D
T
M
S

U19 Drenge 2 (04-05) Forår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
456123
on29-03 2023
18:30 IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
29. mar 2023
18:30
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
455137
02-04 2023
14:00 Oversidder Hvalsø IF
02. apr 2023
14:00
Oversidder
Hvalsø IF
455138
08-04 2023
12:00 LUIF/B1938 Benløse IF Nykøbing FC
5
-
0
08. apr 2023
12:00
LUIF/B1938
5
Benløse IF
0
456124
on12-04 2023
18:30 Kirke Hyllinge IF IF Frem Bjæverskov Kirke Hyllinge Stadion
2
-
4
12. apr 2023
18:30
Kirke Hyllinge IF
2
IF Frem Bjæverskov
4
456125
fr14-04 2023
18:30 Hvalsø IF Bramsnæs FB Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
4
14. apr 2023
18:30
Hvalsø IF
1
Bramsnæs FB
4
456127
15-04 2023
10:00 Oversidder LUIF/B1938
15. apr 2023
10:00
Oversidder
LUIF/B1938
456128
15-04 2023
10:00 Oversidder Køge Nord FC
15. apr 2023
10:00
Oversidder
Køge Nord FC
456126
16-04 2023
12:00 Benløse IF Oversidder Benløsehallen
16. apr 2023
12:00
Benløse IF
Oversidder
456129
ti18-04 2023
18:30 Kirke Hyllinge IF Hvalsø IF Kirke Hyllinge Stadion
5
-
0
18. apr 2023
18:30
Kirke Hyllinge IF
5
Hvalsø IF
0
456133
on19-04 2023
18:30 IF Frem Bjæverskov Køge Nord FC Bjæverskov Stadion
0
-
1
19. apr 2023
18:30
IF Frem Bjæverskov
0
Køge Nord FC
1
456131
fr21-04 2023
18:30 LUIF/B1938 Oversidder Idestrup stadion
21. apr 2023
18:30
LUIF/B1938
Oversidder
456130
23-04 2023
14:00 Oversidder Oversidder
23. apr 2023
14:00
Oversidder
Oversidder
456136
ma24-04 2023
18:30 Køge Nord FC LUIF/B1938 Rishøj Stadion
4
-
2
24. apr 2023
18:30
Køge Nord FC
4
LUIF/B1938
2
456134
fr28-04 2023
19:00 Hvalsø IF IF Frem Bjæverskov Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
1
28. apr 2023
19:00
Hvalsø IF
1
IF Frem Bjæverskov
1
456135
fr28-04 2023
19:00 Benløse IF Kirke Hyllinge IF Benløsehallen
4
-
3
28. apr 2023
19:00
Benløse IF
4
Kirke Hyllinge IF
3
456137
29-04 2023
10:00 Oversidder Bramsnæs FB
29. apr 2023
10:00
Oversidder
Bramsnæs FB
456138
29-04 2023
10:00 Oversidder Oversidder
29. apr 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
456122
ti02-05 2023
18:30 Bramsnæs FB Kirke Hyllinge IF Bramsnæsvighallen
2
-
0
02. maj 2023
18:30
Bramsnæs FB
2
Kirke Hyllinge IF
0
456141
to04-05 2023
19:00 Hvalsø IF Benløse IF Hvalsø ny Idrætsplads
3
-
0
04. maj 2023
19:00
Hvalsø IF
3
Benløse IF
0
456139
06-05 2023
10:00 Kirke Hyllinge IF Oversidder Kirke Hyllinge Stadion
06. maj 2023
10:00
Kirke Hyllinge IF
Oversidder
456142
07-05 2023
12:00 Bramsnæs FB Oversidder Bramsnæsvighallen
07. maj 2023
12:00
Bramsnæs FB
Oversidder
456140
07-05 2023
14:00 Oversidder Køge Nord FC
07. maj 2023
14:00
Oversidder
Køge Nord FC
456144
on10-05 2023
18:30 LUIF/B1938 Oversidder Idestrup stadion
10. maj 2023
18:30
LUIF/B1938
Oversidder
