Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr
20:45
BK Jyden
5
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:15
Gentofte FK
2
Nørrebro United (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:30
Fremad Valby 2
3
Fix
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:30
FB
2
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:00
Aakanden GF
3
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:30
HIK
2
Aakanden GF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:00
Rødovre
5
Nørrebro United (1)
3
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Nørrebro United (1)
4
BK Jyden
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Nørrebro United (2)
6
Fremad Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
Fix
1
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:00
Aakanden GF
4
Nørrebro United (1)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
20:45
BK Jyden
4
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
FB
4
Nørrebro United (2)
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:15
Gentofte FK
3
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Hekla
2
Gentofte FK
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Fix
5
FB
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:45
Vanløse
1
BK Jyden
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:00
Rødovre
2
Aakanden GF
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
Fremad Valby 2
6
Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Nørrebro United (1)
4
Gentofte FK
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Nørrebro United (2)
4
Fix
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Hekla
0
FB
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:30
Aakanden GF
0
BK Jyden
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Fix
5
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:00
Rødovre
4
Fremad Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
FB
6
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Nørrebro United (2)
2
Vanløse
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
HIK
4
Fix
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:45
Vanløse
3
Aakanden GF
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
BK Jyden
Gentofte FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
Fremad Valby 2
2
Nørrebro United (1)
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:45
Vanløse
4
Rødovre
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Nørrebro United (1)
FB
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hekla
Nørrebro United (2)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
FB
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
HIK
Hekla
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
Gentofte FK
Rødovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
Fremad Valby 2
BK Jyden
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Nørrebro United (2)
HIK
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Fix
Nørrebro United (1)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Aakanden GF
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:45
Vanløse
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
BK Jyden
FB
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Rødovre
Fix
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Gentofte FK
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hekla
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Nørrebro United (1)
Nørrebro United (2)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
HIK
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Fix
BK Jyden
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FB
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Fremad Valby 2
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
HIK
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Nørrebro United (2)
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hekla
Nørrebro United (1)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Aakanden GF
Fix
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
Rødovre
Hekla
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:45
BK Jyden
Nørrebro United (2)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:15
Fremad Valby 2
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Gentofte FK
FB
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Nørrebro United (1)
HIK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Fix
Gentofte FK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:45
Vanløse
Nørrebro United (1)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
20:30
HIK
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FB
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Nørrebro United (2)
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hekla
BK Jyden
|