D
T
M
S

VinterBOLD U-15 drenge 1-2, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
584670
18-11 2023
15:00 Stavnsholt
3
-
1
18. nov 2023
15:00
Farum BK
3
Brøndby Strand IK
1
584666
19-11 2023
12:00 Holbæk Sportsby
4
-
1
19. nov 2023
12:00
Holbæk B&I
4
Ølstykke FC
1
584667
19-11 2023
12:00
Oversidder
19. nov 2023
12:00
Oversidder
IF Bytoften
584669
19-11 2023
12:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
1
19. nov 2023
12:00
B. 1973, Herlev
2
Måløv BK
1
584668
19-11 2023
13:30 Værløse Stadion Kunstgræs
2
-
0
19. nov 2023
13:30
Hareskov IF/Værløse BK
2
Glostrup
0
584806
25-11 2023
11:00
Oversidder
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
25. nov 2023
11:00
Glostrup
Oversidder
584807
on29-11 2023
18:00 Langbjergskolen
1
-
4
29. nov 2023
18:00
Brøndby Strand IK
1
Hareskov IF/Værløse BK
4
584805
fr01-12 2023
17:30 Gladsaxe skole
1
-
5
01. dec 2023
17:30
IF Bytoften
1
Holbæk B&I
5
584671
03-12 2023
09:00 Måløv Idrætspark
2
-
2
03. dec 2023
09:00
Måløv BK
2
Farum BK
2
584672
03-12 2023
12:00 Ølstykke Stadion
1
-
3
03. dec 2023
12:00
Ølstykke FC
1
B. 1973, Herlev
3
584809
16-12 2023
11:00 Holbæk Sportsby
10
-
0
16. dec 2023
11:00
Holbæk B&I
10
Glostrup
0
584808
16-12 2023
12:45 Måløv Idrætspark
1
-
6
16. dec 2023
12:45
Måløv BK
1
Ølstykke FC
6
584811
16-12 2023
14:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
0
16. dec 2023
14:30
B. 1973, Herlev
1
IF Bytoften
0
584812
16-12 2023
15:00 Stavnsholt
0
-
3
16. dec 2023
15:00
Farum BK
0
Hareskov IF/Værløse BK
3
584810
17-12 2023
12:00
Oversidder
17. dec 2023
12:00
Oversidder
Brøndby Strand IK
584814
13-01 2024
15:00 Gladsaxe skole
5
-
3
13. jan
15:00
IF Bytoften
5
Måløv BK
3
584816
14-01 2024
11:15 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
14. jan
11:15
Glostrup
1
B. 1973, Herlev
4
584817
14-01 2024
12:00 Langbjergskolen
2
-
7
14. jan
12:00
Brøndby Strand IK
2
Holbæk B&I
7
584813
14-01 2024
12:00 Stavnsholt
2
-
2
14. jan
12:00
Farum BK
2
Ølstykke FC
2
584815
14-01 2024
13:30
Oversidder
Værløse Stadion Kunstgræs
14. jan
13:30
Hareskov IF/Værløse BK
Oversidder
584818
27-01 2024
12:45 Måløv Idrætspark
0
-
2
27. jan
12:45
Måløv BK
0
Glostrup
2
584989
27-01 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
14
-
0
27. jan
13:00
B. 1973, Herlev
14
Brøndby Strand IK
0
585026
27-01 2024
15:30
Oversidder
Stavnsholt
27. jan
15:30
Farum BK
Oversidder
584988
28-01 2024
12:00 Ølstykke Stadion
2
-
2
28. jan
12:00
Ølstykke FC
2
IF Bytoften
2
584987
04-02 2024
15:00 Holbæk Sportsby
2
-
2
04. feb
15:00
Holbæk B&I
2
Hareskov IF/Værløse BK
2
585041
04-02 2024
15:00 Langbjergskolen
HHT
04. feb
15:00
Brøndby Strand IK
IF Bytoften
HHT
585030
25-02 2024
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
7
25. feb
11:00
Glostrup
1
Ølstykke FC
7
585031
on28-02 2024
18:00 Langbjergskolen
0
-
2
28. feb
18:00
Brøndby Strand IK
0
Måløv BK
2
585027
03-03 2024
12:00
Oversidder
03. mar
12:00
Oversidder
Holbæk B&I
585028
03-03 2024
13:15 Gladsaxe skole
5
-
2
03. mar
13:15
IF Bytoften
5
Farum BK
2
585029
03-03 2024
13:30 Værløse Stadion Kunstgræs
UDS
03. mar
13:30
Hareskov IF/Værløse BK
B. 1973, Herlev
UDS
585034
to07-03 2024
17:15 Gladsaxe skole
2
-
1
07. mar
17:15
IF Bytoften
2
Glostrup
1
585032
09-03 2024
13:00 Måløv Idrætspark
1
-
1
09. mar
13:00
Måløv BK
1
Hareskov IF/Værløse BK
1
585035
10-03 2024
11:30
Oversidder
Elverroad Kunstgræs
10. mar
11:30
B. 1973, Herlev
Oversidder
585036
10-03 2024
12:00 Stavnsholt
1
-
4
10. mar
12:00
Farum BK
1
Holbæk B&I
4
585037
16-03 2024
11:00 Holbæk Sportsby
3
-
2
16. mar
11:00
Holbæk B&I
3
B. 1973, Herlev
2
585040
16-03 2024
15:00 Stavnsholt
4
-
0
16. mar
15:00
Farum BK
4
Glostrup
0
585038
17-03 2024
12:00
Oversidder
17. mar
12:00
Oversidder
Måløv BK
585039
17-03 2024
13:30 Værløse Stadion Kunstgræs
3
-
3
17. mar
13:30
Hareskov IF/Værløse BK
3
Ølstykke FC
3
585044
23-03 2024
11:00 Gladsaxe skole
0
-
1
23. mar
11:00
IF Bytoften
0
Hareskov IF/Værløse BK
1
585042
23-03 2024
12:45 Måløv Idrætspark
0
-
4
23. mar
12:45
Måløv BK
0
Holbæk B&I
4
585033
23-03 2024
13:30 Langbjergskolen
0
-
6
23. mar
13:30
Brøndby Strand IK
0
Ølstykke FC
6
585043
24-03 2024
11:30
Oversidder
Ølstykke Stadion
24. mar
11:30
Ølstykke FC
Oversidder
585045
24-03 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
6
-
1
24. mar
13:00
B. 1973, Herlev
6
Farum BK
1
585046
31-03 2024
11:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UHT
31. mar
11:00
Glostrup
Brøndby Strand IK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind