D
T
M
S

U13 Drenge 8-mands 3 (10) Forår, Pulje 6 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
603596
ma03-04 2023
18:00 Hårlev/Strøby Store Heddinge BK Hårlev BK
HHT
03. apr 2023
18:00
Hårlev/Strøby
Store Heddinge BK
HHT
603598
08-04 2023
13:00 Herlufsholm GF Haslev FC Herlufsholm Stadion
3
-
1
08. apr 2023
13:00
Herlufsholm GF
3
Haslev FC
1
603597
ma10-04 2023
10:30 Karise IK FK Sydsjælland 05 Faxe Stadion
1
-
1
10. apr 2023
10:30
Karise IK
1
FK Sydsjælland 05
1
603599
on12-04 2023
18:45 Haslev FC Store Heddinge BK HFC's Klubhus
4
-
0
12. apr 2023
18:45
Haslev FC
4
Store Heddinge BK
0
603601
to13-04 2023
18:00 Hårlev/Strøby Karise IK Hårlev BK
3
-
3
13. apr 2023
18:00
Hårlev/Strøby
3
Karise IK
3
603600
15-04 2023
10:00 FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF Fladsåhallen
4
-
2
15. apr 2023
10:00
FK Sydsjælland 05
4
Herlufsholm GF
2
603602
ti18-04 2023
18:00 Store Heddinge BK Herlufsholm GF St. Heddinge Stadion
2
-
3
18. apr 2023
18:00
Store Heddinge BK
2
Herlufsholm GF
3
603604
to20-04 2023
18:00 Hårlev/Strøby FK Sydsjælland 05 Hårlev BK
5
-
0
20. apr 2023
18:00
Hårlev/Strøby
5
FK Sydsjælland 05
0
603603
23-04 2023
10:30 Karise IK Haslev FC Karise Stadion
0
-
5
23. apr 2023
10:30
Karise IK
0
Haslev FC
5
603605
ti25-04 2023
18:00 Store Heddinge BK FK Sydsjælland 05 St. Heddinge Stadion
0
-
1
25. apr 2023
18:00
Store Heddinge BK
0
FK Sydsjælland 05
1
603607
29-04 2023
10:00 Herlufsholm GF Karise IK Herlufsholm Stadion
5
-
0
29. apr 2023
10:00
Herlufsholm GF
5
Karise IK
0
603606
29-04 2023
11:00 Haslev FC Hårlev/Strøby HFC's Klubhus
2
-
3
29. apr 2023
11:00
Haslev FC
2
Hårlev/Strøby
3
603608
ti02-05 2023
18:00 Karise IK Store Heddinge BK Karise Stadion
4
-
2
02. maj 2023
18:00
Karise IK
4
Store Heddinge BK
2
603609
on03-05 2023
18:00 FK Sydsjælland 05 Haslev FC Lov Stadion
0
-
2
03. maj 2023
18:00
FK Sydsjælland 05
0
Haslev FC
2
603610
to04-05 2023
18:00 Hårlev/Strøby Herlufsholm GF Hårlev BK
1
-
4
04. maj 2023
18:00
Hårlev/Strøby
1
Herlufsholm GF
4
603613
to11-05 2023
18:00 Hårlev/Strøby Store Heddinge BK Hårlev BK
7
-
0
11. maj 2023
18:00
Hårlev/Strøby
7
Store Heddinge BK
0
603612
13-05 2023
10:00 FK Sydsjælland 05 Karise IK Lov Stadion
0
-
7
13. maj 2023
10:00
FK Sydsjælland 05
0
Karise IK
7
603611
13-05 2023
11:00 Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus
3
-
2
13. maj 2023
11:00
Haslev FC
3
Herlufsholm GF
2
603614
ti16-05 2023
18:00 Store Heddinge BK Haslev FC St. Heddinge Stadion
0
-
1
16. maj 2023
18:00
Store Heddinge BK
0
Haslev FC
1
603616
21-05 2023
10:00 Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05 Herlufsholm Stadion
6
-
1
21. maj 2023
10:00
Herlufsholm GF
6
FK Sydsjælland 05
1
603615
21-05 2023
10:30 Karise IK Hårlev/Strøby Karise Stadion
0
-
4
21. maj 2023
10:30
Karise IK
0
Hårlev/Strøby
4
603652
on24-05 2023
17:30 FK Sydsjælland 05 Hårlev/Strøby Lov Stadion
3
-
1
24. maj 2023
17:30
FK Sydsjælland 05
3
Hårlev/Strøby
1
603617
on24-05 2023
19:00 Haslev FC Karise IK HFC's Klubhus
3
-
0
24. maj 2023
19:00
Haslev FC
3
Karise IK
0
603689
27-05 2023
13:00 Herlufsholm GF Store Heddinge BK Herlufsholm Stadion
7
-
0
27. maj 2023
13:00
Herlufsholm GF
7
Store Heddinge BK
0
603692
to01-06 2023
18:00 Hårlev/Strøby Haslev FC Hårlev BK
0
-
3
01. jun 2023
18:00
Hårlev/Strøby
0
Haslev FC
3
603691
03-06 2023
10:00 FK Sydsjælland 05 Store Heddinge BK Lov Stadion
UHT
03. jun 2023
10:00
FK Sydsjælland 05
Store Heddinge BK
UHT
603690
04-06 2023
10:30 Karise IK Herlufsholm GF Karise Stadion
0
-
3
04. jun 2023
10:30
Karise IK
0
Herlufsholm GF
3
603694
ma05-06 2023
17:30 Haslev FC FK Sydsjælland 05 HFC's Klubhus
2
-
1
05. jun 2023
17:30
Haslev FC
2
FK Sydsjælland 05
1
603693
ti06-06 2023
18:00 Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion
2
-
1
06. jun 2023
18:00
Store Heddinge BK
2
Karise IK
1
603695
on07-06 2023
18:00 Herlufsholm GF Hårlev/Strøby Herlufsholm Stadion
3
-
1
07. jun 2023
18:00
Herlufsholm GF
3
Hårlev/Strøby
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
kamp 3 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Semifinaler søndag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 7
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind