Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
134330
to17-08 2023
18:30 Skælskør Stadion
3
-
1
17. aug 2023
18:30
Skælskør B&I
3
Møns FK
1
134334
to17-08 2023
18:30 Karlslunde Stadion
5
-
1
17. aug 2023
18:30
Karlslunde IF
5
Store Heddinge BK
1
134329
fr18-08 2023
19:00 Holmegårdhallen
0
-
1
18. aug 2023
19:00
Holmegaard GB
0
Ørslev GIF (V)
1
134333
19-08 2023
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
3
19. aug 2023
15:00
Sorø Freja
3
Lynge-Broby IF
3
134332
19-08 2023
16:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
1
19. aug 2023
16:00
Havdrup Fodbold
2
Ringsted IF
1
134331
ti22-08 2023
18:30 Dyrskuepladsen
1
-
0
22. aug 2023
18:30
Næstved FC 77
1
Ejby IF Fodbold
0
134356
to24-08 2023
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
2
-
2
24. aug 2023
19:00
Lynge-Broby IF
2
Havdrup Fodbold
2
134336
fr25-08 2023
18:30 Stege Stadion
1
-
2
25. aug 2023
18:30
Møns FK
1
Næstved FC 77
2
134357
26-08 2023
13:00 Ørslev Stadion
1
-
0
26. aug 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
1
Karlslunde IF
0
134358
26-08 2023
13:30 Ejby Stadion
1
-
3
26. aug 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
1
Holmegaard GB
3
134355
26-08 2023
15:00 Ringsted Stadion
2
-
2
26. aug 2023
15:00
Ringsted IF
2
Skælskør B&I
2
134335
26-08 2023
15:30 St. Heddinge Stadion
0
-
2
26. aug 2023
15:30
Store Heddinge BK
0
Sorø Freja
2
134364
to31-08 2023
18:30 Karlslunde Stadion
3
-
2
31. aug 2023
18:30
Karlslunde IF
3
Ejby IF Fodbold
2
134360
to31-08 2023
19:00 Maglemølle Storhallen
1
-
3
31. aug 2023
19:00
Næstved FC 77
1
Holmegaard GB
3
134361
fr01-09 2023
18:30 Stege Stadion
2
-
2
01. sep 2023
18:30
Møns FK
2
Ringsted IF
2
134359
02-09 2023
14:00 Skælskør Stadion
4
-
2
02. sep 2023
14:00
Skælskør B&I
4
Lynge-Broby IF
2
134363
02-09 2023
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
0
-
0
02. sep 2023
15:00
Sorø Freja
0
Ørslev GIF (V)
0
134362
02-09 2023
16:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
4
-
2
02. sep 2023
16:00
Havdrup Fodbold
4
Store Heddinge BK
2
134367
fr08-09 2023
18:00 Ringsted Stadion
0
-
0
08. sep 2023
18:00
Ringsted IF
0
Næstved FC 77
0
134368
fr08-09 2023
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
5
-
1
08. sep 2023
19:00
Lynge-Broby IF
5
Møns FK
1
134366
fr08-09 2023
19:00 Holmegårdhallen
2
-
3
08. sep 2023
19:00
Holmegaard GB
2
Karlslunde IF
3
134369
09-09 2023
13:00 Ørslev Stadion
4
-
2
09. sep 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
4
Havdrup Fodbold
2
134370
09-09 2023
15:00 Ejby Stadion
2
-
0
09. sep 2023
15:00
Ejby IF Fodbold
2
Sorø Freja
0
134365
09-09 2023
15:30 St. Heddinge Stadion
0
-
2
09. sep 2023
15:30
Store Heddinge BK
0
Skælskør B&I
2
134373
fr15-09 2023
18:30 Stege Stadion
1
-
1
15. sep 2023
18:30
Møns FK
1
Store Heddinge BK
1
134372
16-09 2023
11:00 Dyrskuepladsen
6
-
2
16. sep 2023
11:00
Næstved FC 77
6
Karlslunde IF
2
134371
16-09 2023
15:00 Skælskør Stadion
0
-
1
16. sep 2023
15:00
Skælskør B&I
0
Ørslev GIF (V)
1
134376
16-09 2023
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
4
-
0
16. sep 2023
15:00
Sorø Freja
4
Holmegaard GB
0
134375
16-09 2023
15:30 Ringsted Stadion
5
-
1
16. sep 2023
15:30
Ringsted IF
5
Lynge-Broby IF
1
134374
16-09 2023
16:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
1
16. sep 2023
16:00
Havdrup Fodbold
0
Ejby IF Fodbold
1
134379
to21-09 2023
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
3
21. sep 2023
19:00
Lynge-Broby IF
0
Næstved FC 77
3
134378
fr22-09 2023
19:00 Holmegårdhallen
3
-
1
22. sep 2023
19:00
Holmegaard GB
3
Havdrup Fodbold
1
134381
23-09 2023
13:00 Ørslev Stadion
4
-
2
23. sep 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
4
Møns FK
2
134382
23-09 2023
13:30 Ejby Stadion
2
-
2
23. sep 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
2
Skælskør B&I
2
134380
23-09 2023
15:00 Karlslunde Stadion
1
-
3
23. sep 2023
15:00
Karlslunde IF
1
Sorø Freja
3
134377
23-09 2023
15:30 St. Heddinge Stadion
1
-
2
23. sep 2023
15:30
Store Heddinge BK
1
Ringsted IF
2
134385
fr29-09 2023
18:30 Stege Stadion
1
-
6
29. sep 2023
18:30
Møns FK
1
Ejby IF Fodbold
6
134388
fr29-09 2023
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
2
-
0
29. sep 2023
19:00
Lynge-Broby IF
2
Store Heddinge BK
0
134384
30-09 2023
11:00 Dyrskuepladsen
1
-
1
30. sep 2023
11:00
Næstved FC 77
1
Sorø Freja
1
134387
30-09 2023
13:00 Ringsted Stadion
4
-
2
30. sep 2023
13:00
Ringsted IF
4
Ørslev GIF (V)
2
134383
30-09 2023
14:00 Skælskør Stadion
4
-
3
30. sep 2023
14:00
Skælskør B&I
4
Holmegaard GB
3
134386
30-09 2023
15:45 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
4
-
3
30. sep 2023
15:45
Havdrup Fodbold
4
Karlslunde IF
3
134394
fr06-10 2023
19:00 Holmegårdhallen
8
-
2
06. okt 2023
19:00
Holmegaard GB
8
Møns FK
2
134398
07-10 2023
13:00 Ørslev Stadion
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
2
Lynge-Broby IF
1
134399
07-10 2023
13:30 Ejby Stadion
1
-
2
07. okt 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
1
Ringsted IF
2
134395
07-10 2023
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
0
-
0
07. okt 2023
15:00
Sorø Freja
0
Havdrup Fodbold
0
134397
07-10 2023
15:00 Karlslunde Stadion
4
-
3
07. okt 2023
15:00
Karlslunde IF
4
Skælskør B&I
3
134393
07-10 2023
15:30 St. Heddinge Stadion
4
-
2
07. okt 2023
15:30
Store Heddinge BK
4
Næstved FC 77
2
134402
ti10-10 2023
18:45 Maglemølle Storhallen
1
-
2
10. okt 2023
18:45
Næstved FC 77
1
Havdrup Fodbold
2
134403
fr13-10 2023
19:00 Stege Stadion
1
-
3
13. okt 2023
19:00
Møns FK
1
Karlslunde IF
3
134404
fr13-10 2023
19:00 Ringsted Stadion Kunstgræs
9
-
1
13. okt 2023
19:00
Ringsted IF
9
Holmegaard GB
1
134405
fr13-10 2023
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
3
13. okt 2023
19:00
Lynge-Broby IF
0
Ejby IF Fodbold
3
134401
14-10 2023
14:00 Skælskør Stadion
5
-
1
14. okt 2023
14:00
Skælskør B&I
5
Sorø Freja
1
134400
14-10 2023
15:30 St. Heddinge Stadion
1
-
2
14. okt 2023
15:30
Store Heddinge BK
1
Ørslev GIF (V)
2
134407
21-10 2023
11:00 Dyrskuepladsen
1
-
4
21. okt 2023
11:00
Næstved FC 77
1
Ørslev GIF (V)
4
134410
21-10 2023
13:00 Karlslunde Stadion
2
-
2
21. okt 2023
13:00
Karlslunde IF
2
Ringsted IF
2
134411
21-10 2023
13:30 Ejby Stadion
2
-
2
21. okt 2023
13:30
Ejby IF Fodbold
2
Store Heddinge BK
2
134409
21-10 2023
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
UHT
21. okt 2023
15:00
Sorø Freja
Møns FK
UHT
134408
21-10 2023
16:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
3
21. okt 2023
16:00
Havdrup Fodbold
2
Skælskør B&I
3
134413
on25-10 2023
19:00 Skælskør Stadion
3
-
2
25. okt 2023
19:00
Skælskør B&I
3
Næstved FC 77
2
134414
fr27-10 2023
19:00 Stege Stadion
0
-
3
27. okt 2023
19:00
Møns FK
0
Havdrup Fodbold
3
134446
fr27-10 2023
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
3
-
0
27. okt 2023
19:00
Lynge-Broby IF
3
Karlslunde IF
0
134447
28-10 2023
13:00 Ørslev Stadion
0
-
2
28. okt 2023
13:00
Ørslev GIF (V)
0
Ejby IF Fodbold
2
134415
28-10 2023
14:00 Ringsted Stadion
3
-
3
28. okt 2023
14:00
Ringsted IF
3
Sorø Freja
3
134412
28-10 2023
15:00 St. Heddinge Stadion
1
-
1
28. okt 2023
15:00
Store Heddinge BK
1
Holmegaard GB
1
134406
on01-11 2023
19:15 Holmegårdhallen
3
-
4
01. nov 2023
19:15
Holmegaard GB
3
Lynge-Broby IF
4
134449
on03-04 2024
18:30 Stege Stadion
HHT
03. apr
18:30
Møns FK
Skælskør B&I
HHT
134450
fr05-04 2024
19:00 Ringsted Stadion
0
-
1
05. apr
19:00
Ringsted IF
0
Havdrup Fodbold
1
134453
06-04 2024
13:30 Ejby Stadion
1
-
0
06. apr
13:30
Ejby IF Fodbold
1
Næstved FC 77
0
134451
06-04 2024
15:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
3
-
0
06. apr
15:00
Lynge-Broby IF
3
Sorø Freja
0
134448
06-04 2024
15:30 St. Heddinge Stadion
1
-
3
06. apr
15:30
Store Heddinge BK
1
Karlslunde IF
3
134452
07-04 2024
12:00 Ørslev Stadion
2
-
2
07. apr
12:00
Ørslev GIF (V)
2
Holmegaard GB
2
134456
on10-04 2024
18:30 Maglemølle Storhallen
UHT
10. apr
18:30
Næstved FC 77
Møns FK
UHT
134455
13-04 2024
14:00 Skælskør Stadion
2
-
1
13. apr
14:00
Skælskør B&I
2
Ringsted IF
1
134457
13-04 2024
15:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
4
-
0
13. apr
15:00
Havdrup Fodbold
4
Lynge-Broby IF
0
134458
13-04 2024
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
2
-
1
13. apr
15:00
Sorø Freja
2
Store Heddinge BK
1
134454
14-04 2024
12:00 Holmegårdhallen
2
-
2
14. apr
12:00
Holmegaard GB
2
Ejby IF Fodbold
2
134459
ti16-04 2024
19:15 Karlslunde Stadion
3
-
1
16. apr
19:15
Karlslunde IF
3
Ørslev GIF (V)
1
134462
fr19-04 2024
18:30 Ringsted Stadion
UHT
19. apr
18:30
Ringsted IF
Møns FK
UHT
134464
20-04 2024
13:15 Ørslev Stadion
1
-
0
20. apr
13:15
Ørslev GIF (V)
1
Sorø Freja
0
134465
20-04 2024
13:30 Ejby Stadion
3
-
1
20. apr
13:30
Ejby IF Fodbold
3
Karlslunde IF
1
134463
20-04 2024
15:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
1
-
3
20. apr
15:00
Lynge-Broby IF
1
Skælskør B&I
3
134460
20-04 2024
15:30 St. Heddinge Stadion
0
-
4
20. apr
15:30
Store Heddinge BK
0
Havdrup Fodbold
4
134461
ma22-04 2024
19:30 Holmegårdhallen
1
-
0
22. apr
19:30
Holmegaard GB
1
Næstved FC 77
0
134472
to25-04 2024
18:30 Karlslunde Stadion
25. apr
18:30
Karlslunde IF
Holmegaard GB
134469
to25-04 2024
19:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
25. apr
19:00
Havdrup Fodbold
Ørslev GIF (V)
134471
fr26-04 2024
18:45 Sorø Stadion, Kunstgræs
26. apr
18:45
Sorø Freja
Ejby IF Fodbold
134468
fr26-04 2024
19:00 Stege Stadion
HHT
26. apr
19:00
Møns FK
Lynge-Broby IF
HHT
134467
27-04 2024
11:00 Dyrskuepladsen
27. apr
11:00
Næstved FC 77
Ringsted IF
134466
27-04 2024
14:00 Skælskør Stadion
27. apr
14:00
Skælskør B&I
Store Heddinge BK
134475
fr03-05 2024
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
03. maj
19:00
Lynge-Broby IF
Ringsted IF
134476
04-05 2024
13:00 Karlslunde Stadion
04. maj
13:00
Karlslunde IF
Næstved FC 77
134477
04-05 2024
13:00 Ørslev Stadion
04. maj
13:00
Ørslev GIF (V)
Skælskør B&I
134478
04-05 2024
13:30 Ejby Stadion
04. maj
13:30
Ejby IF Fodbold
Havdrup Fodbold
134473
04-05 2024
15:30 St. Heddinge Stadion
UHT
04. maj
15:30
Store Heddinge BK
Møns FK
UHT
134474
05-05 2024
12:00 Holmegårdhallen
05. maj
12:00
Holmegaard GB
Sorø Freja
134480
on08-05 2024
19:00 Dyrskuepladsen
08. maj
19:00
Næstved FC 77
Lynge-Broby IF
134481
fr10-05 2024
18:30 Stege Stadion
HHT
10. maj
18:30
Møns FK
Ørslev GIF (V)
HHT
134737
fr10-05 2024
18:30 Ringsted Stadion
10. maj
18:30
Ringsted IF
Store Heddinge BK
134736
fr10-05 2024
19:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
10. maj
19:00
Havdrup Fodbold
Holmegaard GB
134479
11-05 2024
14:00 Skælskør Stadion
11. maj
14:00
Skælskør B&I
Ejby IF Fodbold
134738
11-05 2024
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
11. maj
15:00
Sorø Freja
Karlslunde IF
134742
18-05 2024
13:00 Karlslunde Stadion
18. maj
13:00
Karlslunde IF
Havdrup Fodbold
134743
18-05 2024
13:00 Ørslev Stadion
18. maj
13:00
Ørslev GIF (V)
Ringsted IF
134744
18-05 2024
13:30 Ejby Stadion
UHT
18. maj
13:30
Ejby IF Fodbold
Møns FK
UHT
134741
18-05 2024
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
18. maj
15:00
Sorø Freja
Næstved FC 77
134739
18-05 2024
15:30 St. Heddinge Stadion
18. maj
15:30
Store Heddinge BK
Lynge-Broby IF
134740
19-05 2024
12:00 Holmegårdhallen
19. maj
12:00
Holmegaard GB
Skælskør B&I
134747
fr24-05 2024
18:30 Stege Stadion
HHT
24. maj
18:30
Møns FK
Holmegaard GB
HHT
134827
fr24-05 2024
18:30 Ringsted Stadion
24. maj
18:30
Ringsted IF
Ejby IF Fodbold
134828
fr24-05 2024
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
24. maj
19:00
Lynge-Broby IF
Ørslev GIF (V)
134746
25-05 2024
11:00 Dyrskuepladsen
25. maj
11:00
Næstved FC 77
Store Heddinge BK
134745
25-05 2024
14:00 Skælskør Stadion
25. maj
14:00
Skælskør B&I
Karlslunde IF
134826
25-05 2024
15:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
25. maj
15:00
Havdrup Fodbold
Sorø Freja
134832
01-06 2024
13:00 Karlslunde Stadion
UHT
01. jun
13:00
Karlslunde IF
Møns FK
UHT
134833
01-06 2024
13:00 Ørslev Stadion
01. jun
13:00
Ørslev GIF (V)
Store Heddinge BK
134835
01-06 2024
13:30 Ejby Stadion
01. jun
13:30
Ejby IF Fodbold
Lynge-Broby IF
134830
01-06 2024
15:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
01. jun
15:00
Havdrup Fodbold
Næstved FC 77
134831
01-06 2024
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
01. jun
15:00
Sorø Freja
Skælskør B&I
134829
02-06 2024
12:00 Holmegårdhallen
02. jun
12:00
Holmegaard GB
Ringsted IF
134877
to06-06 2024
18:45 Ringsted Stadion
06. jun
18:45
Ringsted IF
Karlslunde IF
134876
fr07-06 2024
18:30 Stege Stadion
HHT
07. jun
18:30
Møns FK
Sorø Freja
HHT
134879
fr07-06 2024
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
07. jun
19:00
Lynge-Broby IF
Holmegaard GB
134880
08-06 2024
13:00 Ørslev Stadion
08. jun
13:00
Ørslev GIF (V)
Næstved FC 77
134840
08-06 2024
14:00 Skælskør Stadion
08. jun
14:00
Skælskør B&I
Havdrup Fodbold
134837
08-06 2024
15:30 St. Heddinge Stadion
08. jun
15:30
Store Heddinge BK
Ejby IF Fodbold
134883
fr14-06 2024
19:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
UHT
14. jun
19:00
Havdrup Fodbold
Møns FK
UHT
134882
15-06 2024
11:00 Dyrskuepladsen
15. jun
11:00
Næstved FC 77
Skælskør B&I
134885
15-06 2024
13:00 Karlslunde Stadion
15. jun
13:00
Karlslunde IF
Lynge-Broby IF
134886
15-06 2024
13:30 Ejby Stadion
15. jun
13:30
Ejby IF Fodbold
Ørslev GIF (V)
134884
15-06 2024
15:00 Sorø Stadion, Kunstgræs
15. jun
15:00
Sorø Freja
Ringsted IF
134881
16-06 2024
12:00 Holmegårdhallen
16. jun
12:00
Holmegaard GB
Store Heddinge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind