Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr 2023
20:15
Blovstrød IF
0
Jyllinge FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2023
20:00
Holte Star Club
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
18:00
Høje Gladsaxe IF
1
Værløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Store Lyngby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
19:00
Oversidder
Torveparkens SK
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
20:30
Skodsborg FIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:45
Jyllinge FC
Høje Gladsaxe IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
19:00
Værløse BK
0
IF Hjorten
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
19:00
Store Lyngby IF
3
Holte Star Club
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
19:35
Hareskov IF
3
Skodsborg FIF
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
20:00
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:00
Torveparkens SK
7
Blovstrød IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Blovstrød IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:30
IF Hjorten
0
Jyllinge FC
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
19:35
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
20:00
Holte Star Club
1
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
19:00
Oversidder
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
0
Torveparkens SK
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
20:30
Skodsborg FIF
2
Værløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Store Lyngby IF
2
Blovstrød IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Værløse BK
5
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Jyllinge FC
6
Skodsborg FIF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Oversidder
Høje Gladsaxe IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
20:00
Oversidder
Holte Star Club
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Torveparkens SK
7
IF Hjorten
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:00
Oversidder
Holte Star Club
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:00
Blovstrød IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:30
IF Hjorten
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
19:35
Hareskov IF
2
Jyllinge FC
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
Store Lyngby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
20:00
Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
20:30
Skodsborg FIF
2
Torveparkens SK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Store Lyngby IF
3
IF Hjorten
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Høje Gladsaxe IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Jyllinge FC
4
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Oversidder
Skodsborg FIF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
20:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
20:00
Holte Star Club
0
Blovstrød IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Torveparkens SK
3
Hareskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Blovstrød IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Værløse BK
0
Torveparkens SK
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Jyllinge FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:30
Skodsborg FIF
2
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
0
Holte Star Club
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
IF Hjorten
1
Slagslunde-Ganløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:35
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Store Lyngby IF
2
Hareskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Oversidder
Høje Gladsaxe IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Oversidder
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
20:00
Oversidder
Blovstrød IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
20:00
Holte Star Club
3
IF Hjorten
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Skodsborg FIF
4
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Torveparkens SK
1
Jyllinge FC
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:30
IF Hjorten
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Værløse BK
3
Store Lyngby IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Jyllinge FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:35
Hareskov IF
3
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Torveparkens SK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
1
Blovstrød IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
20:30
Skodsborg FIF
1
Holte Star Club
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
Store Lyngby IF
2
Jyllinge FC
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
Oversidder
Skodsborg FIF
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
Oversidder
Torveparkens SK
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
20:00
Oversidder
Høje Gladsaxe IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:00
Blovstrød IF
4
IF Hjorten
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
20:00
Holte Star Club
0
Hareskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Værløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Værløse BK
4
Holte Star Club
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Jyllinge FC
2
Slagslunde-Ganløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:30
IF Hjorten
5
Høje Gladsaxe IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:35
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
Torveparkens SK
4
Store Lyngby IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
20:30
Skodsborg FIF
6
Blovstrød IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Store Lyngby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Oversidder
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Blovstrød IF
3
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2023
18:30
IF Hjorten
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
3
Skodsborg FIF
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
19:00
IF Hjorten
0
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Torveparkens SK
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
20:00
Holte Star Club
2
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
19:00
Værløse BK
1
Blovstrød IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
19:00
Jyllinge FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
19:00
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
20:00
Oversidder
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2023
19:35
Hareskov IF
8
Høje Gladsaxe IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2023
19:00
Torveparkens SK
4
Holte Star Club
0
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2023
20:30
Skodsborg FIF
10
IF Hjorten
0
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2023
19:00
Værløse BK
4
Høje Gladsaxe IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2023
19:00
Oversidder
Holte Star Club
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2023
20:00
Oversidder
Skodsborg FIF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:35
Hareskov IF
IF Hjorten
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
Torveparkens SK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2023
19:00
Blovstrød IF
0
Torveparkens SK
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
IF Hjorten
3
Værløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
20:00
Holte Star Club
2
Store Lyngby IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
0
Jyllinge FC
8
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
20:30
Skodsborg FIF
Hareskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Store Lyngby IF
1
Slagslunde-Ganløse IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Store Lyngby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Værløse BK
4
Skodsborg FIF
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Jyllinge FC
IF Hjorten
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Oversidder
Blovstrød IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
20:00
Oversidder
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
5
Holte Star Club
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Torveparkens SK
10
Høje Gladsaxe IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
19:00
Blovstrød IF
2
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:30
IF Hjorten
1
Torveparkens SK
8
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
19:35
Hareskov IF
7
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
20:00
Holte Star Club
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
20:30
Skodsborg FIF
1
Jyllinge FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:00
Store Lyngby IF
2
Høje Gladsaxe IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:00
Jyllinge FC
2
Hareskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:00
Oversidder
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
20:00
Oversidder
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
20:00
Holte Star Club
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
1
Blovstrød IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:00
Torveparkens SK
1
Skodsborg FIF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
19:00
Blovstrød IF
3
Holte Star Club
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
19:00
Værløse BK
0
Jyllinge FC
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:00
IF Hjorten
5
Store Lyngby IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
19:35
Hareskov IF
2
Torveparkens SK
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
1
Slagslunde-Ganløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
20:30
Skodsborg FIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
19:00
Jyllinge FC
2
Blovstrød IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
19:00
Store Lyngby IF
3
Skodsborg FIF
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
IF Hjorten
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
19:00
Oversidder
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
20:00
Oversidder
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
20:00
Holte Star Club
6
Høje Gladsaxe IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
18:00
Torveparkens SK
3
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
19:00
Oversidder
Blovstrød IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
19:00
Blovstrød IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
19:00
Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
19:00
Jyllinge FC
1
Torveparkens SK
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
18:00
IF Hjorten
2
Holte Star Club
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
19:35
Hareskov IF
Store Lyngby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:30
Skodsborg FIF
3
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
19:00
Store Lyngby IF
2
Værløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
19:00
Blovstrød IF
Høje Gladsaxe IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
19:00
Oversidder
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
20:00
Oversidder
Torveparkens SK
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
20:00
Holte Star Club
2
Skodsborg FIF
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
19:00
Oversidder
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
19:00
Værløse BK
3
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
19:00
Jyllinge FC
3
Store Lyngby IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
17:30
IF Hjorten
4
Blovstrød IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
19:35
Hareskov IF
3
Holte Star Club
4
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:00
Torveparkens SK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
18:30
Høje Gladsaxe IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
20:30
Skodsborg FIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
19:00
Store Lyngby IF
0
Torveparkens SK
10
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
20:15
Blovstrød IF
3
Skodsborg FIF
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2023
20:00
Holte Star Club
0
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Jyllinge FC
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2023
19:00
Oversidder
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2023
18:00
Høje Gladsaxe IF
IF Hjorten
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2023
20:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
19:00
Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
19:00
Jyllinge FC
Holte Star Club
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
19:00
Oversidder
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2023
20:00
Oversidder
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
19:35
Hareskov IF
7
Blovstrød IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
20:00
Torveparkens SK
1
Slagslunde-Ganløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
20:30
Skodsborg FIF
Høje Gladsaxe IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2023
19:00
Store Lyngby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2023
20:15
Blovstrød IF
4
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
17:00
IF Hjorten
Skodsborg FIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
20:00
Holte Star Club
0
Torveparkens SK
4
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2023
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2023
19:00
Oversidder
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2023
18:00
Høje Gladsaxe IF
Hareskov IF
HHT
|