456147
13-05 2023
10:00 Oversidder Hvalsø IF
13. maj 2023
10:00
Oversidder
Hvalsø IF
456148
13-05 2023
10:00 Oversidder Kirke Hyllinge IF
13. maj 2023
10:00
Oversidder
Kirke Hyllinge IF
456146
ma15-05 2023
17:45 Køge Nord FC Bramsnæs FB Rishøj Stadion
3
-
2
15. maj 2023
17:45
Køge Nord FC
3
Bramsnæs FB
2
456149
on17-05 2023
18:30 Kirke Hyllinge IF Køge Nord FC Kirke Hyllinge Stadion
1
-
6
17. maj 2023
18:30
Kirke Hyllinge IF
1
Køge Nord FC
6
456154
on17-05 2023
18:30 IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
17. maj 2023
18:30
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
456150
20-05 2023
10:00 Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
20. maj 2023
10:00
Hvalsø IF
Oversidder
456151
20-05 2023
10:00 Benløse IF Oversidder Benløsehallen
20. maj 2023
10:00
Benløse IF
Oversidder
456132
ti23-05 2023
18:30 Bramsnæs FB Benløse IF Bramsnæsvighallen
1
-
3
23. maj 2023
18:30
Bramsnæs FB
1
Benløse IF
3
456143
on24-05 2023
18:30 IF Frem Bjæverskov LUIF/B1938 Bjæverskov Stadion
2
-
4
24. maj 2023
18:30
IF Frem Bjæverskov
2
LUIF/B1938
4
456145
fr26-05 2023
19:00 Benløse IF IF Frem Bjæverskov Benløsehallen
2
-
4
26. maj 2023
19:00
Benløse IF
2
IF Frem Bjæverskov
4
455139
27-05 2023
10:30 Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
27. maj 2023
10:30
Køge Nord FC
Oversidder
456156
28-05 2023
12:00 LUIF/B1938 Kirke Hyllinge IF Idestrup stadion
4
-
3
28. maj 2023
12:00
LUIF/B1938
4
Kirke Hyllinge IF
3
456159
on31-05 2023
10:00 Oversidder Benløse IF
31. maj 2023
10:00
Oversidder
Benløse IF
456152
on31-05 2023
18:00 Bramsnæs FB LUIF/B1938 Bramsnæsvighallen
5
-
2
31. maj 2023
18:00
Bramsnæs FB
5
LUIF/B1938
2
456158
on31-05 2023
18:30 IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
31. maj 2023
18:30
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
456157
03-06 2023
12:00 Køge Nord FC Hvalsø IF Rishøj Stadion
12
-
1
03. jun 2023
12:00
Køge Nord FC
12
Hvalsø IF
1
456155
04-06 2023
14:00 Oversidder Bramsnæs FB
04. jun 2023
14:00
Oversidder
Bramsnæs FB
456161
fr09-06 2023
19:00 Hvalsø IF LUIF/B1938 Hvalsø ny Idrætsplads
UHT
09. jun 2023
19:00
Hvalsø IF
LUIF/B1938
UHT
456160
10-06 2023
10:00 Kirke Hyllinge IF Oversidder Kirke Hyllinge Stadion
10. jun 2023
10:00
Kirke Hyllinge IF
Oversidder
456162
10-06 2023
15:00 Benløse IF Køge Nord FC Benløsehallen
3
-
2
10. jun 2023
15:00
Benløse IF
3
Køge Nord FC
2
456164
11-06 2023
10:00 Oversidder Oversidder
11. jun 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
456163
11-06 2023
12:00 Bramsnæs FB IF Frem Bjæverskov Bramsnæsvighallen
UMH
11. jun 2023
12:00
Bramsnæs FB
IF Frem Bjæverskov
UMH
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Finale:
Søndag den 18. juni kl. 11:45 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind