D
T
M
S

Kvindesjællandsserien - Forår (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
562510
26-03 2023
13:00 Køge BK B. 1973, Herlev Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
26. mar 2023
13:00
Køge BK
0
B. 1973, Herlev
2
562507
ti28-03 2023
18:30 Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
28. mar 2023
18:30
Herlufsholm GF
Oversidder
562508
01-04 2023
10:00 Frederikssund IK Fårevejle BK Frederikssund Stadion
1
-
3
01. apr 2023
10:00
Frederikssund IK
1
Fårevejle BK
3
562509
01-04 2023
15:00 Ringsted Pigefodbold Espergærde IF Ringsted Stadion
0
-
4
01. apr 2023
15:00
Ringsted Pigefodbold
0
Espergærde IF
4
562512
02-04 2023
14:00 Allerød FK Oversidder Allerød Idrætspark
02. apr 2023
14:00
Allerød FK
Oversidder
562524
08-04 2023
11:30 Fårevejle BK Ringsted Pigefodbold Vig Idrætscenter
7
-
1
08. apr 2023
11:30
Fårevejle BK
7
Ringsted Pigefodbold
1
562525
08-04 2023
11:30 B. 1973, Herlev Frederikssund IK Elverroad Kunstgræs
0
-
4
08. apr 2023
11:30
B. 1973, Herlev
0
Frederikssund IK
4
562523
09-04 2023
12:00 Oversidder Terslev G&IF
09. apr 2023
12:00
Oversidder
Terslev G&IF
562526
09-04 2023
12:30 BSF Køge BK Top Danmark Hallen, kunstgræs
UHT
09. apr 2023
12:30
BSF
Køge BK
UHT
562534
ti11-04 2023
19:00 Terslev G&IF Oversidder Terslev Stadion
11. apr 2023
19:00
Terslev G&IF
Oversidder
562533
on12-04 2023
19:30 Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
12. apr 2023
19:30
Køge BK
Oversidder
562535
to13-04 2023
20:15 Allerød FK Espergærde IF Blovstrød Indendørs Hal 1
0
-
3
13. apr 2023
20:15
Allerød FK
0
Espergærde IF
3
562530
15-04 2023
11:00 Frederikssund IK BSF Frederikssund Stadion
0
-
1
15. apr 2023
11:00
Frederikssund IK
0
BSF
1
562532
15-04 2023
11:30 Fårevejle BK B. 1973, Herlev Faarevejle Stadion
3
-
0
15. apr 2023
11:30
Fårevejle BK
3
B. 1973, Herlev
0
562531
16-04 2023
12:45 Ringsted Pigefodbold Herlufsholm GF Ringsted Stadion
3
-
3
16. apr 2023
12:45
Ringsted Pigefodbold
3
Herlufsholm GF
3
562537
ti18-04 2023
19:00 Herlufsholm GF Allerød FK Maglemølle Storhallen
2
-
2
18. apr 2023
19:00
Herlufsholm GF
2
Allerød FK
2
562539
22-04 2023
11:00 BSF Fårevejle BK Ballerup Idrætspark
1
-
3
22. apr 2023
11:00
BSF
1
Fårevejle BK
3
562541
22-04 2023
12:00 Espergærde IF Terslev G&IF Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
0
22. apr 2023
12:00
Espergærde IF
6
Terslev G&IF
0
562540
23-04 2023
14:00 Oversidder Køge BK
23. apr 2023
14:00
Oversidder
Køge BK
562536
23-04 2023
15:30 Oversidder Frederikssund IK
23. apr 2023
15:30
Oversidder
Frederikssund IK
562545
ti25-04 2023
19:00 Køge BK Espergærde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
25. apr 2023
19:00
Køge BK
0
Espergærde IF
2
562538
ti25-04 2023
20:00 B. 1973, Herlev Ringsted Pigefodbold Elverroad Kunstgræs
0
-
6
25. apr 2023
20:00
B. 1973, Herlev
0
Ringsted Pigefodbold
6
562547
on26-04 2023
19:00 Terslev G&IF Herlufsholm GF Terslev Stadion
1
-
2
26. apr 2023
19:00
Terslev G&IF
1
Herlufsholm GF
2
562542
29-04 2023
10:30 Frederikssund IK Oversidder Frederikssund Stadion
29. apr 2023
10:30
Frederikssund IK
Oversidder
562544
29-04 2023
10:30 Fårevejle BK Oversidder Faarevejle Stadion
29. apr 2023
10:30
Fårevejle BK
Oversidder
562546
29-04 2023
13:30 B. 1973, Herlev BSF Elverroad Kunstgræs
2
-
2
29. apr 2023
13:30
B. 1973, Herlev
2
BSF
2
562543
30-04 2023
12:30 Ringsted Pigefodbold Allerød FK Ringsted Stadion
4
-
1
30. apr 2023
12:30
Ringsted Pigefodbold
4
Allerød FK
1
562548
ti02-05 2023
15:30 Oversidder B. 1973, Herlev
02. maj 2023
15:30
Oversidder
B. 1973, Herlev
562549
ti02-05 2023
18:30 Herlufsholm GF Køge BK Maglemølle Storhallen
3
-
2
02. maj 2023
18:30
Herlufsholm GF
3
Køge BK
2
562551
to04-05 2023
19:00 Allerød FK Terslev G&IF Allerød Idrætspark
1
-
1
04. maj 2023
19:00
Allerød FK
1
Terslev G&IF
1
562553
06-05 2023
12:00 Espergærde IF Frederikssund IK Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
06. maj 2023
12:00
Espergærde IF
1
Frederikssund IK
1
562552
07-05 2023
14:00 Oversidder Fårevejle BK
07. maj 2023
14:00
Oversidder
Fårevejle BK
562557
ma08-05 2023
19:00 Køge BK Allerød FK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
08. maj 2023
19:00
Køge BK
1
Allerød FK
2
562550
ti09-05 2023
18:30 BSF Ringsted Pigefodbold Ballerup Idrætspark
4
-
0
09. maj 2023
18:30
BSF
4
Ringsted Pigefodbold
0
562554
13-05 2023
10:00 Frederikssund IK Herlufsholm GF Frederikssund Stadion
1
-
1
13. maj 2023
10:00
Frederikssund IK
1
Herlufsholm GF
1
562558
13-05 2023
11:30 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
13. maj 2023
11:30
B. 1973, Herlev
Oversidder
562559
13-05 2023
12:30 BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
13. maj 2023
12:30
BSF
Oversidder
562555
14-05 2023
11:00 Ringsted Pigefodbold Terslev G&IF Ringsted Stadion
2
-
0
14. maj 2023
11:00
Ringsted Pigefodbold
2
Terslev G&IF
0
562562
ti16-05 2023
19:00 Terslev G&IF Køge BK Terslev Stadion
3
-
0
16. maj 2023
19:00
Terslev G&IF
3
Køge BK
0
562527
on17-05 2023
18:30 Oversidder Allerød FK
17. maj 2023
18:30
Oversidder
Allerød FK
562561
on17-05 2023
19:00 Herlufsholm GF Fårevejle BK Maglemølle Storhallen
0
-
0
17. maj 2023
19:00
Herlufsholm GF
0
Fårevejle BK
0
562565
20-05 2023
12:00 Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
0
20. maj 2023
12:00
Espergærde IF
5
B. 1973, Herlev
0
562564
21-05 2023
14:00 Oversidder BSF
21. maj 2023
14:00
Oversidder
BSF
562560
21-05 2023
15:30 Oversidder Ringsted Pigefodbold
21. maj 2023
15:30
Oversidder
Ringsted Pigefodbold
562563
ma22-05 2023
19:00 Allerød FK Frederikssund IK Allerød Idrætspark
3
-
1
22. maj 2023
19:00
Allerød FK
3
Frederikssund IK
1
562569
on24-05 2023
18:30 Ringsted Pigefodbold Køge BK Ringsted Stadion
2
-
4
24. maj 2023
18:30
Ringsted Pigefodbold
2
Køge BK
4
562570
27-05 2023
11:30 Fårevejle BK Allerød FK Faarevejle Stadion
4
-
0
27. maj 2023
11:30
Fårevejle BK
4
Allerød FK
0
562571
27-05 2023
11:30 B. 1973, Herlev Herlufsholm GF Elverroad Kunstgræs
2
-
5
27. maj 2023
11:30
B. 1973, Herlev
2
Herlufsholm GF
5
562572
27-05 2023
13:30 BSF Espergærde IF Ballerup Idrætspark
2
-
1
27. maj 2023
13:30
BSF
2
Espergærde IF
1
562568
27-05 2023
14:00 Frederikssund IK Terslev G&IF Frederikssund Stadion
4
-
0
27. maj 2023
14:00
Frederikssund IK
4
Terslev G&IF
0
562567
27-05 2023
15:30 Oversidder Oversidder
27. maj 2023
15:30
Oversidder
Oversidder
562573
ti30-05 2023
19:00 Herlufsholm GF BSF Maglemølle Storhallen
0
-
1
30. maj 2023
19:00
Herlufsholm GF
0
BSF
1
562575
ti30-05 2023
19:00 Køge BK Frederikssund IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
7
30. maj 2023
19:00
Køge BK
1
Frederikssund IK
7
562576
ti30-05 2023
19:00 Terslev G&IF Fårevejle BK Terslev Stadion
0
-
4
30. maj 2023
19:00
Terslev G&IF
0
Fårevejle BK
4
562529
03-06 2023
12:00 Espergærde IF Herlufsholm GF Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
2
03. jun 2023
12:00
Espergærde IF
0
Herlufsholm GF
2
562578
03-06 2023
12:00 Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
03. jun 2023
12:00
Espergærde IF
Oversidder
562574
04-06 2023
13:00 Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
04. jun 2023
13:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
562577
ma05-06 2023
19:00 Allerød FK B. 1973, Herlev Allerød Idrætspark
3
-
3
05. jun 2023
19:00
Allerød FK
3
B. 1973, Herlev
3
562556
ti06-06 2023
18:30 Espergærde IF Fårevejle BK Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
1
06. jun 2023
18:30
Espergærde IF
4
Fårevejle BK
1
562511
ti06-06 2023
19:00 Terslev G&IF BSF Terslev Stadion
0
-
10
06. jun 2023
19:00
Terslev G&IF
0
BSF
10
562579
10-06 2023
13:30 Oversidder Herlufsholm GF
10. jun 2023
13:30
Oversidder
Herlufsholm GF
562580
10-06 2023
13:30 Frederikssund IK Ringsted Pigefodbold Frederikssund Stadion
3
-
2
10. jun 2023
13:30
Frederikssund IK
3
Ringsted Pigefodbold
2
562581
10-06 2023
13:30 Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion
UHT
10. jun 2023
13:30
Fårevejle BK
Køge BK
UHT
562582
10-06 2023
13:30 B. 1973, Herlev Terslev G&IF Elverroad Kunstgræs
UHT
10. jun 2023
13:30
B. 1973, Herlev
Terslev G&IF
UHT
562583
10-06 2023
13:30 BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
UHT
10. jun 2023
13:30
BSF
Allerød FK
UHT
562584
10-06 2023
13:30 Oversidder Espergærde IF
10. jun 2023
13:30
Oversidder
Espergærde IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind