Dragør Bk

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
201089
on29-05 2024
19:00 M+32 Øst 2024 Pulje 1
29. maj
19:00
Dragør Bk.
Næstved I.F.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
290368
on29-05 2024
19:00 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
29. maj
19:00
Dragør BK
Amager FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
380128
on29-05 2024
20:30 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
HHT
29. maj
20:30
Dragør BK
Hvidovre IF
HHT
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
396238
to30-05 2024
18:30 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
30. maj
18:30
Amager Pigefodbold 4
Union 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
136280
01-06 2024
10:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
01. jun
10:00
Dragør BK
Nørrebro United
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
307764
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
01. jun
10:00
Dragør BK 2
Hvidovre IF 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
862315
01-06 2024
11:30 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
01. jun
11:30
Dragør BK 1
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
301733
01-06 2024
11:30 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
01. jun
11:30
Dragør 2
KB 5
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
756957
01-06 2024
12:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
01. jun
12:00
Dragør BK 2
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
780164
01-06 2024
12:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
Brønshøj / Fix 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
136960
01-06 2024
13:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
01. jun
13:00
Dragør BK
Brønshøj BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
212361
01-06 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
01. jun
14:00
Dragør 2
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
687992
01-06 2024
14:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
HB
01. jun
14:00
Dragør BK
HB
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
487823
02-06 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:00
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487824
02-06 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:00
Dragør BK 3
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
645326
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
10:00
Skjold 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645327
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
Oversidder
02. jun
10:00
Oversidder
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
691889
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:00
B 1908 4
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691890
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:00
Fremad Valby 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
749195
02-06 2024
10:00 U14 Drenge 2 (10) Forår P2
02. jun
10:00
Dragør 3
Hvidovre IF 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
691891
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:25
B 1908 4
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691892
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:25
Dragør BK 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
645328
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
10:25
Skjold 1
KB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645329
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
10:25
AB Tårnby 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
487825
02-06 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:25
Kastrup 2
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487826
02-06 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:25
Hekla 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487827
02-06 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:50
Sundby Bk. 2
Dragør BK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487828
02-06 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
10:50
Folehaven
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
645330
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
Oversidder
02. jun
10:50
KB 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645331
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
10:50
Dragør BK 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
691893
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:50
Hekla 3
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691894
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
10:50
B 1908 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691895
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
11:15
Fremad Valby 3
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691896
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
11:15
Kastrup 2
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
645332
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
Oversidder
02. jun
11:15
Oversidder
Skjold 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
645333
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
11:15
Frem 1
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
487829
02-06 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:15
Dragør BK 3
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487830
02-06 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:15
Sundby Bk. 1
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
487831
02-06 2024
11:40 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
02. jun
11:40
Sundby Bk. 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
645334
02-06 2024
11:40 U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
02. jun
11:40
KB 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
691897
02-06 2024
11:40 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
02. jun
11:40
Hekla 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
731166
02-06 2024
12:00 U14 Drenge M (10) Forår Mester
02. jun
12:00
Dragør 2
KB 3
U14 Drenge M (10) Forår Mester
705333
02-06 2024
14:00 U15 Drenge 4 (09) Forår P4
02. jun
14:00
Dragør 3
GVI 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
386158
ma03-06 2024
19:00 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
HHT
03. jun
19:00
Dragør BK
Rødovre
HHT
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
234925
ti04-06 2024
18:30 Serie 2, Kvinder Forår P1
04. jun
18:30
Dragør BK
B 1960
Serie 2, Kvinder Forår P1
154912
ti04-06 2024
18:45 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
GVI
04. jun
18:45
Dragør BK
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
130230
ti04-06 2024
19:00 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
04. jun
19:00
Dragør BK
FA 2000
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
683211
on05-06 2024
15:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
FB
05. jun
15:00
Dragør
FB
U16 Drenge M (08) Forår Mester
135835
to06-06 2024
18:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
06. jun
18:00
Dragør BK
Skjold
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
336249
to06-06 2024
18:30 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
06. jun
18:30
Dragør
Heimdal
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
155668
08-06 2024
10:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
08. jun
10:00
Dragør BK
Hvidovre IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
527140
08-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
SSB
08. jun
10:00
SSB
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
527500
08-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:00
Tårnby FF 2
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
905222
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
08. jun
10:00
Dragør BK 3
Tårnby FF 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
691907
08-06 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
10:00
Fremad Amager 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691908
08-06 2024
10:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
10:00
Ørestad IF 3
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
965673
08-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:00
AB Tårnby 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
966795
08-06 2024
10:00 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:00
Dragør BK 1
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
966796
08-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
08. jun
10:25
AB Tårnby 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
966797
08-06 2024
10:25 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:25
HIK 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
691909
08-06 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
10:25
Fremad Amager 3
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691910
08-06 2024
10:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
10:25
B 1908 4
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
527584
08-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
SSB
08. jun
10:25
SSB
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
527635
08-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:25
Valby 2
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
527636
08-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:50
CIK 2
Tårnby FF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
527637
08-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
10:50
Kastrup 2
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
691911
08-06 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
10:50
Hekla 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691975
08-06 2024
10:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
10:50
Kastrup 2
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
967375
08-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
08. jun
10:50
Oversidder
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967376
08-06 2024
10:50 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
10:50
Hekla 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967377
08-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
11:15
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
967378
08-06 2024
11:15 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
08. jun
11:15
KB 1
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
691976
08-06 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
11:15
Ørestad IF 3
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
691977
08-06 2024
11:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
11:15
Dragør BK 3
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
648166
08-06 2024
11:15 M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
08. jun
11:15
Dragør BK
Sundby Bk.
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
527638
08-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
SSB
08. jun
11:15
Tårnby FF 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
573198
08-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
11:15
Dragør BK 4
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
573199
08-06 2024
11:40 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
08. jun
11:40
CIK 2
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
691979
08-06 2024
11:40 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
08. jun
11:40
Hekla 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
967379
08-06 2024
11:40 U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
Oversidder
08. jun
11:40
Oversidder
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
996626
08-06 2024
12:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
08. jun
12:00
Amager Pigefodbold 2
Husum Bk
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
349197
08-06 2024
12:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
08. jun
12:00
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
402895
08-06 2024
12:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
Oversidder
08. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
490948
08-06 2024
14:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
08. jun
14:00
Dragør 2
Valby
U15 Drenge M (09) Forår Mester
687492
08-06 2024
14:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
08. jun
14:00
Dragør BK
Stefan
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
954090
08-06 2024
14:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
08. jun
14:00
Dragør BK 3
CIK 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
493686
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Nørrebro United (3)
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493687
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Hellas
B 1903
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493702
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Fremad Valby (2)
Nørrebro United (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493703
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:00
JIF Hakoah
FA 2000 (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
499242
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:00
Hekla
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499245
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:00
Brønshøj BK (2)
Husum Bk
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499258
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:00
Oversidder
FC Damsø
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499323
09-06 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
Vestia
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499324
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:15
Oversidder
Nørrebro United (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499327
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:15
Vestia
Fremad Valby (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499246
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:15
Hekla
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499247
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:15
Husum Bk
B 1908
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
493705
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:15
Fremad Valby (2)
Brønshøj BK (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493711
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:15
FA 2000 (2)
Hvidovre IF (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493688
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
10:15
Nørrebro United (3)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493689
09-06 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:15
B 1903
Dragør BK
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493690
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
10:30
Oversidder
Hellas
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493691
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:30
Dragør BK
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493712
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:30
Brønshøj BK (1)
JIF Hakoah
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493713
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:30
Hvidovre IF (1)
Nørrebro United (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
499248
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:30
Oversidder
Brønshøj BK (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499249
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:30
B 1908
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499328
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:30
Nørrebro United (2)
Hvidovre IF (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499329
09-06 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:30
Fremad Valby (1)
FC Damsø
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499331
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:45
Hvidovre IF (2)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499349
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:45
FC Damsø
Vestia
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499251
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
10:45
Brønshøj BK (2)
Hekla
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499256
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
10:45
Oversidder
Husum Bk
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
493714
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:45
JIF Hakoah
Fremad Valby (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493716
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:45
Nørrebro United (1)
FA 2000 (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493692
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:45
Hellas
Nørrebro United (3)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493700
09-06 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
10:45
Sundby Bk.
B 1903
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493701
09-06 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
09. jun
11:00
Oversidder
Dragør BK
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493720
09-06 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
09. jun
11:00
Brønshøj BK (1)
Hvidovre IF (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
499257
09-06 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
09. jun
11:00
Oversidder
B 1908
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
499350
09-06 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
09. jun
11:00
Nørrebro United (2)
Fremad Valby (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
144693
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:30
B.93 4
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144694
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:30
Fremad Amager 1
Frem 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
143196
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:30
FB 2
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143197
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:30
Hellas 1
KB 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144684
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:30
Fremad Valby 1
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144685
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:30
B 1908 1
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130613
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:30
KB 7
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130614
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:30
B.93 2
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130622
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:30
Fix 1
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130623
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:30
Vanløse 2
Brønshøj BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
140607
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:30
Dragør BK 2
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
140609
09-06 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:30
B.93 3
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143189
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:45
Dragør BK 2
B.93 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143190
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:45
Kastrup 1
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130624
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:45
Fix 1
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130625
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:45
Brønshøj BK 1
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130615
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:45
KB 7
B.93 7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130616
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
11:45
Ørestad IF 1
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
144686
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:45
Fremad Valby 1
Skovshoved IF (2)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144687
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:45
GVI 1
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
143198
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:45
FB 2
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143199
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
11:45
KB 3
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144695
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:45
B.93 4
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144696
09-06 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
11:45
Frem 1
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144697
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:00
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144698
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:00
FB 1
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
143200
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:00
B 1903 2
Hellas 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143201
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:00
Hvidovre IF 1
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144688
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:00
Skovshoved IF (2)
B 1908 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144689
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:00
KB 9
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130617
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:00
B.93 7
B.93 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130618
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:00
Skjold 2
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130626
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:00
Dragør BK 1
Vanløse 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130627
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:00
B 1903 1
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
143191
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:00
B.93 8
B.93 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143192
09-06 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:00
KB 8
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143193
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:15
B.93 3
Dragør BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143194
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:15
Brønshøj BK 2
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130628
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:15
Vanløse 2
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130629
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:15
KB 2
Brønshøj BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130619
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:15
B.93 2
KB 7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130620
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:15
GVI 2
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
144690
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:15
B 1908 1
Fremad Valby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144691
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:15
KB 4
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
143202
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:15
Hellas 1
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
143203
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:15
FA 2000 3
KB 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144699
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:15
Fremad Amager 1
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144700
09-06 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:15
CIK 1
Frem 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144701
09-06 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:30
Sundby Bk. 2
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
143204
09-06 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:30
B 1903 2
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144692
09-06 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
12:30
Skovshoved IF (2)
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130621
09-06 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:30
B.93 7
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130630
09-06 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
09. jun
12:30
Dragør BK 1
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
143195
09-06 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
09. jun
12:30
B.93 8
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
515180
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:00
Rødovre 2
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515181
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:00
Tårnby FF 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515705
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:00
B.93 1
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515706
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:00
Vanløse 1
Nørrebro United 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
542504
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:00
B 1908 2
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542507
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:00
K.B. 10
Fix 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542872
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:00
Vestia 1
Sundby Bk. 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542873
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:00
Skovshoved IF (1)
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542920
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:00
Vanløse 3
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542921
09-06 2024
13:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:00
Hellas 2
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542923
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:15
Vanløse 3
KB 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542924
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:15
Kastrup 2
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542874
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:15
Vestia 1
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542876
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:15
Skjold 3
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542508
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:15
B 1908 2
Rødovre 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542777
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:15
Fix 2
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
515707
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:15
B.93 1
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515708
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:15
Nørrebro United 1
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515182
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:15
Rødovre 2
Skjold
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515183
09-06 2024
13:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:15
KB 6
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515184
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:30
Skjold
Tårnby FF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515185
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:30
B.93 6
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515709
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:30
FA 2000 2
Vanløse 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515710
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:30
KB 1
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
542778
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:30
Rødovre 3
K.B. 10
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542779
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:30
FA 2000 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542907
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:30
Rødovre 1
Skovshoved IF (1)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542908
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:30
HIK 1
Sundby Bk. 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542925
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:30
KB 5
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542926
09-06 2024
13:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:30
Hekla 1
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542927
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:45
Hellas 2
Vanløse 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542928
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:45
B.93 5
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542909
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:45
Skovshoved IF (1)
Vestia 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542918
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:45
Sundby Bk. 1
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542781
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:45
K.B. 10
B 1908 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542870
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
13:45
Hvidovre IF 2
Fix 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
515711
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:45
Vanløse 1
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515712
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:45
AB Tårnby 1
Nørrebro United 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515186
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:45
Tårnby FF 1
Rødovre 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515672
09-06 2024
13:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
13:45
Skjold 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
515704
09-06 2024
14:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
14:00
Skjold
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
518444
09-06 2024
14:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
09. jun
14:00
FA 2000 2
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
542871
09-06 2024
14:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
14:00
Rødovre 3
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542919
09-06 2024
14:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
14:00
Rødovre 1
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
542929
09-06 2024
14:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
14:00
KB 5
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
502884
09-06 2024
14:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
14:15
Nørrebro United 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502888
09-06 2024
14:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
14:15
B 1903 4
Frem 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
501624
09-06 2024
14:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
14:15
CIK 2
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501626
09-06 2024
14:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
14:15
Rødovre 4
Brønshøj BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501634
09-06 2024
14:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
14:15
B 1903 3
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501635
09-06 2024
14:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
09. jun
14:15
GVI 3
FB 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502869
09-06 2024
14:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
09. jun
14:15