D
T
M
S

Serie 4A - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521170
06-04 2024
10:30 Gadehaveskolen kunstgræs
0
-
5
06. apr
10:30
Taastrup FC (1)
0
FC Ballerup
5
521181
06-04 2024
12:00
CFK
Brøndby Stadion
1
-
2
06. apr
12:00
Brøndbyernes IF
1
CFK
2
521171
07-04 2024
11:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
3
-
3
07. apr
11:00
Herstedøster IC
3
Blovstrød IF (1)
3
521179
ti09-04 2024
18:15 Springforbi fodboldbaner
3
-
2
09. apr
18:15
Taarbæk IF
3
Ballerup BK
2
521180
on10-04 2024
19:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
10. apr
19:00
Rosenhøj BK
3
Hørsholm-Usserød IK
1
521271
fr12-04 2024
18:15 Ballerup Idrætsby
1
-
1
12. apr
18:15
Ballerup BK
1
Taastrup FC (1)
1
521183
13-04 2024
12:45 Gladsaxe skole
0
-
2
13. apr
12:45
IF Bytoften
0
Brøndbyernes IF
2
521188
13-04 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
0
-
3
13. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Herstedøster IC
3
521269
14-04 2024
12:30
CFK
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
3
-
0
14. apr
12:30
CFK
3
Rosenhøj BK
0
521270
14-04 2024
14:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
4
-
0
14. apr
14:30
FC Ballerup
4
Taastrup Idrætsforening
0
521276
to18-04 2024
18:30 Springforbi fodboldbaner
0
-
4
18. apr
18:30
Taarbæk IF
0
Taastrup FC (1)
4
521283
20-04 2024
12:00 Brøndby Stadion
3
-
3
20. apr
12:00
Brøndbyernes IF
3
FC Ballerup
3
521284
20-04 2024
13:00 Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
1
20. apr
13:00
Taastrup Idrætsforening
1
Ballerup BK
1
521278
20-04 2024
15:30 Sønderkærskolen
1
-
2
20. apr
15:30
Rosenhøj BK
1
IF Bytoften
2
521275
21-04 2024
11:30
CFK
Herstedøster Stadion
2
-
4
21. apr
11:30
Herstedøster IC
2
CFK
4
521277
ti23-04 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
4
-
2
23. apr
18:30
Blovstrød IF (1)
4
Hørsholm-Usserød IK
2
521298
fr26-04 2024
18:30 Ballerup Idrætsby
2
-
2
26. apr
18:30
Ballerup BK
2
Brøndbyernes IF
2
521286
27-04 2024
10:30 Tåstrup Idrætspark
2
-
5
27. apr
10:30
Taastrup FC (1)
2
Taastrup Idrætsforening
5
521295
27-04 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
2
27. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Taarbæk IF
2
521296
28-04 2024
12:30
CFK
Charlotteskolen
4
-
0
28. apr
12:30
CFK
4
Blovstrød IF (1)
0
521297
28-04 2024
14:00 Højagerskolen
5
-
0
28. apr
14:00
FC Ballerup
5
Rosenhøj BK
0
521304
to02-05 2024
18:30 Springforbi fodboldbaner
0
-
7
02. maj
18:30
Taarbæk IF
0
Taastrup Idrætsforening
7
521305
to02-05 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
1
02. maj
18:30
Blovstrød IF (1)
2
IF Bytoften
1
521337
fr03-05 2024
18:45 Brøndby Stadion
3
-
2
03. maj
18:45
Brøndbyernes IF
3
Taastrup FC (1)
2
521307
04-05 2024
15:30
CFK
Hørsholm Idrætspark
0
-
2
04. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
0
CFK
2
521303
05-05 2024
13:30 Herstedøster Stadion
3
-
1
05. maj
13:30
Herstedøster IC
3
FC Ballerup
1
521342
to09-05 2024
12:00 Gladsaxe skole
3
-
3
09. maj
12:00
IF Bytoften
3
Hørsholm-Usserød IK
3
521343
11-05 2024
10:30 Tåstrup Idrætspark
3
-
0
11. maj
10:30
Taastrup FC (1)
3
Rosenhøj BK
0
521345
11-05 2024
13:00 Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
2
11. maj
13:00
Taastrup Idrætsforening
2
Brøndbyernes IF
2
521346
12-05 2024
11:00 Højagerskolen
1
-
1
12. maj
11:00
FC Ballerup
1
Blovstrød IF (1)
1
521344
12-05 2024
12:30
CFK
Charlotteskolen
UHT
12. maj
12:30
CFK
Taarbæk IF
UHT
521187
ti14-05 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
14. maj
18:30
Blovstrød IF (1)
Taarbæk IF
UHT
521347
ti14-05 2024
18:30 Ballerup Idrætsby
2
-
2
14. maj
18:30
Ballerup BK
2
Herstedøster IC
2
521182
on15-05 2024
19:00 Gadehaveskolen kunstgræs
3
-
6
15. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening
3
IF Bytoften
6
521348
fr17-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
6
-
0
17. maj
18:30
Herstedøster IC
6
Taastrup FC (1)
0
521349
fr17-05 2024
18:30 Springforbi fodboldbaner
1
-
5
17. maj
18:30
Taarbæk IF
1
Brøndbyernes IF
5
521351
18-05 2024
15:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
0
18. maj
15:30
Rosenhøj BK
0
Taastrup Idrætsforening
0
521352
18-05 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
0
-
18
18. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
0
FC Ballerup
18
521353
19-05 2024
12:30
CFK
Charlotteskolen
2
-
0
19. maj
12:30
CFK
2
IF Bytoften
0
521306
ti21-05 2024
19:00 Sønderkærskolen
1
-
0
21. maj
19:00
Rosenhøj BK
1
Ballerup BK
0
521354
to23-05 2024
20:15 Gladsaxe skole
3
-
0
23. maj
20:15
IF Bytoften
3
Taarbæk IF
0
521359
fr24-05 2024
18:30 Ballerup Idrætsby
UHT
24. maj
18:30
Ballerup BK
Hørsholm-Usserød IK
UHT
521355
25-05 2024
10:30 Tåstrup Idrætspark
3
-
3
25. maj
10:30
Taastrup FC (1)
3
Blovstrød IF (1)
3
521356
25-05 2024
12:00 Brøndby Stadion
3
-
0
25. maj
12:00
Brøndbyernes IF
3
Rosenhøj BK
0
521357
25-05 2024
13:00 Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
2
25. maj
13:00
Taastrup Idrætsforening
2
Herstedøster IC
2
521358
26-05 2024
11:00
CFK
Højagerskolen
4
-
0
26. maj
11:00
FC Ballerup
4
CFK
0
521285
ma27-05 2024
20:20 Gladsaxe skole
2
-
3
27. maj
20:20
IF Bytoften
2
Herstedøster IC
3
521350
ti28-05 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
5
-
5
28. maj
18:30
Blovstrød IF (1)
5
Ballerup BK
5
521370
to30-05 2024
18:30 Springforbi fodboldbaner
3
-
5
30. maj
18:30
Taarbæk IF
3
Rosenhøj BK
5
521369
fr31-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
1
-
2
31. maj
18:30
Herstedøster IC
1
Brøndbyernes IF
2
521371
01-06 2024
15:00 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
3
01. jun
15:00
Blovstrød IF (1)
0
Taastrup Idrætsforening
3
521372
01-06 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
0
-
3
01. jun
15:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Taastrup FC (1)
3
521377
02-06 2024
12:30
CFK
Charlotteskolen
6
-
1
02. jun
12:30
CFK
6
Ballerup BK
1
521360
ma03-06 2024
18:30 Gladsaxe skole
0
-
9
03. jun
18:30
IF Bytoften
0
FC Ballerup
9
521379
to06-06 2024
18:30 Springforbi fodboldbaner
HHT
06. jun
18:30
Taarbæk IF
FC Ballerup
HHT
521463
fr07-06 2024
18:30 Ballerup Idrætsby
HHT
07. jun
18:30
Ballerup BK
IF Bytoften
HHT
521378
08-06 2024
10:30
CFK
Tåstrup Idrætspark
1
-
4
08. jun
10:30
Taastrup FC (1)
1
CFK
4
521381
08-06 2024
12:00 Brøndby Stadion
8
-
2
08. jun
12:00
Brøndbyernes IF
8
Blovstrød IF (1)
2
521382
08-06 2024
13:00 Tåstrup Idrætspark
6
-
4
08. jun
13:00
Taastrup Idrætsforening
6
Hørsholm-Usserød IK
4
521380
08-06 2024
15:30 Sønderkærskolen
2
-
1
08. jun
15:30
Rosenhøj BK
2
Herstedøster IC
1
521468
on12-06 2024
18:30
CFK
Charlotteskolen
1
-
4
12. jun
18:30
CFK
1
Taastrup Idrætsforening
4
521464
to13-06 2024
20:15 Gladsaxe skole
1
-
3
13. jun
20:15
IF Bytoften
1
Taastrup FC (1)
3
521469
15-06 2024
11:00 Højagerskolen
6
-
1
15. jun
11:00
FC Ballerup
6
Ballerup BK
1
521467
15-06 2024
13:30 Hørsholm Idrætspark
HHT
15. jun
13:30
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
HHT
521466
15-06 2024
15:00 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
15. jun
15:00
Blovstrød IF (1)
Rosenhøj BK
UHT
521465
ma17-06 2024
18:00 Herstedøster Stadion
1
-
3
17. jun
18:00
Herstedøster IC
1
Taarbæk IF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind