D
T
M
S

8:8 U14 Piger (10) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
743185
ma08-04 2024
18:00 Rundforbi Stadion
1
-
6
08. apr
18:00
FC Rudersdal
1
Tune IF
6
743183
13-04 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
2
-
5
13. apr
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Brede IF
5
743184
14-04 2024
12:00 Langbjergskolen
6
-
2
14. apr
12:00
Brøndby Strand IK
6
Solrød FC (1)
2
743190
ti16-04 2024
17:45 Brede Idrætsplads
6
-
3
16. apr
17:45
Brede IF
6
Brøndby Strand IK
3
743189
ti16-04 2024
18:30 Solrød Idrætscenter
UHT
16. apr
18:30
Solrød FC (1)
FC Rudersdal
UHT
743192
on24-04 2024
18:00 Langbjergskolen
5
-
0
24. apr
18:00
Brøndby Strand IK
5
Tune IF
0
743193
27-04 2024
11:00 Brede Idrætsplads
0
-
0
27. apr
11:00
Brede IF
0
Solrød FC (1)
0
743191
27-04 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
UHT
27. apr
12:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal
UHT
743196
ma29-04 2024
18:00 Rundforbi Stadion
1
-
14
29. apr
18:00
FC Rudersdal
1
Brøndby Strand IK
14
743195
04-05 2024
10:00 Tune Stadion
4
-
3
04. maj
10:00
Tune IF
4
Brede IF
3
743194
04-05 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
2
-
1
04. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Solrød FC (1)
1
743199
ti07-05 2024
17:30 Brede Idrætsplads
3
-
1
07. maj
17:30
Brede IF
3
FC Rudersdal
1
743197
12-05 2024
12:00 Langbjergskolen
6
-
1
12. maj
12:00
Brøndby Strand IK
6
Gladsaxe-Hero BK
1
743201
ti14-05 2024
19:00 Tune Stadion
3
-
6
14. maj
19:00
Tune IF
3
FC Rudersdal
6
743203
ti14-05 2024
19:00 Brede Idrætsplads
3
-
3
14. maj
19:00
Brede IF
3
Gladsaxe-Hero BK
3
743202
18-05 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
4
-
2
18. maj
12:00
Solrød FC (1)
4
Brøndby Strand IK
2
743206
ma20-05 2024
18:00 Rundforbi Stadion
2
-
0
20. maj
18:00
FC Rudersdal
2
Solrød FC (1)
0
743205
on22-05 2024
18:00 Langbjergskolen
UHT
22. maj
18:00
Brøndby Strand IK
Brede IF
UHT
743188
on22-05 2024
19:00 Tune Stadion Kunstgræs
0
-
1
22. maj
19:00
Tune IF
0
Gladsaxe-Hero BK
1
743204
25-05 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
2
-
4
25. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Tune IF
4
743198
26-05 2024
11:00 Solrød Idrætscenter
0
-
0
26. maj
11:00
Solrød FC (1)
0
Tune IF
0
757495
ma27-05 2024
18:00 Rundforbi Stadion
1
-
2
27. maj
18:00
FC Rudersdal
1
Gladsaxe-Hero BK
2
743207
to30-05 2024
18:00 Langbjergskolen
6
-
0
30. maj
18:00
Brøndby Strand IK
6
Tune IF
0
757494
02-06 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
1
-
9
02. jun
12:00
Solrød FC (1)
1
Brede IF
9
757498
ti04-06 2024
18:00 Brede Idrætsplads
7
-
0
04. jun
18:00
Brede IF
7
Tune IF
0
757496
on05-06 2024
18:00 Langbjergskolen
UHT
05. jun
18:00
Brøndby Strand IK
FC Rudersdal
UHT
757501
ma10-06 2024
18:00 Rundforbi Stadion
2
-
11
10. jun
18:00
FC Rudersdal
2
Brede IF
11
757500
ti11-06 2024
18:30 Tune Stadion
0
-
0
11. jun
18:30
Tune IF
0
Solrød FC (1)
0
757499
ti11-06 2024
19:00 Gladsaxe Stadion
1
-
3
11. jun
19:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Brøndby Strand IK
3
757497
23-06 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
23. jun
12:00
Solrød FC (1)
Gladsaxe-Hero BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind