D
T
M
S

U13 Drenge Liga 3 11M (10) forår, Pulje B (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
395323
25-03 2023
10:30 LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
1
-
0
25. mar 2023
10:30
LSF
1
Glostrup
0
394333
25-03 2023
13:00 Køge BK (2) Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
25. mar 2023
13:00
Køge BK (2)
1
Karlslunde IF
2
395184
25-03 2023
14:00 B 1903 Oversidder B1903
25. mar 2023
14:00
B 1903
Oversidder
395325
25-03 2023
14:00 Solrød FC Albertslund BS 72 Solrød Idrætscenter
0
-
7
25. mar 2023
14:00
Solrød FC
0
Albertslund BS 72
7
395192
26-03 2023
11:45 Lyngby Boldklub (2) Ølstykke FC Lyngby Stadion
3
-
0
26. mar 2023
11:45
Lyngby Boldklub (2)
3
Ølstykke FC
0
395324
26-03 2023
13:00 Ringsted IF Gladsaxe-Hero BK Ringsted Stadion
5
-
0
26. mar 2023
13:00
Ringsted IF
5
Gladsaxe-Hero BK
0
395590
01-04 2023
09:30 Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion Kunstgræs
1
-
4
01. apr 2023
09:30
Ølstykke FC
1
LSF
4
395571
01-04 2023
11:30 Solrød FC B 1903 Solrød Idrætscenter
0
-
4
01. apr 2023
11:30
Solrød FC
0
B 1903
4
395729
01-04 2023
12:00 Karlslunde IF Ringsted IF Karlslunde Stadion
3
-
0
01. apr 2023
12:00
Karlslunde IF
3
Ringsted IF
0
395499
02-04 2023
11:00 Gladsaxe-Hero BK Albertslund BS 72 Gladsaxe Stadion
0
-
9
02. apr 2023
11:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Albertslund BS 72
9
395502
02-04 2023
14:00 Oversidder Lyngby Boldklub (2)
02. apr 2023
14:00
Oversidder
Lyngby Boldklub (2)
405885
15-04 2023
13:00 Albertslund BS 72 Karlslunde IF Sportspladsen i Syd
4
-
1
15. apr 2023
13:00
Albertslund BS 72
4
Karlslunde IF
1
395738
15-04 2023
14:30 Køge BK (2) Ølstykke FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
15. apr 2023
14:30
Køge BK (2)
4
Ølstykke FC
2
396073
16-04 2023
10:00 Lyngby Boldklub (2) B 1903 Lyngby Stadion
0
-
0
16. apr 2023
10:00
Lyngby Boldklub (2)
0
B 1903
0
396664
16-04 2023
11:00 LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
16. apr 2023
11:00
LSF
Oversidder
401484
16-04 2023
11:00 Ringsted IF Glostrup Ringsted Stadion
5
-
1
16. apr 2023
11:00
Ringsted IF
5
Glostrup
1
396072
16-04 2023
11:00 Gladsaxe-Hero BK Solrød FC Gladsaxe Stadion
1
-
2
16. apr 2023
11:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Solrød FC
2
395726
to20-04 2023
17:30 Glostrup Køge BK (2) Glostrup Idrætspark
3
-
3
20. apr 2023
17:30
Glostrup
3
Køge BK (2)
3
413919
22-04 2023
10:30 Ølstykke FC Ringsted IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
4
-
3
22. apr 2023
10:30
Ølstykke FC
4
Ringsted IF
3
407449
22-04 2023
11:30 Solrød FC Lyngby Boldklub (2) Solrød Idrætscenter
1
-
4
22. apr 2023
11:30
Solrød FC
1
Lyngby Boldklub (2)
4
432924
22-04 2023
12:00 Karlslunde IF Gladsaxe-Hero BK Karlslunde Stadion
UHT
22. apr 2023
12:00
Karlslunde IF
Gladsaxe-Hero BK
UHT
428110
22-04 2023
13:00 Glostrup Albertslund BS 72 Glostrup Idrætspark
4
-
2
22. apr 2023
13:00
Glostrup
4
Albertslund BS 72
2
413772
22-04 2023
14:00 B 1903 LSF B1903
2
-
1
22. apr 2023
14:00
B 1903
2
LSF
1
407447
23-04 2023
14:00 Oversidder Køge BK (2)
23. apr 2023
14:00
Oversidder
Køge BK (2)
432927
29-04 2023
11:00 LSF Lyngby Boldklub (2) Smørum Idrætscenter
4
-
0
29. apr 2023
11:00
LSF
4
Lyngby Boldklub (2)
0
436074
29-04 2023
11:30 Albertslund BS 72 Ølstykke FC Sportspladsen i Syd
7
-
1
29. apr 2023
11:30
Albertslund BS 72
7
Ølstykke FC
1
432926
30-04 2023
11:00 Gladsaxe-Hero BK Glostrup Gladsaxe Stadion
1
-
4
30. apr 2023
11:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Glostrup
4
435191
30-04 2023
11:00 Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
4
-
2
30. apr 2023
11:00
Karlslunde IF
4
Solrød FC
2
435314
30-04 2023
11:00 Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
30. apr 2023
11:00
Ringsted IF
Oversidder
432925
on03-05 2023
18:15 Køge BK (2) B 1903 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
03. maj 2023
18:15
Køge BK (2)
1
B 1903
3
448649
06-05 2023
10:00 Glostrup Karlslunde IF Glostrup Idrætspark
0
-
4
06. maj 2023
10:00
Glostrup
0
Karlslunde IF
4
448166
06-05 2023
10:30 Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion
14
-
1
06. maj 2023
10:30
Ølstykke FC
14
Gladsaxe-Hero BK
1
448164
06-05 2023
11:30 Solrød FC LSF Solrød Idrætscenter
0
-
7
06. maj 2023
11:30
Solrød FC
0
LSF
7
448165
06-05 2023
12:00 B 1903 Ringsted IF B1903
2
-
2
06. maj 2023
12:00
B 1903
2
Ringsted IF
2
448619
07-05 2023
10:00 Lyngby Boldklub (2) Køge BK (2) Lyngby Stadion
1
-
1
07. maj 2023
10:00
Lyngby Boldklub (2)
1
Køge BK (2)
1
447724
07-05 2023
14:00 Oversidder Albertslund BS 72
07. maj 2023
14:00
Oversidder
Albertslund BS 72
455343
13-05 2023
10:00 Glostrup Solrød FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
13. maj 2023
10:00
Glostrup
3
Solrød FC
1
455613
13-05 2023
11:00 Karlslunde IF Ølstykke FC Karlslunde Stadion
3
-
2
13. maj 2023
11:00
Karlslunde IF
3
Ølstykke FC
2
448772
13-05 2023
12:45 Køge BK (2) LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
0
13. maj 2023
12:45
Køge BK (2)
0
LSF
0
455617
13-05 2023
13:00 Albertslund BS 72 B 1903 Sportspladsen i Syd
0
-
3
13. maj 2023
13:00
Albertslund BS 72
0
B 1903
3
454877
14-05 2023
11:00 Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
14. maj 2023
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
455616
14-05 2023
11:00 Ringsted IF Lyngby Boldklub (2) Ringsted Stadion
1
-
2
14. maj 2023
11:00
Ringsted IF
1
Lyngby Boldklub (2)
2
456691
ti16-05 2023
19:00 LSF Ringsted IF Smørum Idrætscenter
4
-
1
16. maj 2023
19:00
LSF
4
Ringsted IF
1
455621
20-05 2023
10:30 Ølstykke FC Glostrup Ølstykke Stadion
4
-
2
20. maj 2023
10:30
Ølstykke FC
4
Glostrup
2
455619
20-05 2023
11:30 Solrød FC Køge BK (2) Solrød Idrætscenter
3
-
6
20. maj 2023
11:30
Solrød FC
3
Køge BK (2)
6
455620
20-05 2023
14:00 B 1903 Gladsaxe-Hero BK B1903
9
-
0
20. maj 2023
14:00
B 1903
9
Gladsaxe-Hero BK
0
455622
21-05 2023
10:00 Lyngby Boldklub (2) Albertslund BS 72 Lyngby Stadion
3
-
2
21. maj 2023
10:00
Lyngby Boldklub (2)
3
Albertslund BS 72
2
455618
21-05 2023
14:00 Oversidder Karlslunde IF
21. maj 2023
14:00
Oversidder
Karlslunde IF
457513
03-06 2023
10:30 Ølstykke FC Solrød FC Ølstykke Stadion
3
-
2
03. jun 2023
10:30
Ølstykke FC
3
Solrød FC
2
457777
03-06 2023
11:00 Karlslunde IF B 1903 Karlslunde Stadion
1
-
3
03. jun 2023
11:00
Karlslunde IF
1
B 1903
3
458414
03-06 2023
11:30 Albertslund BS 72 LSF Sportspladsen i Syd
2
-
0
03. jun 2023
11:30
Albertslund BS 72
2
LSF
0
457591
03-06 2023
14:00 Glostrup Oversidder Østervangsbanerne
03. jun 2023
14:00
Glostrup
Oversidder
457337
04-06 2023
11:00 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Boldklub (2) Gladsaxe Stadion
2
-
3
04. jun 2023
11:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Lyngby Boldklub (2)
3
458106
04-06 2023
11:00 Ringsted IF Køge BK (2) Ringsted Stadion
1
-
2
04. jun 2023
11:00
Ringsted IF
1
Køge BK (2)
2
465061
fr09-06 2023
18:00 B 1903 Glostrup B1903
3
-
0
09. jun 2023
18:00
B 1903
3
Glostrup
0
466900
11-06 2023
10:00 Lyngby Boldklub (2) Karlslunde IF Lyngby Stadion
1
-
1
11. jun 2023
10:00
Lyngby Boldklub (2)
1
Karlslunde IF
1
467129
11-06 2023
11:00 LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter
8
-
1
11. jun 2023
11:00
LSF
8
Gladsaxe-Hero BK
1
465053
11-06 2023
11:00 Ringsted IF Solrød FC Ringsted Stadion
4
-
1
11. jun 2023
11:00
Ringsted IF
4
Solrød FC
1
458863
11-06 2023
12:45 Køge BK (2) Albertslund BS 72 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
1
11. jun 2023
12:45
Køge BK (2)
0
Albertslund BS 72
1
465052
11-06 2023
14:00 Oversidder Ølstykke FC
11. jun 2023
14:00
Oversidder
Ølstykke FC
483218
17-06 2023
10:00 Glostrup Lyngby Boldklub (2) Glostrup Idrætspark
1
-
7
17. jun 2023
10:00
Glostrup
1
Lyngby Boldklub (2)
7
483309
17-06 2023
11:00 Karlslunde IF LSF Karlslunde Stadion
5
-
3
17. jun 2023
11:00
Karlslunde IF
5
LSF
3
483382
17-06 2023
14:00 Albertslund BS 72 Ringsted IF Sportspladsen i Syd
2
-
2
17. jun 2023
14:00
Albertslund BS 72
2
Ringsted IF
2
467131
17-06 2023
14:00 Gladsaxe-Hero BK Køge BK (2) Gladsaxe Stadion
1
-
6
17. jun 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Køge BK (2)
6
471891
17-06 2023
14:00 Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
17. jun 2023
14:00
Solrød FC
Oversidder
483103
17-06 2023
14:00 Ølstykke FC B 1903 Ølstykke Stadion
3
-
2
17. jun 2023
14:00
Ølstykke FC
3
B 1903
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind