Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
18:00
Dankurd IF
2
Østerbro IF 9
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
CSC
2
Skovshoved IF 3
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:45
Vanløse 3
0
FC Ryparken 6
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:30
KFUM 2
1
Frem 16
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:30
Østerbro IF 9
6
KFUM 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:30
FA 2000 14
3
Dankurd IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Frem 16
4
Vanløse 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:30
Skovshoved IF 3
4
Nørrebro United 7
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
FC Ryparken 6
2
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Dankurd IF
4
KFUM 2
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
FA 2000 14
5
Nørrebro United 7
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
CSC
0
Frem 16
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:45
Vanløse 3
Østerbro IF 9
HMH
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
FA 2000 14
1
Skovshoved IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:30
Nørrebro United 7
3
FC Ryparken 6
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
Skovshoved IF 3
9
Dankurd IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Frem 16
0
Nørrebro United 7
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
KFUM 2
Vanløse 3
UMH
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:15
FC Ryparken 6
FA 2000 14
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
17:45
Østerbro IF 9
0
CSC
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Dankurd IF
2
Vanløse 3
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
CSC
8
KFUM 2
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:30
Skovshoved IF 3
3
FC Ryparken 6
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
FA 2000 14
Frem 16
HMH
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:30
Nørrebro United 7
7
Østerbro IF 9
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:45
Vanløse 3
CSC
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
KFUM 2
Nørrebro United 7
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Østerbro IF 9
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
Frem 16
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FC Ryparken 6
Dankurd IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Dankurd IF
CSC
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
Skovshoved IF 3
Østerbro IF 9
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
FA 2000 14
KFUM 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Nørrebro United 7
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
FC Ryparken 6
Frem 16
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Dankurd IF
Frem 16
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
CSC
Nørrebro United 7
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:45
Vanløse 3
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
KFUM 2
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
Østerbro IF 9
FC Ryparken 6
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
KFUM 2
FC Ryparken 6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 14
CSC
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skovshoved IF 3
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nørrebro United 7
Dankurd IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Frem 16
Østerbro IF 9
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning: Ingen