D
T
M
S

Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
160268
ti15-08 2023
17:45 Strøbyhallen
6
-
1
15. aug 2023
17:45
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
6
Vordingborg IF(3)
1
160269
ti15-08 2023
19:00 Lollands Bank stadion
1
-
0
15. aug 2023
19:00
MB(3)
1
FC Nakskov (3)
0
160270
ti15-08 2023
19:00 Birkerød Stadion
HHT
15. aug 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (3)
Herstedøster IC (3)
HHT
160266
ti15-08 2023
19:00 Frederikssund Stadion
0
-
2
15. aug 2023
19:00
Frederikssund FB (3)
0
Hillerød Fodbold (3)
2
160272
ma28-08 2023
18:00 Strøbyhallen
1
-
5
28. aug 2023
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
1
MB(3)
5
160282
ti29-08 2023
18:45 Gentofte Sportspark Vest
0
-
20
29. aug 2023
18:45
HIK (1)
0
BSF (Liga 1)
20
160283
ti29-08 2023
19:00 Ringsted Stadion
2
-
3
29. aug 2023
19:00
Ringsted Pigefodbold (1)
2
HB Køge (Liga 1)
3
160284
ti29-08 2023
19:00 Roskilde Idrætspark
0
-
6
29. aug 2023
19:00
Roskilde Boldklub (2)
0
Kirke Hyllinge IF (Liga 1)
6
160285
ti29-08 2023
19:00 Husumparken
0
-
1
29. aug 2023
19:00
Husum Bk (1)
0
Union (Liga 1)
1
160286
ti29-08 2023
19:00 Himmelev Idrætspark
6
-
0
29. aug 2023
19:00
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
6
B.93 (Liga 1)
0
160287
ti29-08 2023
19:00 Greve Idræts Center
2
-
0
29. aug 2023
19:00
Greve Fodbold (1)
2
Kalundborg GB (Liga 1)
0
160273
ti29-08 2023
19:00 Hillerød Stadion
0
-
18
29. aug 2023
19:00
Hillerød Fodbold (3)
0
Brøndbyernes IF (Liga 1)
18
160274
ti29-08 2023
19:00 Herstedøster Stadion
2
-
3
29. aug 2023
19:00
Herstedøster IC (3)
2
Hvidovre IF (1)
3
160275
ti29-08 2023
19:00 Herlev IF Oasen
3
-
13
29. aug 2023
19:00
Herlev IF (2)
3
Farum BK (Liga 1)
13
160276
ti29-08 2023
19:00 Albertslund Stadion
1
-
14
29. aug 2023
19:00
Albertslund IF (2)
1
FA 2000 (Liga 1)
14
160277
ti29-08 2023
19:00 Ålholmskolen
0
-
2
29. aug 2023
19:00
Ålholm IF (2)
0
LSF (1)
2
160278
ti29-08 2023
19:00 Allerød Idrætspark
1
-
2
29. aug 2023
19:00
Allerød Fodbold Klub (2)
1
Virum-Sorgenfri BK (Liga 1)
2
160279
ti29-08 2023
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
13
29. aug 2023
19:00
Sundby Bk.(1)
1
B 1908 (M)
13
160280
ti29-08 2023
19:00 GVI. Nymosen
0
-
5
29. aug 2023
19:00
GVI (1)
0
Nørrebro United (M)
5
160281
ti29-08 2023
19:00 Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
9
29. aug 2023
19:00
Kastrup (M)
1
Amager Pigefodbold (Liga 1)
9
704871
on20-09 2023
19:00 Lollands Bank stadion
0
-
4
20. sep 2023
19:00
MB(3)
0
Brøndbyernes IF (Liga 1)
4
704932
ti26-09 2023
18:00 Greve Idræts Center Kunstgræs
1
-
0
26. sep 2023
18:00
Greve Fodbold (1)
1
B 1908 (M)
0
704933
ti26-09 2023
19:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
2
26. sep 2023
19:00
Virum-Sorgenfri BK (Liga 1)
1
Amager Pigefodbold (Liga 1)
2
704872
ti26-09 2023
19:00 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
0
-
2
26. sep 2023
19:00
BSF (Liga 1)
0
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
2
704873
ti26-09 2023
19:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
5
26. sep 2023
19:00
Hvidovre IF (1)
2
Kirke Hyllinge IF (Liga 1)
5
704927
ti26-09 2023
19:00 Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
4
-
1
26. sep 2023
19:00
LSF (1)
4
HB Køge (Liga 1)
1
704931
on27-09 2023
18:15 Lundehusparken
0
-
5
27. sep 2023
18:15
Nørrebro United (M)
0
Farum BK (Liga 1)
5
704930
ti24-10 2023
18:00 Jens Jessens Vej
6
-
2
24. okt 2023
18:00
FA 2000 (Liga 1)
6
Union (Liga 1)
2
547075
11-11 2023
13:30 Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
5
11. nov 2023
13:30
Kirke Hyllinge IF (Liga 1)
1
Brøndbyernes IF (Liga 1)
5
547072
12-11 2023
10:30 Greve Idræts Center
1
-
3
12. nov 2023
10:30
Greve Fodbold (1)
1
FA 2000 (Liga 1)
3
547077
fr24-11 2023
19:00 Smørum Idrætscenter
1
-
4
24. nov 2023
19:00
LSF (1)
1
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
4
547078
26-11 2023
12:00 Hekla Park
8
-
9
26. nov 2023
12:00
Amager Pigefodbold (Liga 1)
8
Farum BK (Liga 1)
9
578006
on24-04 2024
19:00 Farum Park
5
-
2
24. apr
19:00
Farum BK (Liga 1)
5
Brøndbyernes IF (Liga 1)
2
578005
on01-05 2024
19:00 Himmelev Idrætspark
0
-
1
01. maj
19:00
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
0
FA 2000 (Liga 1)
1
475084
26-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
3
-
1
26. maj
12:00
Farum BK (Liga 1)
3
FA 2000 (Liga 1)
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde 15.8.22 

2. runde 29.8.22 Lodtrækning 3.runde 1.9 12.00 facebook DBU Sjælland

3. runde 26.9.22 Lodtrækning 4.runde29.9. kl 12.00 facebook DBU Sjælland

4,runde 12.11.24  Lodtrækning Semifinaler1.12.kl12.00 facebook DBU Sjælland

5 runde 24.4.24 semifinaler 

6. runde 26.5.24 finale 


Log ind