MENU

Ballerup Idrætspark, Kunstgræs //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
987607
02-12 2023
Kl. 12:45
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1 BSF B.93
791333 2
03-12 2023
Kl. 10:15
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 5 BSF (2) Slagslunde-Ganløse IF
860934 2
03-12 2023
Kl. 11:30
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 4 BSF Farum BK
153834 2
03-12 2023
Kl. 12:45
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2 BSF Raklev GI
856817
03-12 2023
Kl. 14:30
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1 BSF (4) Himmelev-Veddelev BK (4)
353768 8
10-12 2023
Kl. 09:00
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Dragør BK Oversidder
356489 8
10-12 2023
Kl. 09:00
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK BSF
356876 8
10-12 2023
Kl. 09:25
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder BSF
356877 8
10-12 2023
Kl. 09:25
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Dragør BK Virum-Sorgenfri BK
356878 8
10-12 2023
Kl. 09:50
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Dragør BK BSF
356879 8
10-12 2023
Kl. 09:50
VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 Pulje 2 Oversidder Virum-Sorgenfri BK
641519 7
10-12 2023
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF
641520 7
10-12 2023
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 BSF Fløng-Hedehusene Fodbold
698886 8
10-12 2023
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Værløse BK Virum-Sorgenfri BK (2)
698887 8
10-12 2023
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Orient GI (2) BSF 3
698888 8
10-12 2023
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Virum-Sorgenfri BK (2) BSF 3
698889 8
10-12 2023
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Værløse BK Orient GI (2)
641521 7
10-12 2023
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Hareskov IF Fløng-Hedehusene Fodbold
641522 7
10-12 2023
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Slagslunde-Ganløse IF BSF
632023 7
10-12 2023
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Slagslunde-Ganløse IF Fløng-Hedehusene Fodbold
632024 7
10-12 2023
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 2 Hareskov IF BSF
698890 8
10-12 2023
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Værløse BK BSF 3
698891 8
10-12 2023
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 6 Virum-Sorgenfri BK (2) Orient GI (2)
809371
16-12 2023
Kl. 12:45
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1 BSF (4) B 1903 (3)
791336 3
17-12 2023
Kl. 10:15
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 5 BSF (1) BSF (2)

Log ind