Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
10:00
Ølstykke FC
5
IF Bytoften
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:15
Kalundborg GB
2
FC Rudersdal
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
7
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:30
KFUM BK, Roskilde
4
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:30
Lundtofte Boldklub
5
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
FC Holte
1
AB
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
09:30
IF Bytoften
2
Kalundborg GB
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Herlufsholm GF
6
FC Holte
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:30
Vallensbæk IF
1
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
FC Rudersdal
3
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
AB
3
Lundtofte Boldklub
10
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Kalundborg GB
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:30
KFUM BK, Roskilde
1
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Ølstykke FC
3
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
AB
0
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
FC Holte
2
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Lundtofte Boldklub
3
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
FC Rudersdal
4
AB
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Herlufsholm GF
2
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Kalundborg GB
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
6
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Vallensbæk IF
8
KFUM BK, Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
IF Bytoften
5
FC Holte
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Herlufsholm GF
2
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
5
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
FC Holte
5
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
3
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
AB
7
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Kalundborg GB
6
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
FC Holte
3
Kalundborg GB
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FC Rudersdal
3
Lundtofte Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Ølstykke FC
3
Kalundborg GB
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Vallensbæk IF
4
AB
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
FC Holte
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
IF Bytoften
3
Herlufsholm GF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
FC Rudersdal
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
FC Holte
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Herlufsholm GF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
KFUM BK, Roskilde
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
Lundtofte Boldklub
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
AB
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
AB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ølstykke FC
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Vallensbæk IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Kalundborg GB
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
IF Bytoften
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
AB
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Virum-Sorgenfri BK
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
IF Bytoften
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Herlufsholm GF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Rudersdal
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Lundtofte Boldklub
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Ølstykke FC
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Kalundborg GB
AB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Lundtofte Boldklub
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
KFUM BK, Roskilde
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Herlufsholm GF
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Vallensbæk IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
FC Holte
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
AB
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
IF Bytoften
Virum-Sorgenfri BK
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag