D
T
M
S

U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9, Pulje 5 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
Herfølge Stadion 1 Vordingborgvej 124 4681 Herfølge
920261 09:00 Solrød FC
!
NB: Solrød FC er taberdømt
Karlslunde IF 1
09:00
Solrød FC
Karlslunde IF
920364 09:00 Næstved I.F. Herfølge BK
09:00
Næstved I.F.
Herfølge BK
920365 09:30 Herfølge BK Solrød FC
!
NB: Solrød FC er taberdømt
1
09:30
Herfølge BK
Solrød FC
920366 09:30 Karlslunde IF Næstved I.F.
09:30
Karlslunde IF
Næstved I.F.
920367 10:00 Solrød FC
!
NB: Solrød FC er taberdømt
Næstved I.F. 1
10:00
Solrød FC
Næstved I.F.
920368 10:00 Karlslunde IF Herfølge BK
10:00
Karlslunde IF
Herfølge BK
Arrangør:
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
NyBolig Park Sydskellet 1 2630 Taastrup
920369 09:00 Herlev IF LSF
09:00
Herlev IF
LSF
920370 09:00 Oversidder Taastrup FC (2)
09:00
Oversidder
Taastrup FC (2)
920371 09:30 Taastrup FC (2) Herlev IF
09:30
Taastrup FC (2)
Herlev IF
920372 09:30 LSF Oversidder
09:30
LSF
Oversidder
920373 10:00 Herlev IF Oversidder
10:00
Herlev IF
Oversidder
924859 10:00 LSF Taastrup FC (2)
10:00
LSF
Taastrup FC (2)
Arrangør:
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst B - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
924866 09:00 LSF Herfølge BK Kunst B - 5-mands
09:00
LSF
Herfølge BK
924867 09:00 Taastrup FC (2) Karlslunde IF Kunst A - 5-mands
09:00
Taastrup FC (2)
Karlslunde IF
924868 09:30 Karlslunde IF LSF Kunst A - 5-mands
09:30
Karlslunde IF
LSF
924869 09:30 Herfølge BK Taastrup FC (2) Kunst B - 5-mands
09:30
Herfølge BK
Taastrup FC (2)
924870 10:00 LSF Taastrup FC (2) Kunst A - 5-mands
10:00
LSF
Taastrup FC (2)
924871 10:00 Herfølge BK Karlslunde IF Kunst B - 5-mands
10:00
Herfølge BK
Karlslunde IF
Arrangør:
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
Solrød Idrætscenter Kunst 8 (5M) Tingsryds Alle 27 2680 Solrød Strand
924860 09:30 Oversidder Næstved I.F. Kunst 8 (5M)
09:30
Oversidder
Næstved I.F.
924861 09:30 Herlev IF Solrød FC Kunst 8 (5M)
09:30
Herlev IF
Solrød FC
924862 10:00 Solrød FC Oversidder Kunst 8 (5M)
10:00
Solrød FC
Oversidder
924863 10:00 Næstved I.F.
!
NB: Næstved I.F. er taberdømt
Herlev IF Kunst 9 (5M)
10:00
Næstved I.F.
Herlev IF
924864 10:30 Oversidder Herlev IF Kunst 10 (5M)
10:30
Oversidder
Herlev IF
924865 10:30 Næstved I.F.
!
NB: Næstved I.F. er taberdømt
Solrød FC Kunst 7 (5M)
10:30
Næstved I.F.
Solrød FC
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Herlev IF Oasen Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A) Tvedvangen 200 2730 Herlev
924872 09:00 Taastrup FC (2) Solrød FC Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
09:00
Taastrup FC (2)
Solrød FC
924873 09:00 Herfølge BK Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
09:00
Herfølge BK
Herlev IF
924874 09:30 Herlev IF Taastrup FC (2) Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
09:30
Herlev IF
Taastrup FC (2)
924875 09:30 Solrød FC Herfølge BK Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
09:30
Solrød FC
Herfølge BK
924876 10:00 Taastrup FC (2) Herfølge BK Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
10:00
Taastrup FC (2)
Herfølge BK
924877 10:00 Solrød FC Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
10:00
Solrød FC
Herlev IF
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane 1 - Sektion C Flodvej 62 2765 Smørum
924878 09:00 Karlslunde IF Oversidder Kunstgræsbane 1 - Sektion C
09:00
Karlslunde IF
Oversidder
924889 09:00 Næstved I.F.
!
NB: Næstved I.F. er taberdømt
LSF Kunstgræsbane 1 - Sektion D
09:00
Næstved I.F.
LSF
924890 09:30 LSF Karlslunde IF Kunstgræsbane 1 - Sektion D
09:30
LSF
Karlslunde IF
924891 09:30 Oversidder Næstved I.F. Kunstgræsbane 1 - Sektion C
09:30
Oversidder
Næstved I.F.
924892 10:00 Karlslunde IF Næstved I.F.
!
NB: Næstved I.F. er taberdømt
Kunstgræsbane 1 - Sektion C
10:00
Karlslunde IF
Næstved I.F.
924893 10:00 Oversidder LSF Kunstgræsbane 1 - Sektion D
10:00
Oversidder
LSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind