D
T
M
S

U12 Drenge 3 8-mands (11) Forår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
136362
15-04 2023
09:45 FC Holte Taastrup FC Rudegård Stadion
15. apr 2023
09:45
FC Holte
Taastrup FC
136365
16-04 2023
10:00 Hareskov IF Allerød Fodbold Klub (3) Birkevang
16. apr 2023
10:00
Hareskov IF
Allerød Fodbold Klub (3)
136364
16-04 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Orient GI (1) Virum Stadion
16. apr 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Orient GI (1)
136361
16-04 2023
11:00 Lundtofte Boldklub Farum BK Lundtofte Idrætsplads
16. apr 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
Farum BK
136363
ti18-04 2023
17:30 Brede IF BK Avarta (1) Brede Idrætsplads
18. apr 2023
17:30
Brede IF
BK Avarta (1)
136433
22-04 2023
10:00 Allerød Fodbold Klub (3) Brede IF Allerød Idrætspark
22. apr 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub (3)
Brede IF
914114
23-04 2023
11:00 Taastrup FC Lundtofte Boldklub NyBolig Park
23. apr 2023
11:00
Taastrup FC
Lundtofte Boldklub
914116
23-04 2023
12:00 BK Avarta (1) FC Holte Espelundens Idrætsanlæg
23. apr 2023
12:00
BK Avarta (1)
FC Holte
136367
23-04 2023
12:30 Farum BK Virum-Sorgenfri BK Farum Park
23. apr 2023
12:30
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
136366
ma24-04 2023
18:00 Hareskov IF Orient GI (1) Birkevang
24. apr 2023
18:00
Hareskov IF
Orient GI (1)
136437
29-04 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Taastrup FC Virum Stadion
29. apr 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Taastrup FC
136434
30-04 2023
10:00 Orient GI (1) Farum BK Tinderhøj Skole
30. apr 2023
10:00
Orient GI (1)
Farum BK
136438
30-04 2023
10:00 Hareskov IF Brede IF Birkevang
30. apr 2023
10:00
Hareskov IF
Brede IF
136435
30-04 2023
11:00 Lundtofte Boldklub BK Avarta (1) Lundtofte Idrætsplads
30. apr 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
BK Avarta (1)
136436
30-04 2023
12:45 FC Holte Allerød Fodbold Klub (3) Rudegård Stadion
30. apr 2023
12:45
FC Holte
Allerød Fodbold Klub (3)
136441
on03-05 2023
17:00 Brede IF FC Holte Brede Idrætsplads
03. maj 2023
17:00
Brede IF
FC Holte
136443
06-05 2023
10:00 Allerød Fodbold Klub (3) Lundtofte Boldklub Allerød Idrætspark
06. maj 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub (3)
Lundtofte Boldklub
136442
06-05 2023
12:00 BK Avarta (1) Virum-Sorgenfri BK Espelundens Idrætsanlæg
06. maj 2023
12:00
BK Avarta (1)
Virum-Sorgenfri BK
136440
07-05 2023
11:00 Taastrup FC Orient GI (1) NyBolig Park
07. maj 2023
11:00
Taastrup FC
Orient GI (1)
136439
07-05 2023
12:30 Farum BK Hareskov IF Farum Park
07. maj 2023
12:30
Farum BK
Hareskov IF
136446
to11-05 2023
17:30 Farum BK Taastrup FC Farum Park
11. maj 2023
17:30
Farum BK
Taastrup FC
136445
13-05 2023
11:00 Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads
13. maj 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
Brede IF
136447
13-05 2023
12:00 Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub (3) Virum Stadion
13. maj 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub (3)
136444
14-05 2023
10:00 Orient GI (1) BK Avarta (1) Tinderhøj Skole
14. maj 2023
10:00
Orient GI (1)
BK Avarta (1)
136448
14-05 2023
10:00 Hareskov IF FC Holte Birkevang
14. maj 2023
10:00
Hareskov IF
FC Holte
137599
on17-05 2023
17:15 Allerød Fodbold Klub (3) Orient GI (1) Allerød Idrætspark
17. maj 2023
17:15
Allerød Fodbold Klub (3)
Orient GI (1)
137597
on17-05 2023
19:00 Brede IF Virum-Sorgenfri BK Brede Idrætsplads
17. maj 2023
19:00
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK
136449
20-05 2023
09:45 FC Holte Lundtofte Boldklub Rudegård Stadion
20. maj 2023
09:45
FC Holte
Lundtofte Boldklub
138450
ti23-05 2023
18:15 Virum-Sorgenfri BK
!
NB: Virum-Sorgenfri BK er taberdømt
FC Holte Virum Stadion
23. maj 2023
18:15
Virum-Sorgenfri BK
FC Holte
136450
on24-05 2023
17:30 Taastrup FC Hareskov IF NyBolig Park
24. maj 2023
17:30
Taastrup FC
Hareskov IF
137601
on24-05 2023
17:30 Farum BK Allerød Fodbold Klub (3) Farum Park
24. maj 2023
17:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub (3)
137600
to25-05 2023
17:15 Orient GI (1) Brede IF Espelundens Idrætsanlæg
25. maj 2023
17:15
Orient GI (1)
Brede IF
138451
on31-05 2023
18:15 Hareskov IF Lundtofte Boldklub Birkevang
31. maj 2023
18:15
Hareskov IF
Lundtofte Boldklub
138663
on31-05 2023
18:30 Allerød Fodbold Klub (3) Taastrup FC Allerød Idrætspark
31. maj 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub (3)
Taastrup FC
138449
fr02-06 2023
17:30 Taastrup FC BK Avarta (1) NyBolig Park
02. jun 2023
17:30
Taastrup FC
BK Avarta (1)
138453
03-06 2023
09:45 FC Holte Orient GI (1) Rudegård Stadion
03. jun 2023
09:45
FC Holte
Orient GI (1)
138452
04-06 2023
11:00 Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Idrætsplads
04. jun 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
138454
to08-06 2023
18:00 Brede IF Farum BK Brede Idrætsplads
08. jun 2023
18:00
Brede IF
Farum BK
138668
fr09-06 2023
17:30 BK Avarta (1) Allerød Fodbold Klub (3) Espelundens Idrætsanlæg
09. jun 2023
17:30
BK Avarta (1)
Allerød Fodbold Klub (3)
138667
10-06 2023
12:00 Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virum Stadion
10. jun 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Hareskov IF
138664
11-06 2023
10:00 Orient GI (1) Lundtofte Boldklub Tinderhøj Skole
11. jun 2023
10:00
Orient GI (1)
Lundtofte Boldklub
138666
11-06 2023
11:15 Taastrup FC Brede IF NyBolig Park
11. jun 2023
11:15
Taastrup FC
Brede IF
138665
11-06 2023
12:30 Farum BK FC Holte Farum Park
11. jun 2023
12:30
Farum BK
FC Holte
138662
ma12-06 2023
18:15 Hareskov IF BK Avarta (1) Birkevang
12. jun 2023
18:15
Hareskov IF
BK Avarta (1)
137598
17-06 2023
10:00 BK Avarta (1) Farum BK Espelundens Idrætsanlæg
17. jun 2023
10:00
BK Avarta (1)
Farum BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind