D
T
M
S

U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 8 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
HFC's Klubhus Stadionvej 10 4690 Haslev
837683 10:00 Haslev FC (1) Borup IF Fodbold
10:00
Haslev FC (1)
Borup IF Fodbold
837684 10:00 Herfølge BK Herlufsholm GF
10:00
Herfølge BK
Herlufsholm GF
837685 10:30 Herlufsholm GF Haslev FC (1)
10:30
Herlufsholm GF
Haslev FC (1)
837686 10:30 Borup IF Fodbold Herfølge BK
10:30
Borup IF Fodbold
Herfølge BK
837687 11:00 Haslev FC (1) Herfølge BK
11:00
Haslev FC (1)
Herfølge BK
837688 11:00 Borup IF Fodbold Herlufsholm GF
11:00
Borup IF Fodbold
Herlufsholm GF
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Fladsåhallen Mogenstrup Parkvej 10A 4700 Næstved
837671 09:00 FK Sydsjælland 05 Haslev FC (2)
09:00
FK Sydsjælland 05
Haslev FC (2)
837672 09:00 Hårlev BK Næstved I.F. 1
09:00
Hårlev BK
Næstved I.F.
837673 09:30 Næstved I.F. FK Sydsjælland 05 1
09:30
Næstved I.F.
FK Sydsjælland 05
837674 09:30 Haslev FC (2) Hårlev BK 1
09:30
Haslev FC (2)
Hårlev BK
837675 10:00 FK Sydsjælland 05 Hårlev BK
10:00
FK Sydsjælland 05
Hårlev BK
837676 10:00 Haslev FC (2) Næstved I.F. 1
10:00
Haslev FC (2)
Næstved I.F.
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Viby Idrætsanlæg Kunstgræs Lindevej 32 4130 Viby Sjælland
837677 09:00 VG Fodbold B. 73, Slagelse
09:00
VG Fodbold
B. 73, Slagelse
837678 09:00 Holmegaard GB Faxe BK
09:00
Holmegaard GB
Faxe BK
837679 09:30 Faxe BK VG Fodbold
09:30
Faxe BK
VG Fodbold
837680 09:30 B. 73, Slagelse Holmegaard GB
09:30
B. 73, Slagelse
Holmegaard GB
837681 10:00 VG Fodbold Holmegaard GB
10:00
VG Fodbold
Holmegaard GB
837682 10:00 B. 73, Slagelse Faxe BK
10:00
B. 73, Slagelse
Faxe BK
Arrangør:
lørdag den. 26-11 2022
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1 Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
837702 12:00 Haslev FC (1) Hårlev BK
!
NB: Hårlev BK er taberdømt
1
12:00
Haslev FC (1)
Hårlev BK
837703 12:30 Hårlev BK
!
NB: Hårlev BK er taberdømt
Herlufsholm GF 1
12:30
Hårlev BK
Herlufsholm GF
837704 12:30 B. 73, Slagelse Haslev FC (1)
12:30
B. 73, Slagelse
Haslev FC (1)
837706 13:00 B. 73, Slagelse Hårlev BK
!
NB: Hårlev BK er taberdømt
1
13:00
B. 73, Slagelse
Hårlev BK
Arrangør:
lørdag den. 26-11 2022
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
837701 12:00 Herlufsholm GF B. 73, Slagelse
12:00
Herlufsholm GF
B. 73, Slagelse
837705 13:00 Herlufsholm GF Haslev FC (1)
13:00
Herlufsholm GF
Haslev FC (1)
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Herfølge Stadion Vordingborgvej 124 4681 Herfølge
837695 09:00 Herfølge BK VG Fodbold
09:00
Herfølge BK
VG Fodbold
837696 09:00 Faxe BK Haslev FC (2)
09:00
Faxe BK
Haslev FC (2)
837697 09:30 Haslev FC (2) Herfølge BK
09:30
Haslev FC (2)
Herfølge BK
837698 09:30 VG Fodbold Faxe BK
09:30
VG Fodbold
Faxe BK
837699 10:00 Herfølge BK Faxe BK
10:00
Herfølge BK
Faxe BK
837700 10:00 VG Fodbold Haslev FC (2)
10:00
VG Fodbold
Haslev FC (2)
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Emerson Arena (kunst) Rolighedsvej 25 4700 Næstved
837689 09:00 Borup IF Fodbold
!
NB: Borup IF Fodbold er taberdømt
FK Sydsjælland 05 Emerson Arena (kunst)
09:00
Borup IF Fodbold
FK Sydsjælland 05
837690 09:00 Næstved I.F. Holmegaard GB Emerson Arena (kunst)
09:00
Næstved I.F.
Holmegaard GB
837691 09:30 Holmegaard GB Borup IF Fodbold
!
NB: Borup IF Fodbold er taberdømt
Emerson Arena (kunst)
09:30
Holmegaard GB
Borup IF Fodbold
837692 09:30 FK Sydsjælland 05 Næstved I.F. Emerson Arena (kunst)
09:30
FK Sydsjælland 05
Næstved I.F.
837693 10:00 Borup IF Fodbold
!
NB: Borup IF Fodbold er taberdømt
Næstved I.F. Emerson Arena (kunst)
10:00
Borup IF Fodbold
Næstved I.F.
837694 10:00 FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Emerson Arena (kunst)
10:00
FK Sydsjælland 05
Holmegaard GB
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Faxe Stadion Jesper Olsens Vej 6 4640 Fakse
837707 09:00 Faxe BK Herfølge BK
09:00
Faxe BK
Herfølge BK
837708 09:00 FK Sydsjælland 05 B. 73, Slagelse
09:00
FK Sydsjælland 05
B. 73, Slagelse
837709 09:30 B. 73, Slagelse Faxe BK
09:30
B. 73, Slagelse
Faxe BK
837710 09:30 Herfølge BK FK Sydsjælland 05
09:30
Herfølge BK
FK Sydsjælland 05
837711 10:00 Faxe BK FK Sydsjælland 05
10:00
Faxe BK
FK Sydsjælland 05
837712 10:00 Herfølge BK B. 73, Slagelse
10:00
Herfølge BK
B. 73, Slagelse
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Holmegaardhallen kunst Glasværksvej 1 4684 Holmegaard
837713 09:00 Holmegaard GB Herlufsholm GF
09:00
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
837714 09:00 Næstved I.F. Haslev FC (2)
09:00
Næstved I.F.
Haslev FC (2)
837715 09:30 Haslev FC (2) Holmegaard GB
09:30
Haslev FC (2)
Holmegaard GB
837716 09:30 Herlufsholm GF Næstved I.F.
09:30
Herlufsholm GF
Næstved I.F.
837717 10:00 Holmegaard GB Næstved I.F.
10:00
Holmegaard GB
Næstved I.F.
837718 10:00 Herlufsholm GF Haslev FC (2)
10:00
Herlufsholm GF
Haslev FC (2)
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Strøbyhallen Kunstgræs Lendrumvej 3 4671 Strøby
837719 09:00 Hårlev BK Haslev FC (1)
09:00
Hårlev BK
Haslev FC (1)
837720 09:00 Borup IF Fodbold VG Fodbold 1
09:00
Borup IF Fodbold
VG Fodbold
837721 09:30 VG Fodbold Hårlev BK 1
09:30
VG Fodbold
Hårlev BK
837722 09:30 Haslev FC (1) Borup IF Fodbold 1
09:30
Haslev FC (1)
Borup IF Fodbold
837723 10:00 Hårlev BK Borup IF Fodbold
10:00
Hårlev BK
Borup IF Fodbold
837724 10:00 Haslev FC (1) VG Fodbold 1
10:00
Haslev FC (1)
VG Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind