Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. apr
10:00
Bov IF
Midtals IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Tønder SF (2)
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Gråsten B
BNS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Sønderborg Fremad
Hørup/Lysabild
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Haderslev FK (1)
Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
BNS
Tønder SF (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Midtals IF
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Hørup/Lysabild
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Sønderborg Fremad
BNS
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Tønder SF (2)
Hørup/Lysabild
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Gråsten B
Midtals IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Bov IF
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:00
Hørup/Lysabild
Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Midtals IF
Tønder SF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Haderslev FK (1)
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
BNS
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Midtals IF
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
BNS
Hørup/Lysabild
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Bov IF
Tønder SF (2)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Gråsten B
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tønder SF (2)
Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Haderslev FK (1)
BNS
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sønderborg Fremad
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hørup/Lysabild
Midtals IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Haderslev FK (1)
Hørup/Lysabild
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
Sønderborg Fremad
Tønder SF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
BNS
Midtals IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Gråsten B
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Midtals IF
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Haderslev FK (1)
Tønder SF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
BNS
Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Hørup/Lysabild
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Sønderborg Fremad
Midtals IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Gråsten B
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Tønder SF (2)
BNS
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:00
Bov IF
Hørup/Lysabild
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Haderslev FK (1)
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Hørup/Lysabild
Tønder SF (2)
|
|||||||||||||||||||
26. jun
18:00
Midtals IF
Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
26. jun
18:00
BNS
Sønderborg Fremad
|
Ekstra spiller på banen ved -3
Et hold må sætte én ekstra spiller på banen, så længe holdet er bagud med tre mål eller mere. For hver tre mål ekstra et hold kommer bagud, må der indsættes yderligere en spiller, som tilsvarende skal tages ud ved reducering.
Aktuelle emner i Børnefodbolden
Spilleregler 8:8