D
T
M
S

U16 Drenge 3 (08) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
190214
13-04 2024
10:30 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
0
13. apr
10:30
Ejby IF 1968
4
Stenløse BK
0
190213
13-04 2024
12:30
Oversidder
Vallensbæk Idrætscenter
13. apr
12:30
Vallensbæk IF
Oversidder
190215
14-04 2024
12:00 Bagsværd Stadion
HHT
14. apr
12:00
Bagsværd BK
Herstedøster IC
HHT
190212
14-04 2024
16:00 Virum Stadion
1
-
4
14. apr
16:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Lundtofte Boldklub
4
190228
20-04 2024
10:00 Måløv Idrætspark
1
-
4
20. apr
10:00
Måløv BK
1
Ejby IF 1968
4
190229
21-04 2024
10:00 Lundtofte Idrætsplads
6
-
3
21. apr
10:00
Lundtofte Boldklub
6
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
190243
21-04 2024
10:00 Herstedøster Stadion
2
-
1
21. apr
10:00
Herstedøster IC
2
Vallensbæk IF
1
190242
21-04 2024
11:00
Oversidder
21. apr
11:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
190216
21-04 2024
13:00 Stenløse Stadion
24
-
0
21. apr
13:00
Stenløse BK
24
Bagsværd BK
0
190249
to25-04 2024
18:30
Oversidder
Hedehusene Idrætspark
25. apr
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
190263
28-04 2024
10:00 Bagsværd Stadion
2
-
6
28. apr
10:00
Bagsværd BK
2
Vallensbæk IF
6
190250
28-04 2024
12:00 Virum Stadion
HHT
28. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Herstedøster IC
HHT
190244
28-04 2024
13:00 Stenløse Stadion
0
-
6
28. apr
13:00
Stenløse BK
0
Måløv BK
6
190262
to02-05 2024
18:30 Ejby Friluftscenter
4
-
1
02. maj
18:30
Ejby IF 1968
4
Lundtofte Boldklub
1
190264
04-05 2024
10:00 Måløv Idrætspark
5
-
2
04. maj
10:00
Måløv BK
5
Bagsværd BK
2
191019
04-05 2024
10:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
04. maj
10:00
Lundtofte Boldklub
1
Stenløse BK
3
191021
05-05 2024
11:00
Oversidder
05. maj
11:00
Oversidder
Ejby IF 1968
191020
05-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter
UHT
05. maj
12:30
Vallensbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
UHT
191028
ti07-05 2024
18:00 Hedehusene Idrætspark
0
-
0
07. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
Herstedøster IC
0
191030
to09-05 2024
12:30 Hedehusene Idrætspark
1
-
7
09. maj
12:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
Vallensbæk IF
7
191031
11-05 2024
10:00 Måløv Idrætspark
UHT
11. maj
10:00
Måløv BK
Lundtofte Boldklub
UHT
191032
11-05 2024
10:30 Ejby Friluftscenter
2
-
3
11. maj
10:30
Ejby IF 1968
2
Herstedøster IC
3
191033
12-05 2024
11:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
7
12. maj
11:00
Bagsværd BK
3
Virum-Sorgenfri BK
7
191029
12-05 2024
13:00
Oversidder
Stenløse Stadion
12. maj
13:00
Stenløse BK
Oversidder
190180
on15-05 2024
18:30 Hedehusene Idrætspark
2
-
5
15. maj
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
Måløv BK
5
191034
25-05 2024
11:00 Virum Stadion
1
-
6
25. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
6
191036
25-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
7
25. maj
12:30
Vallensbæk IF
3
Ejby IF 1968
7
191035
26-05 2024
10:00 Lundtofte Idrætsplads
UHT
26. maj
10:00
Lundtofte Boldklub
Bagsværd BK
UHT
191038
26-05 2024
10:00 Herstedøster Stadion
HHT
26. maj
10:00
Herstedøster IC
Stenløse BK
HHT
191037
26-05 2024
11:00
Oversidder
26. maj
11:00
Oversidder
Måløv BK
191516
01-06 2024
10:30 Ejby Friluftscenter
UHT
01. jun
10:30
Ejby IF 1968
Virum-Sorgenfri BK
UHT
191166
02-06 2024
10:00 Måløv Idrætspark
3
-
3
02. jun
10:00
Måløv BK
3
Herstedøster IC
3
191167
02-06 2024
10:00
Oversidder
Lundtofte Idrætsplads
02. jun
10:00
Lundtofte Boldklub
Oversidder
191517
02-06 2024
12:00 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
2
02. jun
12:00
Bagsværd BK
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
191039
02-06 2024
13:00 Stenløse Stadion
2
-
3
02. jun
13:00
Stenløse BK
2
Vallensbæk IF
3
192220
to06-06 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
2
06. jun
18:30
Vallensbæk IF
1
Måløv BK
2
191518
08-06 2024
09:00 Hedehusene Idrætspark
2
-
5
08. jun
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
Ejby IF 1968
5
192221
09-06 2024
10:00
Oversidder
Bagsværd Stadion Kunstgræs
09. jun
10:00
Bagsværd BK
Oversidder
191519
09-06 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
HHT
09. jun
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse BK
HHT
194458
on12-06 2024
17:30 Herstedøster Stadion
9
-
0
12. jun
17:30
Herstedøster IC
9
Lundtofte Boldklub
0
195189
to13-06 2024
19:00 Stenløse Stadion
4
-
1
13. jun
19:00
Stenløse BK
4
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
195190
15-06 2024
10:00 Måløv Idrætspark
UHT
15. jun
10:00
Måløv BK
Virum-Sorgenfri BK
UHT
195359
15-06 2024
10:30 Ejby Friluftscenter
UHT
15. jun
10:30
Ejby IF 1968
Bagsværd BK
UHT
195221
16-06 2024
10:00 Lundtofte Idrætsplads
HHT
16. jun
10:00
Lundtofte Boldklub
Vallensbæk IF
HHT
195360
16-06 2024
10:00
Oversidder
16. jun
10:00
Oversidder
Herstedøster IC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind