HIK

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
331093
on29-05 2024
17:30 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
29. maj
17:30
HIK 4
FB 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
163558
to30-05 2024
11:00 M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
30. maj
11:00
Skovshoved IF
Brønshøj BK
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
285399
to30-05 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HIK
30. maj
20:30
HIK
Vanløse
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
237864
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
01. jun
10:00
HIK 3
B 1903 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
308448
01-06 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
01. jun
10:00
HIK 1
AC Amager Academy
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
626965
01-06 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
01. jun
10:00
HIK 3
Fix 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
683542
01-06 2024
11:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
01. jun
11:30
HIK 2
Frem
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
606217
01-06 2024
11:30 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
01. jun
11:30
HIK 4
B 1903 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
958070
01-06 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
01. jun
12:00
HIK 3
Hvidovre IF 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
396983
01-06 2024
12:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
UHT
01. jun
12:00
HIK 2
Vestia 2
UHT
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
794201
01-06 2024
12:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
01. jun
12:00
Skjold 4
Nørrebro United 6
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794202
01-06 2024
12:00 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
01. jun
12:00
Oversidder
KFUM 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794203
01-06 2024
12:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
01. jun
12:25
Skjold 4
HIK 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
794205
01-06 2024
12:25 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
01. jun
12:25
KFUM 2
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
795050
01-06 2024
12:50 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
01. jun
12:50
HIK 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
795052
01-06 2024
12:50 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
01. jun
12:50
Oversidder
Nørrebro United 6
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
795059
01-06 2024
13:15 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
01. jun
13:15
Oversidder
Skjold 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
795134
01-06 2024
13:15 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
01. jun
13:15
Nørrebro United 6
KFUM 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
795292
01-06 2024
13:40 U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
Oversidder
01. jun
13:40
HIK 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
600196
01-06 2024
14:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
01. jun
14:00
HIK 2
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600197
01-06 2024
14:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
01. jun
14:00
FA 2000 2
Dragør BK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
749114
01-06 2024
14:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
01. jun
14:00
HIK 2
Husum Bk
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
337026
01-06 2024
14:00 U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
HIK
01. jun
14:00
HIK
Roskilde Pigefodbold
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
600203
01-06 2024
14:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
01. jun
14:25
HIK 2
Jægersborg BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600205
01-06 2024
14:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
01. jun
14:25
Dragør BK 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600206
01-06 2024
14:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
01. jun
14:50
Jægersborg BK 1
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600207
01-06 2024
14:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
01. jun
14:50
Oversidder
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600208
01-06 2024
15:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
01. jun
15:15
FA 2000 2
HIK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600209
01-06 2024
15:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
01. jun
15:15
B 1908 2
Dragør BK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
600210
01-06 2024
15:40 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
Oversidder
01. jun
15:40
Jægersborg BK 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
830079
02-06 2024
09:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
02. jun
09:30
HIK 2
B 1903 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
752366
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:00
HIK 2
Brønshøj BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
752367
02-06 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
02. jun
10:00
Skovshoved IF 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
220356
02-06 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
02. jun
10:00
HIK 4
Skjold 14
Serie 4, P2/9 Forår P9
752368
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:25
HIK 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
752369
02-06 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
02. jun
10:25
Oversidder
KB 7
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
752370
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:50
GVI 2
Skovshoved IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
752371
02-06 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
02. jun
10:50
KB 7
Brønshøj BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
136965
02-06 2024
11:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
02. jun
11:00
HIK
Nørrebro United
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
752372
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
02. jun
11:15
Skovshoved IF 2
HIK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
752373
02-06 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
02. jun
11:15
Brønshøj BK 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
752375
02-06 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
02. jun
11:40
GVI 2
KB 7
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
490935
02-06 2024
12:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
02. jun
12:00
HIK 2
Dragør 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
686655
02-06 2024
12:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
12:00
HIK 4
KB 10
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686656
02-06 2024
12:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
12:00
Husum Bk 2
Jægersborg BK 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686659
02-06 2024
12:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
12:25
HIK 4
Brønshøj BK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686660
02-06 2024
12:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
12:25
Jægersborg BK 2
Bispebjerg Bk.
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686661
02-06 2024
12:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
12:50
Brønshøj BK 4
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686662
02-06 2024
12:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
12:50
Bispebjerg Bk.
KB 10
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686663
02-06 2024
13:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
13:15
KB 10
Jægersborg BK 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686657
02-06 2024
13:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
13:15
Husum Bk 2
HIK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
686658
02-06 2024
13:40 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
02. jun
13:40
Brønshøj BK 4
Bispebjerg Bk.
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
953867
02-06 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
HIK
02. jun
14:00
HIK
Greve Fodbold
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
954310
02-06 2024
14:00 U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
HIK
02. jun
14:00
HIK
FC Helsingør
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
913867
02-06 2024
16:00 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
HIK
02. jun
16:00
HIK
Union / Husum
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
914800
02-06 2024
16:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
HIK
02. jun
16:00
HIK
Allerød FK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
145388
to06-06 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
HIK
06. jun
20:30
HIK
Sønderbro Fight
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
705571
fr07-06 2024
18:30 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
07. jun
18:30
HIK 4
Jægersborg BK
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
644068
08-06 2024
09:30 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
08. jun
09:30
HIK 1
Sundby Bk. 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
308494
08-06 2024
09:30 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
08. jun
09:30
HIK 1
Hvidovre IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
302205
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
08. jun
10:00
HIK 2
GVI 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
446198
08-06 2024
12:00 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
08. jun
12:00
HIK
Hobro IK
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
955023
08-06 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
HIK
08. jun
12:00
HIK
Roskilde Boldklub
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
962034
08-06 2024
14:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
08. jun
14:00
HIK 4
Nørrebro United 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
996624
08-06 2024
14:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
HIK
Oversidder
08. jun
14:00
HIK
Oversidder
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
137370
08-06 2024
14:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
08. jun
14:00
HIK
Union
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
446855
08-06 2024
14:30 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
HIK
08. jun
14:30
HIK
Hobro IK
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
262693
09-06 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
09. jun
10:00
HIK 4
B.93 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
136953
09-06 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
09. jun
10:00
HIK
Dragør BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
481660
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:00
HIK 3
Nørrebro United 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481661
09-06 2024
10:00 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:00
Østerbro IF 2
Vanløse 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
688051
09-06 2024
10:00 U16 Drenge 2 (08) Forår P2
09. jun
10:00
HIK 2
Dragør BK
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
481662
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:25
HIK 3
FB 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481663
09-06 2024
10:25 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:25
Vanløse 4
GVI 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481664
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:50
FB 5
Østerbro IF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481665
09-06 2024
10:50 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
10:50
GVI 3
Nørrebro United 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481666
09-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
11:15
Østerbro IF 2
HIK 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481667
09-06 2024
11:15 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
11:15
Nørrebro United 5
Vanløse 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
481668
09-06 2024
11:40 U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
09. jun
11:40
FB 5
GVI 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
337028
09-06 2024
12:00 U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
HIK
Oversidder
09. jun
12:00
HIK
Oversidder
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
397253
09-06 2024
12:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
09. jun
12:00
HIK 2
Fremad Valby
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
692005
09-06 2024
12:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
09. jun
12:00
Fix 3
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
692006
09-06 2024
12:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
09. jun
12:00
Skjold 5
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
767344
09-06 2024
12:00 U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
09. jun
12:00
HIK 2
Hekla
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
700631
09-06 2024
12:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
HB
09. jun
12:25
Fix 3
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
700632
09-06 2024
12:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
09. jun
12:25
HIK 3
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
700633
09-06 2024
12:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
HB
09. jun
12:50
HB
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
700634
09-06 2024
12:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
09. jun
12:50
Brønshøj BK 3
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
700635
09-06 2024
13:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
09. jun
13:15
Skjold 5
Fix 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
700636
09-06 2024
13:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
09. jun
13:15
JIF Hakoah
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
700637
09-06 2024
13:40 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
HB
09. jun
13:40
HB
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
749068
09-06 2024
14:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
09. jun
14:00
HIK 2
B.93 3
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
189657
09-06 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
09. jun
16:00
HIK 3
B.93 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
663459
09-06 2024
16:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
HHT
09. jun
16:00
HIK 2
Hellas
HHT
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
285411
ti11-06 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HIK
11. jun
20:30
HIK
Rødovre
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
163565
to13-06 2024
11:00 M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
13. jun
11:00
Skovshoved IF
AB Tårnby
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
614089
to13-06 2024
19:00 Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
13. jun
19:00
HIK (øst)
Fremad Valby (øst)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
149035
to13-06 2024
20:30 M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HIK
Fix
13. jun
20:30
HIK
Fix
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
683088
fr14-06 2024
18:30 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
14. jun
18:30
HIK 2
FA 2000 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
691931
fr14-06 2024
18:30 U15 Drenge M (09) Forår Mester
14. jun
18:30
HIK 2
Hellas
U15 Drenge M (09) Forår Mester
750176
15-06 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
15. jun
10:00
HIK 3
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
495962
15-06 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
15. jun
12:00
HIK 4
Skjold 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
137004
15-06 2024
12:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
15. jun
12:00
HIK
Sundby Bk.
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
209747
15-06 2024
12:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
15. jun
12:00
HIK 2
Skovshoved IF 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
213991
15-06 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
15. jun
14:00
HIK 5
Østerbro IF 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
189689
15-06 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
15. jun
14:00
HIK 3
Amager FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
763019
16-06 2024
10:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
HIK
16. jun
10:00
HIK
B 1903
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
763048
16-06 2024
10:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
HHT
16. jun
10:00
HIK 2
FC Damsø
HHT
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
953879
16-06 2024
12:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
HIK
16. jun
12:00
HIK
HB Køge
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
954329
16-06 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
HIK
BSF
16. jun
12:00
HIK
BSF
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
914813
16-06 2024
14:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
HIK
16. jun
14:00
HIK
Ølstykke FC
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
130254
16-06 2024
20:00 M+60 Forår - Dommerløs række P1
HHT
16. jun
20:00
HIK/SIF
B.93
HHT
M+60 Forår - Dommerløs række P1
955035
23-06 2024
14:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
HIK
23. jun
14:00
HIK
Næstved I.F.
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A

Log ind