Serie 2 , Pulje 4

Ejby IF Fodbold

Spillested

Ejby Stadion
Grøn
Grøn
Grøn

Træner

Dan Mølleskov Tel: 24224882 / Mobil: 24224882

Seniorformand

Patrick Bjørnson Tel: / Mobil: 28355829

Havdrup Fodbold

Spillested

Havdrup Idrætscenter
Gul
Blå
Blå

Holdleder

Kasper Tvede Tel: 23 20 52 99 / Mobil: 23 20 52 99

Sportschef

Steen Gammelvind Tel: 41 27 77 18 / Mobil: 41 27 77 18

Målmandstræner

Nicklas Olsson Tel: 27 13 14 89 / Mobil: 27 13 14 89

Cheftræner

Jannik Grønbech Tel: / Mobil: 22 22 78 62

Holmegaard GB

Spillested

Holmegårdhallen
Rød
Hvid
Rød

Holdleder

Jan Lund Tel: 53630451 / Mobil: 53630451

Assistent

Jacob Bahn Rasmussen Tel: / Mobil: 61702166

Assistenttræner

Jimmy Hansen Tel: 20120361 / Mobil: 20120361

Cheftræner

Casper Guldbrandt Pedersen Tel: 22318381 / Mobil: 22318381

Karlslunde IF

Spillested

Karlslunde Stadion
Blå/Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Jesper Waldejer Tel: / Mobil:

Træner

Søren Reisz Tel: / Mobil: 40404576

Assistent

Philip Reisz Tel: 31365052 / Mobil: 31365052

Assistent

Tobias Hansen Tel: 36781089 / Mobil:

Assistent

Malthe Hansen Tel: 36781089 / Mobil: 29900265

Assistent

Lars Sodemann Tel: 4390 5777 / Mobil: 51594225

Assistent

Thomas Ridley Tel: / Mobil: +4551991915

Assistenttræner

Søren Lindhardt Tel: 23444096 / Mobil: 23444096

Lynge-Broby IF

Spillested

Frederiksberg Skole, kunstgræs
Grøn
Grøn

Holdleder

Nicolai Schneider Tel: / Mobil: 42833085

Træner

Peter Healey Jeppsson Tel: 60136661 / Mobil: 60136661

Møns FK

Spillested

Stege Stadion
Hvid
Sort
Hvid

Holdleder

Nicklas Aagren Kasper Tel: / Mobil:

Træner

Ebbe Rasmussen Tel: / Mobil: 4024 3060

Træner

Nermin Fakic Tel: / Mobil: 50181884

Assistent

Jacki Kim Barfoed Jensen Tel: / Mobil: 53701089

Cheftræner

Nermin Fakic Tel: / Mobil: 50181884

Næstved FC 77

Spillested

Dyrskuepladsen
Blå/Hvid
Blå/Hvid
Blå

Holdleder

Tonni Tancula Tel: / Mobil: 20818032

Assistent

Mathias Matti Tel: 28689318 / Mobil: 61469318

Assistenttræner

Christian Dundorf Tel: / Mobil: 26148226

Målmandstræner

Bo Appelquist Tel: / Mobil: 51198890

Cheftræner

Lasse Oxenbøll Nonbo Tel: / Mobil: 22815347

Ringsted IF

Spillested

Ringsted Stadion
Blå
Blå
Blå

Assistenttræner

Casper Lehmann Nielsen Tel: / Mobil: 61798733

Assistenttræner

Marc Stochflet Kardel Tel: / Mobil: 20201798

Cheftræner

Christian Larsen Tel: / Mobil: 25 56 66 60

Skælskør B&I

Spillested

Skælskør Stadion
Sort/Hvid
Sort
Sort

Holdleder

Stefan Andersen Tel: / Mobil: 60823647

Træner

Kasper Jensen Larsen Tel: / Mobil: 25686889

Sorø Freja

Spillested

Sorø Stadion, Kunstgræs
Hvid
Mørkeblå
Mørkeblå

Holdleder

Kasper Deichmann Tel: / Mobil: 60246946

Træner

Jesper Fredsgaard Nielsen Tel: / Mobil: 53707370

Træner

Thomas Bunde Winther Tel: +4531165899 / Mobil: 31165899

Cheftræner

Michael Hansen Sommer Tel: 26302798 / Mobil: 26302798

Store Heddinge BK

Spillested

St. Heddinge Stadion
Rød
Hvid
Rød

Holdleder

Tommy Jensen Tel: / Mobil: 29179836

Holdleder

Kenneth Tune Tel: 61773832 / Mobil: 61773832

Træner

Jesper Lindegaard Olsen Tel: 28116228 / Mobil: 28116228

Assistent

Nicholaj Frimann Tel: / Mobil: 61158866

Sportschef

Jesper Lindegaard Olsen Tel: 28116228 / Mobil: 28116228

Assistenttræner

Thor Nyhuus Henriksen Tel: 22616027 / Mobil:

Assistenttræner

Theis Jensen Tel: / Mobil: 53275319

Ørslev GIF (V)

Spillested

Ørslev Stadion
Rød/Sort
Sort
Hvid

Holdleder

Thomas Dinesen Tel: 40871214 / Mobil: 40871214

Holdleder

Jacob Uggi Weber Larsen Tel: 22111638 / Mobil: +45 22111638

Holdleder

Mikkel Gyllenborg Tel: 53310877 / Mobil: 53310877

Holdleder

Simone Palm Larsen Tel: / Mobil: 22814883

Træner

Casper Brinn Tel: 28510676 / Mobil: 28510676

Træner

Mikkel Porsborg Pedersen Tel: / Mobil: 41577448

Træner

Søren Aasberg Tel: 51886639 / Mobil: 51886639

Assistent

Søren Vængtoft Tel: 40454961 / Mobil: 40454961

Assistenttræner

Sonni Ørregaard Tel: 51803931 / Mobil: 51803931
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind