slagelse
1
652323
fr07-10 2022
19:00 Køge BK Tune IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
3
07. okt 2022
19:00
Køge BK
6
Tune IF
3
652322
08-10 2022
14:00 Svogerslev BK Fårevejle BK Svogerslev Idrætspark
5
-
0
08. okt 2022
14:00
Svogerslev BK
5
Fårevejle BK
0
652324
08-10 2022
14:00 Raklev GI Herlufsholm GF Røsnæshallen Kunstgræs
2
-
2
08. okt 2022
14:00
Raklev GI
2
Herlufsholm GF
2
652319
08-10 2022
15:00 B. 73, Slagelse Haslev FC Stadion Vest
1
-
0
08. okt 2022
15:00
B. 73, Slagelse
1
Haslev FC
0
652320
08-10 2022
15:30 Høng GF KFUM BK, Roskilde Hønghallen
1
-
5
08. okt 2022
15:30
Høng GF
1
KFUM BK, Roskilde
5
652318
08-10 2022
16:00 Svebølle BI 2016 Vallensbæk IF Svebølle Stadion
2
-
1
08. okt 2022
16:00
Svebølle BI 2016
2
Vallensbæk IF
1
652321
09-10 2022
14:00 TFC Odsherred Ørslev GIF (V) Vig Idrætscenter
0
-
0
09. okt 2022
14:00
TFC Odsherred
0
Ørslev GIF (V)
0
652331
fr14-10 2022
18:30 Herlufsholm GF Svebølle BI 2016 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
2
14. okt 2022
18:30
Herlufsholm GF
2
Svebølle BI 2016
2
652329
15-10 2022
12:00 B. 73, Slagelse Vallensbæk IF Stadion Vest
2
-
1
15. okt 2022
12:00
B. 73, Slagelse
2
Vallensbæk IF
1
652326
15-10 2022
13:00 Ørslev GIF (V) Svogerslev BK Ørslev Stadion
0
-
3
15. okt 2022
13:00
Ørslev GIF (V)
0
Svogerslev BK
3
652330
15-10 2022
13:30 Tune IF Raklev GI Tune Stadion
0
-
0
15. okt 2022
13:30
Tune IF
0
Raklev GI
0
652325
15-10 2022
14:00 Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion
1
-
2
15. okt 2022
14:00
Fårevejle BK
1
Køge BK
2
652328
15-10 2022
15:00 Haslev FC Høng GF HFC's Klubhus
3
-
2
15. okt 2022
15:00
Haslev FC
3
Høng GF
2
652327
15-10 2022
15:30 KFUM BK, Roskilde TFC Odsherred Lillevang Idrætscenter
4
-
2
15. okt 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
4
TFC Odsherred
2
652336
fr21-10 2022
19:00 Køge BK Ørslev GIF (V) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8
-
0
21. okt 2022
19:00
Køge BK
8
Ørslev GIF (V)
0
652332
22-10 2022
11:00 B. 73, Slagelse Svebølle BI 2016 Stadion Vest
1
-
2
22. okt 2022
11:00
B. 73, Slagelse
1
Svebølle BI 2016
2
652335
22-10 2022
12:00 Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde Svogerslev Idrætspark
2
-
3
22. okt 2022
12:00
Svogerslev BK
2
KFUM BK, Roskilde
3
652338
22-10 2022
13:30 Tune IF Herlufsholm GF Tune Stadion
1
-
2
22. okt 2022
13:30
Tune IF
1
Herlufsholm GF
2
652337
22-10 2022
14:00 Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen Kunstgræs
1
-
1
22. okt 2022
14:00
Raklev GI
1
Fårevejle BK
1
652333
22-10 2022
15:30 Høng GF Vallensbæk IF Hønghallen
1
-
4
22. okt 2022
15:30
Høng GF
1
Vallensbæk IF
4
652334
23-10 2022
14:00 TFC Odsherred Haslev FC Vig Idrætscenter
1
-
3
23. okt 2022
14:00
TFC Odsherred
1
Haslev FC
3
652345
29-10 2022
11:00 B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
2
-
5
29. okt 2022
11:00
B. 73, Slagelse
2
Herlufsholm GF
5
652340
29-10 2022
13:00 Ørslev GIF (V) Raklev GI Ørslev Stadion
0
-
2
29. okt 2022
13:00
Ørslev GIF (V)
0
Raklev GI
2
652342
29-10 2022
14:00 Haslev FC Svogerslev BK HFC's Klubhus
1
-
0
29. okt 2022
14:00
Haslev FC
1
Svogerslev BK
0
652339
29-10 2022
14:00 Fårevejle BK Tune IF Faarevejle Stadion
0
-
5
29. okt 2022
14:00
Fårevejle BK
0
Tune IF
5
652341
29-10 2022
15:30 KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
0
-
3
29. okt 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
0
Køge BK
3
652344
29-10 2022
16:00 Svebølle BI 2016 Høng GF Svebølle Stadion
1
-
2
29. okt 2022
16:00
Svebølle BI 2016
1
Høng GF
2
652343
30-10 2022
12:30 Vallensbæk IF TFC Odsherred Vallensbæk Idrætscenter
0
-
5
30. okt 2022
12:30
Vallensbæk IF
0
TFC Odsherred
5
652352
fr04-11 2022
18:30 Herlufsholm GF Fårevejle BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
04. nov 2022
18:30
Herlufsholm GF
4
Fårevejle BK
1
652349
fr04-11 2022
19:00 Køge BK Haslev FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
04. nov 2022
19:00
Køge BK
1
Haslev FC
2
652347
05-11 2022
13:00 TFC Odsherred Svebølle BI 2016 Vig Idrætscenter
3
-
0
05. nov 2022
13:00
TFC Odsherred
3
Svebølle BI 2016
0
652351
05-11 2022
13:30 Tune IF Ørslev GIF (V) Tune Stadion
4
-
3
05. nov 2022
13:30
Tune IF
4
Ørslev GIF (V)
3
652346
05-11 2022
14:00 Høng GF B. 73, Slagelse Hønghallen
6
-
2
05. nov 2022
14:00
Høng GF
6
B. 73, Slagelse
2
652348
05-11 2022
14:00 Svogerslev BK Vallensbæk IF Svogerslev Idrætspark
2
-
4
05. nov 2022
14:00
Svogerslev BK
2
Vallensbæk IF
4
652350
05-11 2022
14:00 Raklev GI KFUM BK, Roskilde Røsnæshallen Kunstgræs
0
-
2
05. nov 2022
14:00
Raklev GI
0
KFUM BK, Roskilde
2
652264
12-11 2022
14:00 Haslev FC Raklev GI HFC's Klubhus
4
-
0
12. nov 2022
14:00
Haslev FC
4
Raklev GI
0
652359
fr17-03 2023
18:30 Herlufsholm GF Høng GF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
2
17. mar 2023
18:30
Herlufsholm GF
3
Høng GF
2
652353
fr17-03 2023
19:00 Fårevejle BK Ørslev GIF (V) Asnæs Stadion, Kunstgræs
4
-
1
17. mar 2023
19:00
Fårevejle BK
4
Ørslev GIF (V)
1
652356
fr17-03 2023
19:00 Køge BK Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
17. mar 2023
19:00
Køge BK
3
Vallensbæk IF
1
652357
18-03 2023
13:00 Raklev GI Haslev FC Røsnæshallen
1
-
3
18. mar 2023
13:00
Raklev GI
1
Haslev FC
3
652358
18-03 2023
13:30 Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion Kunstgræs
4
-
3
18. mar 2023
13:30
Tune IF
4
KFUM BK, Roskilde
3
652355
18-03 2023
14:00 Svogerslev BK Svebølle BI 2016 Svogerslev Idrætspark kunst
1
-
4
18. mar 2023
14:00
Svogerslev BK
1
Svebølle BI 2016
4
652354
19-03 2023
14:00 TFC Odsherred B. 73, Slagelse Vig Idrætscenter
2
-
1
19. mar 2023
14:00
TFC Odsherred
2
B. 73, Slagelse
1
652365
25-03 2023
11:00 B. 73, Slagelse Svogerslev BK Stadion Vest
2
-
0
25. mar 2023
11:00
B. 73, Slagelse
2
Svogerslev BK
0
652362
25-03 2023
14:00 Haslev FC Tune IF HFC's Klubhus
2
-
4
25. mar 2023
14:00
Haslev FC
2
Tune IF
4
652366
25-03 2023
15:30 Høng GF TFC Odsherred Gørlevhallen
1
-
1
25. mar 2023
15:30
Høng GF
1
TFC Odsherred
1
652361
25-03 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Fårevejle BK Lillevang Idrætscenter
0
-
3
25. mar 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
0
Fårevejle BK
3
652364
25-03 2023
16:00 Svebølle BI 2016 Køge BK Svebølle Stadion
3
-
3
25. mar 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
Køge BK
3
652363
26-03 2023
13:30 Vallensbæk IF Raklev GI Vallensbæk Idrætscenter
3
-
3
26. mar 2023
13:30
Vallensbæk IF
3
Raklev GI
3
652373
fr31-03 2023
18:30 Herlufsholm GF TFC Odsherred SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
0
31. mar 2023
18:30
Herlufsholm GF
1
TFC Odsherred
0
652370
01-04 2023
12:45 Køge BK B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
01. apr 2023
12:45
Køge BK
3
B. 73, Slagelse
0
652368
01-04 2023
13:00 Ørslev GIF (V) KFUM BK, Roskilde Ørslev Stadion
0
-
1
01. apr 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
0
KFUM BK, Roskilde
1
652372
01-04 2023
13:30 Tune IF Vallensbæk IF Tune Stadion Kunstgræs
2
-
2
01. apr 2023
13:30
Tune IF
2
Vallensbæk IF
2
652371
01-04 2023
14:00 Raklev GI Svebølle BI 2016 Røsnæshallen Kunstgræs
0
-
2
01. apr 2023
14:00
Raklev GI
0
Svebølle BI 2016
2
652369
01-04 2023
14:00 Svogerslev BK Høng GF Svogerslev Idrætspark kunst
2
-
4
01. apr 2023
14:00
Svogerslev BK
2
Høng GF
4
652367
01-04 2023
14:00 Fårevejle BK Haslev FC Asnæs Stadion, Kunstgræs
1
-
5
01. apr 2023
14:00
Fårevejle BK
1
Haslev FC
5
652378
ti04-04 2023
18:30 B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
2
-
7
04. apr 2023
18:30
B. 73, Slagelse
2
Raklev GI
7
652374
to06-04 2023
11:00 KFUM BK, Roskilde Herlufsholm GF Lillevang Idrætscenter
0
-
1
06. apr 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde
0
Herlufsholm GF
1
652375
to06-04 2023
11:00 Haslev FC Ørslev GIF (V) HFC's Klubhus
5
-
2
06. apr 2023
11:00
Haslev FC
5
Ørslev GIF (V)
2
652377
to06-04 2023
11:00 Svebølle BI 2016 Tune IF Svebølle Stadion
1
-
2
06. apr 2023
11:00
Svebølle BI 2016
1
Tune IF
2
652379
to06-04 2023
11:00 Høng GF Køge BK Gørlevhallen
1
-
1
06. apr 2023
11:00
Høng GF
1
Køge BK
1
652376
to06-04 2023
12:30 Vallensbæk IF Fårevejle BK Vallensbæk Idrætscenter
4
-
1
06. apr 2023
12:30
Vallensbæk IF
4
Fårevejle BK
1
652380
ma10-04 2023
13:00 TFC Odsherred Svogerslev BK Vig Idrætscenter
2
-
1
10. apr 2023
13:00
TFC Odsherred
2
Svogerslev BK
1
652360
ti11-04 2023
18:00 Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF Ørslev Stadion
1
-
4
11. apr 2023
18:00
Ørslev GIF (V)
1
Herlufsholm GF
4
652387
fr14-04 2023
18:30 Herlufsholm GF Svogerslev BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
0
14. apr 2023
18:30
Herlufsholm GF
4
Svogerslev BK
0
652384
fr14-04 2023
19:00 Køge BK TFC Odsherred Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
14. apr 2023
19:00
Køge BK
2
TFC Odsherred
0
652382
15-04 2023
13:00 Ørslev GIF (V) Vallensbæk IF Ørslev Stadion
2
-
1
15. apr 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
2
Vallensbæk IF
1
652385
15-04 2023
13:00 Raklev GI Høng GF Røsnæshallen Kunstgræs
1
-
2
15. apr 2023
13:00
Raklev GI
1
Høng GF
2
652386
15-04 2023
13:30 Tune IF B. 73, Slagelse Tune Stadion Kunstgræs
5
-
2
15. apr 2023
13:30
Tune IF
5
B. 73, Slagelse
2
652381
15-04 2023
14:00 Fårevejle BK Svebølle BI 2016 Faarevejle Stadion
1
-
0
15. apr 2023
14:00
Fårevejle BK
1
Svebølle BI 2016
0
652383
15-04 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Haslev FC Lillevang Idrætscenter
1
-
3
15. apr 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
1
Haslev FC
3
652391
22-04 2023
11:00 B. 73, Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest
0
-
1
22. apr 2023
11:00
B. 73, Slagelse
0
Fårevejle BK
1
652389
22-04 2023
12:30 Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
22. apr 2023
12:30
Vallensbæk IF
3
KFUM BK, Roskilde
1
652394
22-04 2023
14:00 Svogerslev BK Køge BK Svogerslev Idrætspark
HHT
22. apr 2023
14:00
Svogerslev BK
Køge BK
HHT
652388
22-04 2023
14:00 Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus
1
-
0
22. apr 2023
14:00
Haslev FC
1
Herlufsholm GF
0
652392
22-04 2023
15:30 Høng GF Tune IF Hønghallen
1
-
2
22. apr 2023
15:30
Høng GF
1
Tune IF
2
652390
22-04 2023
16:00 Svebølle BI 2016 Ørslev GIF (V) Svebølle Stadion
1
-
1
22. apr 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Ørslev GIF (V)
1
652393
23-04 2023
14:00 TFC Odsherred Raklev GI Vig Idrætscenter
2
-
1
23. apr 2023
14:00
TFC Odsherred
2
Raklev GI
1
652431
fr28-04 2023
18:30 Herlufsholm GF Køge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
0
28. apr 2023
18:30
Herlufsholm GF
1
Køge BK
0
652399
29-04 2023
13:00 Raklev GI Svogerslev BK Røsnæshallen
3
-
1
29. apr 2023
13:00
Raklev GI
3
Svogerslev BK
1
652396
29-04 2023
13:00 Ørslev GIF (V) B. 73, Slagelse Ørslev Stadion
0
-
2
29. apr 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
0
B. 73, Slagelse
2
652430
29-04 2023
13:30 Tune IF TFC Odsherred Tune Stadion
5
-
0
29. apr 2023
13:30
Tune IF
5
TFC Odsherred
0
652395
29-04 2023
14:00 Fårevejle BK Høng GF Faarevejle Stadion
3
-
2
29. apr 2023
14:00
Fårevejle BK
3
Høng GF
2
652398
29-04 2023
14:00 Haslev FC Vallensbæk IF HFC's Klubhus
3
-
0
29. apr 2023
14:00
Haslev FC
3
Vallensbæk IF
0
652397
29-04 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Svebølle BI 2016 Lillevang Idrætscenter
0
-
3
29. apr 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
0
Svebølle BI 2016
3
652432
to04-05 2023
18:30 Vallensbæk IF Herlufsholm GF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
3
04. maj 2023
18:30
Vallensbæk IF
3
Herlufsholm GF
3
652438
fr05-05 2023
13:00 Køge BK Raklev GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
3
05. maj 2023
13:00
Køge BK
0
Raklev GI
3
652434
06-05 2023
11:00 B. 73, Slagelse KFUM BK, Roskilde Stadion Vest
2
-
1
06. maj 2023
11:00
B. 73, Slagelse
2
KFUM BK, Roskilde
1
652437
06-05 2023
14:00 Svogerslev BK Tune IF Svogerslev Idrætspark
0
-
8
06. maj 2023
14:00
Svogerslev BK
0
Tune IF
8
652435
06-05 2023
15:30 Høng GF Ørslev GIF (V) Hønghallen
4
-
0
06. maj 2023
15:30
Høng GF
4
Ørslev GIF (V)
0
652436
06-05 2023
15:30 TFC Odsherred Fårevejle BK Vig Idrætscenter
2
-
0
06. maj 2023
15:30
TFC Odsherred
2
Fårevejle BK
0
652433
06-05 2023
16:00 Svebølle BI 2016 Haslev FC Svebølle Stadion
1
-
2
06. maj 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Haslev FC
2
652464
fr12-05 2023
18:30 Herlufsholm GF Raklev GI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
0
12. maj 2023
18:30
Herlufsholm GF
3
Raklev GI
0
652463
fr12-05 2023
19:00 Tune IF Køge BK Tune Stadion
3
-
1
12. maj 2023
19:00
Tune IF
3
Køge BK
1
652462
13-05 2023
11:00 Vallensbæk IF Svebølle BI 2016 Vallensbæk Idrætscenter
0
-
2
13. maj 2023
11:00
Vallensbæk IF
0
Svebølle BI 2016
2
652439
13-05 2023
14:00 Fårevejle BK Svogerslev BK Faarevejle Stadion
UHT
13. maj 2023
14:00
Fårevejle BK
Svogerslev BK
UHT
652443
13-05 2023
14:00 Haslev FC B. 73, Slagelse HFC's Klubhus
3
-
0
13. maj 2023
14:00
Haslev FC
3
B. 73, Slagelse
0
652442
13-05 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Høng GF Lillevang Idrætscenter
3
-
0
13. maj 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Høng GF
0
652441
14-05 2023
15:00 Ørslev GIF (V) TFC Odsherred Ørslev Stadion
0
-
4
14. maj 2023
15:00
Ørslev GIF (V)
0
TFC Odsherred
4
652470
fr19-05 2023
19:00 Køge BK Fårevejle BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
19. maj 2023
19:00
Køge BK
2
Fårevejle BK
1
652466
20-05 2023
12:30 Vallensbæk IF B. 73, Slagelse Vallensbæk Idrætscenter
5
-
3
20. maj 2023
12:30
Vallensbæk IF
5
B. 73, Slagelse
3
652471
20-05 2023
13:00 Raklev GI Tune IF Røsnæshallen
2
-
3
20. maj 2023
13:00
Raklev GI
2
Tune IF
3
652469
20-05 2023
14:00 Svogerslev BK Ørslev GIF (V) Svogerslev Idrætspark
2
-
3
20. maj 2023
14:00
Svogerslev BK
2
Ørslev GIF (V)
3
652467
20-05 2023
15:30 Høng GF Haslev FC Hønghallen
1
-
2
20. maj 2023
15:30
Høng GF
1
Haslev FC
2
652468
20-05 2023
15:30 TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter
1
-
2
20. maj 2023
15:30
TFC Odsherred
1
KFUM BK, Roskilde
2
652465
20-05 2023
16:00 Svebølle BI 2016 Herlufsholm GF Svebølle Stadion
0
-
3
20. maj 2023
16:00
Svebølle BI 2016
0
Herlufsholm GF
3
652492
on24-05 2023
18:00 Svebølle BI 2016 B. 73, Slagelse Svebølle Stadion
3
-
4
24. maj 2023
18:00
Svebølle BI 2016
3
B. 73, Slagelse
4
652476
to25-05 2023
18:30 Vallensbæk IF Høng GF Vallensbæk Idrætscenter
0
-
2
25. maj 2023
18:30
Vallensbæk IF
0
Høng GF
2
652493
fr26-05 2023
18:30 Herlufsholm GF Tune IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
2
26. maj 2023
18:30
Herlufsholm GF
5
Tune IF
2
652473
27-05 2023
13:00 Ørslev GIF (V) Køge BK Ørslev Stadion
0
-
1
27. maj 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
0
Køge BK
1
652475
27-05 2023
14:00 Haslev FC TFC Odsherred HFC's Klubhus
4
-
1
27. maj 2023
14:00
Haslev FC
4
TFC Odsherred
1
652472
27-05 2023
14:00 Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
1
-
2
27. maj 2023
14:00
Fårevejle BK
1
Raklev GI
2
652474
27-05 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter
2
-
0
27. maj 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
2
Svogerslev BK
0
652500
fr02-06 2023
18:30 Herlufsholm GF B. 73, Slagelse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
4
02. jun 2023
18:30
Herlufsholm GF
3
B. 73, Slagelse
4
652498
03-06 2023
13:00 Raklev GI Ørslev GIF (V) Røsnæshallen
3
-
2
03. jun 2023
13:00
Raklev GI
3
Ørslev GIF (V)
2
652499
03-06 2023
13:30 Tune IF Fårevejle BK Tune Stadion
0
-
1
03. jun 2023
13:30
Tune IF
0
Fårevejle BK
1
652496
03-06 2023
14:00 Svogerslev BK Haslev FC Svogerslev Idrætspark
1
-
2
03. jun 2023
14:00
Svogerslev BK
1
Haslev FC
2
652494
03-06 2023
15:30 Høng GF Svebølle BI 2016 Hønghallen
0
-
3
03. jun 2023
15:30
Høng GF
0
Svebølle BI 2016
3
652495
04-06 2023
14:00 TFC Odsherred Vallensbæk IF Vig Idrætscenter
4
-
1
04. jun 2023
14:00
TFC Odsherred
4
Vallensbæk IF
1
652497
ma05-06 2023
19:00 Køge BK KFUM BK, Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
05. jun 2023
19:00
Køge BK
2
KFUM BK, Roskilde
2
652501
10-06 2023
14:00 Fårevejle BK Herlufsholm GF Faarevejle Stadion
0
-
1
10. jun 2023
14:00
Fårevejle BK
0
Herlufsholm GF
1
652502
10-06 2023
14:00 Ørslev GIF (V) Tune IF Ørslev Stadion
0
-
1
10. jun 2023
14:00
Ørslev GIF (V)
0
Tune IF
1
652503
10-06 2023
14:00 KFUM BK, Roskilde Raklev GI Lillevang Idrætscenter
0
-
4
10. jun 2023
14:00
KFUM BK, Roskilde
0
Raklev GI
4
652663
10-06 2023
14:00 Haslev FC Køge BK HFC's Klubhus
1
-
3
10. jun 2023
14:00
Haslev FC
1
Køge BK
3
652664
10-06 2023
14:00 Vallensbæk IF Svogerslev BK Vallensbæk Idrætscenter
3
-
4
10. jun 2023
14:00
Vallensbæk IF
3
Svogerslev BK
4
652665
10-06 2023
14:00 Svebølle BI 2016 TFC Odsherred Svebølle Stadion
7
-
1
10. jun 2023
14:00
Svebølle BI 2016
7
TFC Odsherred
1
652666
10-06 2023
14:00 B. 73, Slagelse Høng GF Stadion Vest
2
-
1
10. jun 2023
14:00
B. 73, Slagelse
2
Høng GF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 17. juni 2022 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Log ind