D
T
M
S

8-Kvindesenior 2 - Forår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
111383
ti11-04 2023
18:30 Karsemosegård Kunstgræs
0
-
3
11. apr 2023
18:30
Nivå-Kokkedal
0
Lynge-Uggeløse IF
3
111384
on12-04 2023
19:00 Stenløse Stadion
7
-
3
12. apr 2023
19:00
Stenløse BK
7
Orient GI
3
111385
on12-04 2023
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
2
12. apr 2023
19:00
FIF, Hillerød (1)
1
Bagsværd BK
2
111389
ma17-04 2023
19:00 Lynge Idrætsanlæg
11
-
0
17. apr 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
11
BSF (2)
0
111390
ti18-04 2023
18:00 Stenløse Stadion
2
-
4
18. apr 2023
18:00
Stenløse BK
2
Nivå-Kokkedal
4
111392
on19-04 2023
19:00 Hørsholm Idrætspark
2
-
1
19. apr 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
2
FIF, Hillerød (1)
1
111391
on19-04 2023
19:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
0
19. apr 2023
19:15
Bagsværd BK
4
Orient GI
0
111388
on19-04 2023
19:35 Birkevang
8
-
1
19. apr 2023
19:35
Hareskov IF (2)
8
Uvelse IF
1
111394
ti25-04 2023
19:00 Karsemosegård
1
-
1
25. apr 2023
19:00
Nivå-Kokkedal
1
Bagsværd BK
1
111395
on26-04 2023
18:45 Tinderhøj Skole
0
-
0
26. apr 2023
18:45
Orient GI
0
Hørsholm-Usserød IK
0
111397
on26-04 2023
19:00 Uvelse Stadion
0
-
2
26. apr 2023
19:00
Uvelse IF
0
FIF, Hillerød (1)
2
111393
on26-04 2023
19:35 Birkevang
0
-
8
26. apr 2023
19:35
Hareskov IF (2)
0
Lynge-Uggeløse IF
8
111396
to27-04 2023
18:30 Ballerup Idrætspark
0
-
3
27. apr 2023
18:30
BSF (2)
0
Stenløse BK
3
111386
30-04 2023
11:00 Ballerup Idrætspark
UHT
30. apr 2023
11:00
BSF (2)
Hareskov IF (2)
UHT
111398
ma01-05 2023
19:00 Lynge Idrætsanlæg
UHT
01. maj 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Uvelse IF
UHT
111399
ti02-05 2023
18:00 Stenløse Stadion
0
-
1
02. maj 2023
18:00
Stenløse BK
0
Hareskov IF (2)
1
111400
on03-05 2023
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
7
-
0
03. maj 2023
19:00
FIF, Hillerød (1)
7
Orient GI
0
111402
on03-05 2023
19:00 Hørsholm Idrætspark
UHT
03. maj 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Nivå-Kokkedal
UHT
111401
on03-05 2023
19:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
3
03. maj 2023
19:15
Bagsværd BK
4
BSF (2)
3
111405
ma08-05 2023
19:00 Lynge Idrætsanlæg
2
-
0
08. maj 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Stenløse BK
0
111407
ma08-05 2023
19:00 Uvelse Stadion
1
-
4
08. maj 2023
19:00
Uvelse IF
1
Orient GI
4
111406
ti09-05 2023
18:30 Ballerup Idrætspark
1
-
0
09. maj 2023
18:30
BSF (2)
1
Hørsholm-Usserød IK
0
111404
ti09-05 2023
19:00 Karsemosegård
2
-
2
09. maj 2023
19:00
Nivå-Kokkedal
2
FIF, Hillerød (1)
2
111403
on10-05 2023
19:35 Birkevang
0
-
0
10. maj 2023
19:35
Hareskov IF (2)
0
Bagsværd BK
0
111408
ma15-05 2023
18:45 Tinderhøj Skole
0
-
2
15. maj 2023
18:45
Orient GI
0
Nivå-Kokkedal
2
111409
ti16-05 2023
18:00 Stenløse Stadion
1
-
0
16. maj 2023
18:00
Stenløse BK
1
Uvelse IF
0
111410
on17-05 2023
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
2
17. maj 2023
19:00
FIF, Hillerød (1)
0
BSF (2)
2
111412
on17-05 2023
19:00 Hørsholm Idrætspark
0
-
2
17. maj 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Hareskov IF (2)
2
111411
on17-05 2023
19:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
17. maj 2023
19:15
Bagsværd BK
1
Lynge-Uggeløse IF
2
111414
ma22-05 2023
19:00 Lynge Idrætsanlæg
1
-
0
22. maj 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Hørsholm-Usserød IK
0
111415
ti23-05 2023
18:00 Stenløse Stadion
1
-
4
23. maj 2023
18:00
Stenløse BK
1
Bagsværd BK
4
111416
ti23-05 2023
18:30 Ballerup Idrætspark
1
-
5
23. maj 2023
18:30
BSF (2)
1
Orient GI
5
111417
on24-05 2023
19:00 Uvelse Stadion
0
-
5
24. maj 2023
19:00
Uvelse IF
0
Nivå-Kokkedal
5
111413
on24-05 2023
19:35 Birkevang
0
-
3
24. maj 2023
19:35
Hareskov IF (2)
0
FIF, Hillerød (1)
3
111418
ti30-05 2023
19:00 Karsemosegård
4
-
3
30. maj 2023
19:00
Nivå-Kokkedal
4
BSF (2)
3
111419
on31-05 2023
18:45 Tinderhøj Skole
0
-
1
31. maj 2023
18:45
Orient GI
0
Hareskov IF (2)
1
111420
on31-05 2023
19:00 FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
2
31. maj 2023
19:00
FIF, Hillerød (1)
0
Lynge-Uggeløse IF
2
111421
on31-05 2023
19:00 Uvelse Stadion
0
-
3
31. maj 2023
19:00
Uvelse IF
0
Bagsværd BK
3
111422
on31-05 2023
19:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
3
31. maj 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Stenløse BK
3
111387
ma05-06 2023
19:00 Uvelse Stadion
1
-
1
05. jun 2023
19:00
Uvelse IF
1
Hørsholm-Usserød IK
1
111424
ma05-06 2023
19:00 Lynge Idrætsanlæg
UHT
05. jun 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Orient GI
UHT
111425
ti06-06 2023
18:00 Stenløse Stadion
1
-
3
06. jun 2023
18:00
Stenløse BK
1
FIF, Hillerød (1)
3
111426
ti06-06 2023
18:30 Ballerup Idrætspark
4
-
0
06. jun 2023
18:30
BSF (2)
4
Uvelse IF
0
111427
on07-06 2023
19:15 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
1
07. jun 2023
19:15
Bagsværd BK
2
Hørsholm-Usserød IK
1
111423
on07-06 2023
19:35 Birkevang
5
-
1
07. jun 2023
19:35
Hareskov IF (2)
5
Nivå-Kokkedal
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 6

Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind